Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İstanbul'da hastanelerin yoğunluğunu gösteren video gündemde

17.11.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İstanbul'da Koronavirüs (Kovid-19) hastalarının oluşturduğu iddia edilen yoğunluğu gösteren video sosyal medyada büyük etkileşim aldı. Videoda hastaların sedyelerde sırayla pandemi servisine alındığı görülüyor.

Son günlerde birinci tartışma maddesi olan Koronavirüs (Kovid-19) verileri konusunda sosyal medyada paylaşılan haberler ve videolar da salgındaki bilinmezliği derinleştirirken vatandaşlardaki tedirginliği de artırıyor.

İstanbul'da bir hastanede çekildiği iddia edilen görüntü şöyle;

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde sadece İstanbul'da 164 kişinin salgın hastalıklar nedeniyle hayatını kaybettiğini söylemişti.

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, dün olağanüstü toplanan kurulda hangi yasakların tartışıldığını söyleyerek, "Gerçek vaka sayıları bize de verilmiyor. Tabloya bakmakla yetiniyoruz. Açıklanan rakamlar ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Aralık 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Bir grup gencin Dünya ve Güneş'in dönüşü hakkındaki tartışması sosyal medyada yüksek etkileşim aldı. Videoda bazı gençler, Güneş'in Dünya'nın etrafında döndüğünü iddia...

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Aralık 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 30 Kasım 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Boris Johnson'ın, göreve geldiği 2019 aralık ayından bu yana ve özellikle pandemi boyunca, halkın gözüne girmek için elinden geleni yapmasına rağmen, etiğe aykırı kara...

Yazarlar
Website Security Test