Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 21 Aralık 2020 Pazartesi

20.12.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 21 Aralık 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Bilmediğini bil

Bakıyor ama göremiyorsun… Her gün aynada gördüğün yüz sana ait… Ama sen en çok yüzleşmekten korkuyorsun kendinle… Kendinle ilgili bilmediğin o kadar şey var ki oysa… Kendini tanımıyorsun… Başkalarıyla ilgili ahkam kesmekten zaman kalmıyor kendi gerçeklerini konuşmaya… Geçmişinle barışamadın bir türlü mesela… Yarın korkunu yok edemedin… Şimdiki zamanın ise kayıp… Oturup kendini düşünmeye, hataları sevaplarını kendi adalet mizanında tartmaya, yalanlarını, yanlışlarını sorgulamaya zaman ayıramıyorsun… Nedenini sorsam zamanım yok diyeceksin… Zaman, senin elinde… Zamanı sen yönetiyorsun… Vakit geç olmadan… Bilmediğini bil…

Bugün… Yeni bir yolculuğa tanıklık ediyoruz… Bilge ve adil Jüpiter, asi ve bir o kadar da mavi Kova Burcu’na giriş yapıyor… Ve biz özgürlüğü, hoşgörüyü, arkadaşlığı, dostluğu, toleransı, adaleti öğrenebiliriz…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Girişimci, cesur ve mücadeleci senin için en önemli konu başlıklarından biri hak ettiğin kazancı elde etmek. İşte tam da istediğin bu dileğin için Jüpiter harekete geçiyor. Kariyer anlamında gelen kazançlarında artış bekleyebilirsin. Aynı zamanda dostlarınla biraz daha zaman geçirmek isteyebilirsin. Yaşadığın zorlukları dostlarınla bir arada atlatabilirsin. Şifa arayışın yeni bir derneğe, yeni bir oluşuma katılmana destek olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa: Şimdi hayat yolculuğunda yeni bir dönemeçten geçiyorsun.  Hem hayatta artık daha fazla tutku, istekle tutunabilir, hem de arzu ettiğin kariyer planını harekete geçirebilirsin. Yeni kariyer başlangıcında, fırsatlar, güzel tesadüfler ve şanslar seni bekliyor. Sen bu süreçte, hislerine ve kendine güven. Hayatının kontrolünü ele almalısın. Kimsenin seni manipüle etmesine izin vermemelisin.

İkizler ve Yükselen İkizler: Önünde uzanan bu süreçte, Jüpiter sana bilginin derinliğine ulaşabilmen, yabancı kültürleri tanıman, yeni bir dil öğrenmen için fırsatlar sunuyor. Bu süreçte, bol bol yurt dışı seyahatlerin gündemine gelebilir. Bu yolculuklara sadece gezi niyetiyle çıkmayabilirsin. Şifa aradığın ve şifa bulduğun yolculuklara taşıyabilir içindeki seni.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Şimdi yeni bir yolculuk var önünde eğer hazırsan yola çıkmaya… Sana finansal anlamda şans vermeye hazırlanıyor. Başkalarının kaynakları, paraları, krediler, borçlar, miras,  vergi gibi konularda senin büyümen için, olgunlaşman için çeşitli fırsatlarla kapını çalabilir. Aynı zamanda, eşinin de parasal kaynaklarında artış yaşayabilirsin. Büyüme, olgunlaşma demişken, bu dönem biraz daha ölüm ve ötesi konular ilgini çekebilir yine bu dönemde.

Aslan ve Yükselen Aslan: Sen bir oyuncusun… Ve hepimiz gibi hayatın yolcususun… Jüpiter seni ilişkiler konusunda büyütüp olgunlaştırmaya hazırlanıyor.  Kendi kimliğini, karakterini, egonu biraz daha ortaya koymak istemiş olabilirsin bugüne kadar ilişkilerinde. Artık, biraz daha empati kurma, karşı tarafı dinleme, ruhunu anlayabilme dönemi. İlişkine daha tutkuyla, aşkla sarılma zamanı… Partnerine daha fazla kulak verip aranızdaki sorunlara kalıcı çözümler getirebilirsiniz. Aynı zamanda sol elinde bir yüzük bulabilirsin Jüpiter’in konaklaması sırasında…Tabi eğer hâlâ korkmuyorsan evlilikten…

Başak ve Yükselen Başak:Aslında ertelediğin, görmezden geldiğin her ne varsa şimdi tamamlama zamanın. Tamamla ki zihnin, günlük işlerin kaosundan kurtulabilsin. Dolayısıyla, biraz daha bitmeyen işlerle ilgilenmek, günlük hayatı düzenlemekle ilgilenebilirsiniz. Biraz kendine, sağlığına yönelmek isteyebilirsin bu dönem. Kaslarına önem vermelisin.

Terazi ve Yükselen Terazi: Jüpiter’i, şans ve aşk evinde ağırlıyorsun. Sen avuçlarını açıp dua ettin… Şimdi yüreğini açma zamanı yeni sevgilere, yeni umutlara, yeni heyecanlara, yeni tutkulara. Yeni bir aşk çalabilir kapını ya da yeni bir hayatın tekmelerini hissedebilirsin karnında. Jüpiter, bir yıl boyunca aşk ve çocuk konusunda beklediğin, arzu ettiğin gelişmeleri verebilir. Aynı zamanda, sana hayatında ne kadar şanslı olduğun konusunda şükretmen için güzel sürprizler de hazırlayabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep: İsyan etmeden, sabırla bekledin geride bıraktığın iki yıl  boyunca yaşadıklarının ödülünü alma zamanını. Şimdi Jüpiter elinde büyük paketlerle kapında.  Geride bıraktığının yerine artık yenisini koyma zamanı. Uzun zamandır yaşadığın evden taşınabilirsin ya da hayalini kurduğun evi satın alabilirsin. Aile köklerini sağlamlaştırabilir, hayatın biraz daha derinliklerine inmek, derinlerden kendini beslemek isteyebilirsin. Aradığın huzuru ve güveni, evinde, köklerinde bulabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay: Biraz zor senin için karşı tarafı eleştirmeden durabilmek. Hep senin doğruların, hep senin kuralların, hep senin düzenin. Şimdi önünde uzanan bu süreçte biraz da karşındaki dinlemen için geliyor Jüpiter sana. Önce dinlemeli, sonra konuşmalısın bu sefer. Bu transitin güzel bir etkisi de daha fazla bilgi edinmeye, öğrenmeye istekli ve tutkulu hale gelebilirsin. Belki de biraz daha tasavvufi konulara eğilmek, gönlünü rahatlatabilir. Kardeşlerinle olan iletişimine de bu dönemde biraz daha özen göstermelisin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Şimdi hayatındaki üç noktaları sen doldurmalısın. Bugüne kadar hep başkalarını düşündün, başkalarından önce sen atlatın ateşe. Jüpiter sana yüksek sesle haykırıyor kendi değerinin farkına varman için. Bu yolda sana fırsatlar sunmak, kendini değerli hissetmen için dokunuyor hayatına. Aynı zamanda maddi kaynaklarına da el değdiriyor. Maddi anlamda gelirlerinde rahatlama olabilir. Özellikle, bu dönem daha ruhsal, metafizik gibi konulardan kazanç elde edebilirsin.

Kova ve Yükselen Kova: Şimdi geriye dönüp baktığında, ne çok bitirişler sığdırdın geride bıraktığın yıllara…Soyadın değişti, kayıplar yaşadın yeri doldurulamayacak belki de. Ama her acıdan biraz daha güçlenerek yenilenerek çıktın, deyim yerindeyse küllerinden doğdun yeniden. İşte şimdi ektiğin tüm zorlukların, üzerinde çiçek açtırmak için geliyor Jüpiter sana. Kaybettiğin ne varsa yerine daha iyileriyle. Ama önce seni tanıştırıyor yeniden seninle. Bu dönem üzerine fazla yük almamaya çalış. Kilo da dahil.

Balık ve Yükselen Balık: Geride bıraktığın zamanda, hırpaladığın, kırdığın, döktüğün, boş ver deyip yarına bıraktığın, sorumluluk almaktan kaçındığın her şey önce bilinçaltında gösterebilir sana aydınlanmanın yol haritasını. Yastık altına sakladığın her duygunu gün ışığına çıkarman için sana rehberlik ediyor. Biraz daha iç sesine güvenmelisin. Aynı zamanda, ruhsal anlamda kendini yenilemeli, dönüştürmelisin. Bu süreçte sağlık kontrollerini aksatmaman daha kaliteli bir yaşamın kapısını aralayabilir sana.

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 3 Mart 2021 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Mart 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Mart 2021 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 28 Şubat 2021 Pazar. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test