Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 16 Ocak 2021 Cumartesi

16.1.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 16 Ocak 2021 Cumartesi. Astroloji Burç Yükselenleri.

Memnun Olmama Sanatı

Ünlü çocuk roman kahramanının oyununun adıdır “ Memnun Olma Oyunu”… Şimdilerde ise tam tersi… Hiçbir şeyden memnun olamıyor insanoğlunu. Hep daha fazlasını istiyor. Dolaplar etiketi üstünde duran giysilerle dolu… Yine de kendini çıplak hissediyor… Alıyor, aldıkça daha fazlasını istiyor. Çünkü tek düşündüğü bedeni… Ruhu olduğunun farkında bile değil ki…

Bugün… Ay Balık Burcu’nda… Ay’ın hareketlerinin tamamlanma noktası… Simgesinin hakkını verelim öyleyse…Bugün, içsel dünyamıza yönelebiliriz, dua ve meditasyon yapabiliriz, gerçek dünyandan ve gerçeklikten kendimizi uzak hissedebiliriz. Sezgilerimizi daha rahat duyabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Güçlü olmayı seviyorsun. Sevmekten ziyade zaten güçlüsün. Hayatı tek başına sırtlayıp taşıyabilirsin. Ailenin güç kaynağısın. Ama bir diğer gücün daha var. Hayal gücü. Hayal kurmayı bilmiyor musun hala?

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün… Kabul et herkesi hatalarıyla, sevaplarıyla. Üzerinde durma bile boş lafların. Sen kendine, kendi yaşam tarzına, kendi tekâmül yolculuğuna odaklan. Başkasının hayatı seni ilgilendirmez.

İkizler ve Yükselen İkizler: Zirveye çıkma mücadelen sürüyor. Mücadele ediyorsun ama yeterince hırslı değilsin. Azimli davranmıyorsun. Kararlı değilsin. Tüm fırsatlar elinden balık gibi kayıyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Yaşamın “ bir “ anlamı olmalı öyle değil mi? Bu dünyaya bir geliş nedenin var. Sadece mutfakta zaman geçirmek, başkalarını beslemek, büyütmek olmamalı yaşam amacın.

Aslan ve Yükselen Aslan:Mavi patikli hayallerin vardı bir zamanlar. Belki de o yüzden şimdi en sevdiğin renk mavi. Şimdilerde yine mavi hayallerin var. Umudun rengi mavi.

Başak ve Yükselen Başak:Suskunluk… Bugün içinden gelen bu. Çok fazla konuşmak istemiyorsun. Kelimeleri harcamak istemiyorsun. Konuşmak… Dialog… Ama işte çekemiyorsun bazen alınganlık dolu cümleleri.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün… Ruh halin yine değişken. Karamsar hissetmek için kendini bir neden yok ki. Çok şükür yaşıyorsun, nefes alıyorsun. İstediğin her şeye sahipsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün… Çocuklarınla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Ya da kendine yeni bir uğraş bulabilirsin. Gerçi çok boş vaktin de yok ama. Bazen canım sıkıldı diyen insanlara gıpta ediyor musun?

Yay ve Yükselen Yay: Bugün… Ev hayatı öncelikli konu başlığın olabilir. Evine daha fazla zaman ayırabilirsin. Yapmak istediğin değişiklikleri uygulayabilirsin. Evde meditasyon yapmak da iyi bir fikir olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bugün… Kardeşinle daha çok zaman geçirmek isteyebilir, onunla ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Zaten insanın kardeşi gibisi yok.

Kova ve Yükselen Kova:Bugün… Eşyaların yerini değiştirmek isteyebilirsin. Belki bir eşyanın yerini değiştirmek yaşamının anlamını değiştirebilir. Mesela koltuk gider, senin koltuk sevdan biter.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün… Göksel Ay, dokunuyor doğum anından beri hayatını aydınlatan Güneş’e. Birlikte Yeni Ay, yeni heyecanlar yaşatıyorlar yaşamında. Sen de kabul et verdikleri hediyeleri.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 3 Mart 2021 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Mart 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Mart 2021 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 28 Şubat 2021 Pazar. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test