Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 26 Ocak 2021 Salı

26.1.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 26 Ocak 2021 Salı

Hayat, Tekrarları Sever

Geçmişe dönüp bakınca… Aslında aynı benzer öykülere maruz kaldığını anlıyorsun isimler değişse de… Birbirini tekrar eden günler… Neden sence? Acaba hala bir yerlerde eksik bir şeyler mi yapıyorsun?

Bugün… Ay ev sahibi olduğu Yengeç Burcu’nda… Ay Yengeç Burcu’nda gezinirken, biz de merhametli olmayı, vefalı davranmayı, başkaları düşünmeyi öğrenebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmek senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Bugün… Ay ev sahibi. Sen de misafir olduğunu unutma.  Biliyorsun hiçbir şeyin gerçek sahibi değil, emanetçisiyiz. Emanete iyi davranmayı da ihmal etmemek gerek. Bugün… Yaşadığın, yere, evine daha çok odaklanmak, yeni bir eşya almak isteyebilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün… Kardeşinle biraz daha mı zaman geçirsen? Belki de sana ihtiyacı vardır ama diyemiyordur. Beslenmeye, şefkate ihtiyacı olabilir. İlgilensen iyi olur.

İkizler ve Yükselen İkizler:Bugün… Maddi kaynakların konusunda atılımlar yapabilirsin. Birikim hesabı açabilirsin. Annenden maddi bir desteğe kavuşabilirsin. Ya da tam tersi annenin maddi sıkıntılarına yeni bir çözüm getirebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün… Ay, 28 gün önce başlattığı hareketini tamamladı ve başladığı yere geri döndü. En azından senin için. Şimdi tekrar başladığı yerden yeni bir döngüye hazırlanıyor. Yeni Ay zamanı senin için. Yeni hedeflere doğru yol alabilirsin. Bir tablo hazırlayabilirsin kendine. Hayattan beklentilerin, kazandıkların yazar üstünde.

Aslan ve Yükselen Aslan:Bir defterin var. Yerini bir tek senin bildiğin. Her şeyi yazıyorsun. Neler varkayıt altında? Hayallerin, rüyaların, endişelerin. Endişeli senaryolar yazma kendine. Bilirim kalemin güçlüdür. Ama her iş olacağına varır.

Başak ve Yükselen Başak:Bugün…Kabuğundan çıkmayı mı denesen acaba? En azından arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Lezzetli bir yemeğin, dost kahkahasının çözemediği sorun olabilir mi sence?

Terazi ve Yükselen Terazi:Yaşadıklarını unutma. Geçtiğin yolları, taşıdığın yükleri. Kariyerini, mesleki göstergelerinin taşıdığı anlamları yeniden hatırlamanda fayda var. Belki de en ufak eleştiride kendi kabuğuna saklanmaman gerekiyordur. Belki de duygusal kararlarının yerine daha akılcı yaklaşımlara ihtiyacın vardır. Ne dersin?

Akrep ve Yükselen Akrep:Kim demiş sana yapamazsın diye. Niye hala tanıyamıyor en yakınındakiler bile seni? Aklına koyduğunu yapacaksın illa ki. Evet, elbette yeni bir dil öğrenebilirsin. Belki de sosyal paylaşım sitesi açabilirsin. Her şeyi yapabilirsin. Yeter ki iste.

Yay ve Yükselen Yay: Bugün… Kendini vergi makbuzları, fatura dekontları düzenlerken bulabilirsin. Ödemelerinle ilgilenirken bir de. İnsan çalışınca her borcu öder. Peki, can borcu?

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bugün… Ay sana diyor ki: “ Bırak, geride kalsın kaygıların, endişelerin. O bunu söyledi, bu öyle dedi. Bırak tüm bunları. Bak Dolunay ışığı gönderiyorum sana. Sen de bu hediyeyi tüm kalbinle kabul et.”

Kova ve Yükselen Kova: Bugün… Çalışma arkadaşlarınla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Onların, duygusal çalkantıları, endişe bulutları seni uğraştırabilir. Sen tabiî ki elinden gelenin en iyisini yapmalısın. Ama unutma, herkesin hayatı kendine özel.

Balık ve Yükselen Balık: Bugün… Kendini iyi hissetmek adına, tamamen iyi niyetle… Kendini mutfakta bulabilirsin. Yeni bir hobi geliştiriyorsun galiba. Bu aralar, fırın ve kek kalıpların en iyi arkadaşların.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 3 Mart 2021 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Mart 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Mart 2021 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 28 Şubat 2021 Pazar. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test