Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 18 Ocak 2021 Pazartesi

18.1.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 18 Ocak 2021 Pazartesi. Astrolojik Burç Yükselenleri.

Ezgi

Bir melodi tutturdun hayatında… Tüm notalarından huzur, mutluluk ve anlayış yükselen… Hem ilk kez duymuşsun gibi farklı… Hem de yıllardır aşina olduğun melodi… Hem sana benzer, hem senden ayrı… Seninle aynı yolda, aynı zamanda kendi öyküsünün kahramanı… Güzel bir yürekten fısıldanan ezgi… Ne güzel iyi ki duymuşuz seni…

Bugün… Ay Koç Burcu’nda seyir halinde… Ay Koç Burcu’ndayken, duygularımızda, içgüdülerimizde bağımsızlık arayışında olabiliriz. Mücadele etmek, hırslı davranmak, acelecilik, parlayan duygular gün boyu bize eşlik edebilir. Belki de bu seyirle öğrenebiliriz bencil olmanın kötü yanlarını.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bugün… Belki de yeni başlangıçlara imza atma zamanın gelmiştir. Yenilikleri, yeni düşünceleri, yeni bir duruşu yaşam aktörün haline getirebilirsin. Kendine bir şans tanıyabilirsin. İsteklerini gerçekleştirebilirsin. Bedenine, fiziksel görünümüne daha fazla dikkat edebilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün… Her zamankinden daha dikkatli olmalısın. Bilinçaltının derinlikleri seni tuzağa çekebilir. Önemli olan farkına varabilmek eksikliklerinin, endişelerinin, bilinçaltının dipsiz karanlıklarının. Savaş konunu bilmeden nasıl mücadele edeceksin yoksa.

İkizler ve Yükselen İkizler: Çoğu zaman evin olduğunu unutuyorsun. Sürekli seyyah bir moddasın. Tam da bugün. Daha fazla sosyalleşebilmek için bir fırsat daha. Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek, bir arada olmak sana iyi gelecektir her zamanki gibi.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün… Kariyerinle ilgili yeni bir başlangıç yapabilirsin. Kendini ifade ederken daha kararlı ve girişken olabilirsin. Kartları daha açık oynayabilirsin.Öte yandan stres kontrolü yapmakta zorlanabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bugün… En iyi arkadaşın kitapların olabilir. Satır aralarında kendini gizleyebilirsin. Yeni şeyler öğrenmek, araştırma yapmak için kendini kararlı ve azimli hissedebilirsin. Başlangıç yapabilirsin evet ama sürdürebilmek için aynı kararlılığı gösterebilecek misin bakalım?

Başak ve Yükselen Başak: Bugün…Borç ve alacak döngüne her zamankinden fazla dikkat etmelisin. Kredi çekmeden önce, fevri ve hızla karar almadan önce iyice düşünmelisin. Borcu, borçla kapatmamalısın.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün…İkili ilişkilerine mercek altına almak isteyebilirsin. Özellikle yolunda gitmeyen konu başlıkları varsa onları tamamlayabilirsin. Bugün tıpkı bir Dolunay misali el veriyor sana gökyüzü. Bir şeyleri bitirmek ve tamamlamak için.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün…Sağlığınla ilgili konulara ayrı önem verebilirsin. Belki sağlığın için spora başlayabilir, ihmal ettiğin yürüyüşlere geri dönebilirsin. Biraz cesaret…Biliyorsun uzun yürüyüşler bir adımla başlar.

Yay ve Yükselen Yay: Çok sıkıldın bu aralar. Kısa bir mola ver kendine. Yeni uğraşlar edinmek için fırsat var önünde. Hayatı her zaman hoşgörüyle kucakladığın gibi kendine de anlayışlı davran ve bir ödül ver.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Endişelerinin kaynağı ailen olabilir. Annenle daha fazla ilgilenmek, onun sorumluluğunu omzunda hissetmek gibi durumlarla karşılaşabilirsin. Kendi anneliğinle ilgili de sorgulamalar içine girebilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Bugün…Yakın çevrenin “ yakın” markajında hissedebilirsin kendini. Yaptığın her işin, her hareketinin bir çift göz tarafından takip edildiği hissine kapılabilirsin. Kardeşinle daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün…Finansal hayatına yeni bir bakış açısı getirmeye ne dersin? Mesela ihtiyacın dışında alış veriş yapmamaya, üç kuruş da olsa tasarruf yapmaya hazır mısın? İnanıyorum başarılı olabilirsin bu konuda.Günlük BUç

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 9 Mart 2021 Salı. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 8 Mart 2021 Pazartesi. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 7 Mart 2021 Pazar. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Gazeteci yazar Murat Kışlalı, GÖZLEM’in ülke gündemindeki olay ve gelişmelerle ilgili sorularını cevapladı. Kışlalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “İnadına yapacağız” dediğ...

Yazarlar
Website Security Test