Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 10 Aralık 2020 Perşembe

9.12.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 10 Aralık 2020 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Hayallerin için savaş

Bir hayalin var…Düş gücün hep yeni düşlerin peşinde…Gece…Uyumadan önce…Kitabının kapağını kapatınca kendi hikayeni yazmaya başlıyorsun…Biraz gerçeküstü, biraz masalsı…Düş aleminden rüya alemine geçmeden önce…

Bugün… Karakterin, kimliğin, hayatın temsilcisi Güneş,  hülyalı, hayalperest, dalgın, efsunlu Neptün’le zorlayıcı bir görünüm sergiliyor…Biz de bugün...Hayallerimizi gerçekleştirmek için adım atabiliriz…Zihnimizdeki bulanıklığa çözüm arayabiliriz…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Senin kadar cesur biri… Niye bu kadar soru balonları dolaşıyor zihninde? Yapabilirsin…Harekete geçebilirsin…Haksızlıklara karşı mücadele edebilirsin. Hukuksal yollarla hakkını arayabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Zamanın ve paranın kıymetini senden iyi kim bilebilir…Bugün…Biraz daha bütçe konuları ön plana çıkabilir hayatında…Maaşın borçlarını ödemeye yetmeyebilir…

İkizler ve Yükselen İkizler:Çalışıyorsan…Ve eğer ortaklı bir iş yapıyorsan…Bugün dikkat etmelisin…Ortağınla hayata bakışınız örtüşmeyebilir…Aynı şeyleri hedeflemiyor olabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Eğer yurt dışı odaklı bir iş yapıyorsan…Eğer yabancılarla çalışıyorsan…Bugün biraz daha dikkat etmen gerekiyor birlikte çalıştığın kişilere…Aranızda gerginlikler ve sürtüşmeler gün yüzüne çıkabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan:Bugün…Krizlerle baş etmeyi öğrenmen gerekebilir…Bazı konuları gereksiz büyütmeden, geciktirmeden çözmenin önemini kavrayabilirsin.

Başak ve Yükselen Başak:Ailen ve eşin…İkisi arasında bir mücadelenin arasında bulabilirsin kendini…İkisi arasında denge kurmak zor olabilir…Bir de evinde yapacağın tadilatlar eşinin hoşuna gitmeyebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün…Kardeşinle ve onun bitmeyen işleriyle ilgilenebilirsin…Ya da doktor kontrolünde giderken kardeşine eşlik edebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Yine bütçe işleri kafanı meşgul eden. Harcamalar artıyor, gelirlerde ise tam tersi bir ivme söz konusu…İşte…Bugünde senin öğrenmen gereken konu başlığı tasarruf.

Yay ve Yükselen Yay: Kendini ortaya koymak için tüm mücadelen…Özellikle ailene karşı…Ne istediğini, beklentilerini, hayallerini anlatmak da zorlanıyorsun bu aralar.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Düşündüklerinle konuştukların niye birbiriyle uyumsuz? Cümlelerin hayatı kucaklayıcı…Düşündüklerin ise kurgulayıcı…

Kova ve Yükselen Kova: Maaşın belli…En azından gelirini, kazancını biliyorsun…O halde neden bütçenin tam tersi istikamette harcamalar yapıyorsun. Sanırım bir kasa defterine ihtiyacın var.

Balık ve Yükselen Balık:Yoruluyorsun….Ayak tabanların ağrıyor yorgunluktan…Evet hayalin, idealin buydu…Ama kimse sana bu kadar yorulacağından bahsetmemişti.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 8 Mart 2021 Pazartesi. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 7 Mart 2021 Pazar. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Gazeteci yazar Murat Kışlalı, GÖZLEM’in ülke gündemindeki olay ve gelişmelerle ilgili sorularını cevapladı. Kışlalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “İnadına yapacağız” dediğ...

Yazarlar
Website Security Test