Facebook ta paylaştweet le

Instagram'da profil fotoğrafı yapılamayan palyaço resmi

26.11.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Sosyal medyada dolaşan bir palyaço fotoğrafının Instagram'da hiçbir şekilde profil fotoğrafı yapılamadığı iddia ediliyor. Fotoğrafın üzerinde oynanmış bir palyaço fotoğrafı olduğu ve Instagram'da o fotoğrafı profil fotoğrafı yapanlara ödüller bile verileceği ifade ediliyor.

Sosyal medyada dolaşan ve son günlerin en popüler görsellerinden biri olan üzerinde oynanmış bir palyaço fotoğrafının Instagram'da profil fotoğrafı olarak ayarlanamadığı iddia edildi.

Daha sonra fotoğrafın profil fotoğrafı yapılması halinde Instagram'ın bu hesap için "intihara meyilli" kararını verip hesabı kapattığı belirtildi.

Ekşi Sözlük'te başlığı açılan fotoğrafla ilgili yazılanlar şöyle;

"Sosyal medyada şu sıralar çok konuşulan ve sürekli karşıma çıkan bu ilginç palyaço. Fotoğrafın özelliği nedir acaba, hiçbir şekilde Instagram uygulamasında profil fotosu yapılamıyor ve yapıp ekran görüntüsü alabilenlere iPhone vs ödüller veren ciddi ciddi sayfalar var.

Arkadaşlar yüzlerce mesaj gelmiş bir açıklama yapayım, instagram bu fotoğrafı profil fotosu yapanların intihara meyilli olduğunu düşünüp anında hesabını kapatıyormuş. bazı haber sitelerinde çıkmış, denemeyin sakın."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 7 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Bilgilendirme

07.05.2021 - 11:02
Havin İnci Bunun Hikayesi Başka Bu Bir Maske Ve Hiçbir Kötü Niyeti Olmayan Biri Yaptı Bu Maskeyi Ama Bu Paylaço Fotoğrafını Kötü Niyetli Kişiler Kullanmıştır. Bunlardan Biride Jonathan Galindo Amacı Oyun Oynayacağını Söyleyip Kurbanlarını Ölüme Sürüklemek. İşte Bu Yüzden İnstagram ve Facebook Bu Fotoğrafı Profil Fotosu Yapmasına İzin Vermiyor. Umaarım Faydakı oluştur Havin İnci

Havin inci

15.04.2021 - 11:34
Sadece palyaço yani
Yazarlar