Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 23 Aralık 2020 Çarşamba

22.12.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 23 Aralık 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Arkamdan konuşma yüzüme söyle

İçinden konuşma… Anlatmak istediklerin mi var? Duyguların mı karıştı? Aslında mutlu değil misin masa düzeninden? O zaman… Hayat, çok basit aslında… Onu sen karmaşık hale getiriyorsun… Yapacağın şey belli… Doğru zamanda, yeri geldiğinde konuşmak…

Bugün iletişimin baş aktörü Merkür, disiplin, sorumluluk ve yapmamız gerekenleri ciddi ciddi anlatan Oğlak Burcu’nda ilerlemeye başladı… 9 Ocak’a kadar… Madem Merkür böyle bir seyahate çıktı… Biz de kendimize bir bakalım… Sağlam fikirlerimiz var mı? Dürüstlük esintisi taşıyor mu cümlelerimiz? Kesin ve kararlı bir dilimiz mi var? Öğrenmek için hazır ol öyleyse…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hal” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:  Sorumluluklarından mı kaçıyorsun? Şimdi gerçeği görme zamanı… Gerçekçi ve pragmatik düşünce sistemini hayat planına aktarmak durumundasın. Kariyerinle ilgili geleceğe dair fikirlerini ve planlarını sağlamlaştırmak için harekete geçebilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bir öğrenme planı… Müfredatını sağlamlaştırmak ve kalıcı hale getirmek amacın… Dürüst bir öğrenci olmalısın… Gerçekçi ve fayda sağlayıcı bir zemin hazırlamalısın kendine… Eğer bir seyahat planın varsa kendinden kendine, hedefin doğrultusunda harekete geçebilirsin…

İkizler ve Yükselen İkizler:Üstünü basa basa söylediğimiz, konuştuğumuz konulardan biri yatırımların, vadeli hesapların, kazançların, borçlu, alacaklı tarafların… Bugün bu konu başlıkları üzerinde, kalıcı, gerçekçi sana fayda getirecek düşünce kalıplarını geliştirebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Birlikte yaşamın en önemli konularından biridir diyalog. Monologlardan diyaloglara geçebiliyorsan bu büyük adım. Bugünlerde şunu sorgulayabilirsin. Katı, dediğim dedik ve aşırı kontrolcü biri haline mi dönüşüyorum giderek?

Aslan ve Yükselen Aslan:Bir bak yaşamına… Yılın son günlerine doğru yaklaşırken… Gözden geçir yaşadıklarını. Günlük yaşantını, masa üstünü, iş yapış planlarını… Bu ara gündüzün gecene karışmış biraz da. Zihninin içinde yeni bir eylem planını hayata geçirmek yatıyor:  Somut, gerçekçi, planlı yeni dönem çalışma planı. Yeni yıl ajandan hazır mı?

Başak ve Yükselen Başak: Yoğun zamanlar… Bir hayli zorlu zamanlar… Ama şimdi yeni bir süreç var önünde… O zaman bu süreci “valizlerini” boşaltarak geçir. Dolaplarındaki yerlerine yerleştirir gibi, kafanın içinde uçuşan fikirleri, düşünceleri ait oldukları düzene kavuştur. Bir başka planı daha olsun yaşamının.

Terazi ve Yükselen Terazi: Kalabalık güzeldir. Kendini dinlemeye bile fırsat bulamazsın. Kuzenlerle, akrabalarla daha çok zaman geçirebilirsin. Burada kaçınman gereken tuzak, insanları yargılamadan konuşmak, konuşmadan ziyade iyi bir dinleyici olmak.

Akrep ve Yükselen Akrep:Net ve kesin bir ifaden olmalı. Ne istediğini dürüst bir şekilde anlatmalısın. Zihnin başka, dilin başka söylemlerde bulunmamalı. Dolaylı anlatım bırak bulmacalarda sorulan bir soru olarak kalsın. Sen ne istediğini açık ve net anlat. Alt yazıya gerek kalmadan…

Yay ve Yükselen Yay:Bir fikrin var. Sana maddi getiri sağlayabilir bu fikrin. Ama iyi bir planlama, fizibilite raporu hazırlaman gerekiyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Aklın ve mantığınla, konuşmalarınla öne geçiyorsun. Nedeni belirsiz iç daralmaların var… Aslında belli de nedeni… Kısıtlamaların kendi kendini hala bitmedi. Belki de bunların nedenlerini sorgulama ve kendine anlatma zamanı.

Kova ve Yükselen Kova:İletişimden uzak bir tutum sergiliyorsun. Konuşmak gelmiyor içinden… Zaten sen kendi kendine, içinden yüksek sesle konuşuyorsun bu aralar. Büyük puntolu cümlelerin, manşetlerin sadece sana ses getiriyor.

Balık ve Yükselen Balık: Yine fazla çalıyor telefonun? Yine herkes sana akıl danışıyor. Arkadaşlarına kanat önderi olabileceğin bir zaman dilimi… Dostlarının senin tavsiyelerine, fikirlerine ihtiyaçları var.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 7 Mart 2021 Pazar. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Gazeteci yazar Murat Kışlalı, GÖZLEM’in ülke gündemindeki olay ve gelişmelerle ilgili sorularını cevapladı. Kışlalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “İnadına yapacağız” dediğ...

Yazarlar
Website Security Test