Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 30 Ocak 2021 Cumartesi

30.1.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 30 Ocak 2021 Cumartesi. Astrolojik Burç Yükselenleri.

Güzel bir gün

Varsın…Zemheri zamanını göstersin takvimler…Varsın…Dışarı ayaz kessin…Varsın…Kış en şiddetli rüzgarlarını estirsin…Sen kalbini sıcak tut…Yüreğinde merhamet büyüt…

Bugün Ay Başak Burcu’nda seyr-ü seferde…Ay Başak’ta olduğu zaman…Bize kendimize çeki düzen verme fırsatı verir… Hayatımızın yönünü belirlemede destek olur…Duygularıma eleştiri ve mükemmeli yakalama arzusu egemen olur…İç güdülerimiz bize yaşamımızın aksayan yanlarını ya da eksik yönleri bulmada yardımcı olur…Yine bugün günlük işlerimizi her zamankinden daha fazla önemseyebiliriz. Ve sağlığımıza da dikkatli olabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Bugün… Hayatında detay gerektiren işleri başarıyla tamamlayabilirsin. Planlı, belli bir program çerçevesinde, düzenli hareket etmek için güçlü bir güdüye sahip olabilirsin. İçindeki güdü sana böyle diyor. Ama bakalım sen ne kadar gerçekleştirebileceksin duygularının sana fısıldadıklarını…

Boğa ve Yükselen Boğa:Hayatının keyifli yanlarını elbette en iyi sen bilirsin. Her zaman huzurlu, sakin ve dingin ruh hali içinde değil misindir zaten? Bunu biliyorsun… Peki, öyleyse içindeki bu huzursuzluğun nedeni nedir? Bugün neden eleştiri oklarını kendine yönelttin? Niye kuşkulanıyorsun telefon konuşmalarından? Bugün, bardağın dolu tarafını görmek senin için zor sanırım.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bugün… Kökten uca bir temizlik halindesin. Kenarda köşede hiçbir şey kalmasın temizlenmeyen. Temiz bir ev, temiz bir zihnin göstergesidir öyle değil mi? Madem büyük temizlik günü… O halde, duygularını temizle…Arındır kendini nefsinin tuzaklarından.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Uyandın… Ama hâlâ bir mahmurluk var üzerinde.  Çok mu yordu seni yaşadıkların? Ondan mı bu kadar sivrileşti dilin? Cümlelerin neden iğneleyici? İğneyi de, çuvaldızı da kendini batırıyorsun. Bugün, hem alıngansın, hem de beğenmekte zorlanıyorsun birçok şeyi. Ne diyeyim zıtlıklarla dolusun.

Aslan ve Yükselen Aslan:İzin ver kendine. Ve çok istediğin kitapları al. Sonuçta bu da senin yaşam biçimin. Seviyorsun yazıların yoldaşlığını. Okumadan uyamazsın ki…Susuz ve bilgisiz nasıl yaşayabilirsin ki. Kitap ayracı koleksiyonuna yenisini eklemeye ne dersin? Gerçi en güzelleri kendi ellerinle yaptığın ayraçların. Ayraç önemli. Sonuçta insan nereden devam edeceğini bilmeli öyle değil mi?

Başak ve Yükselen Başak:Şimdi sana diyeceğim ki bugün günlerden “sen”. Sen de her zamanki sorularından soracaksın: “ Peki, görevim nedir?” Yaşam bir görevler bütünü öyle değil mi senin için? Peki, o zaman görevin kendine çeki düzen vermek, kendini iyileştirmek, kendine hizmet etmek… İşe kendine bir kahve yapmakla başlayabilirsin mesela. Hayır, bitki çayı olmaz.

Terazi ve Yükselen Terazi:Düşün…Kendine neden bu kadar acımasız davrandığını. Düşün…Geçmişe neden bu kadar saplanıp kaldığını. Hep geçmiş zaman merkezli rüyaların, bilinçaltın. Zaten bilinçaltının çöplüğü, en çok geçmiş günlerin artıklarını biriktirmeyi sevmez mi?

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün…Evet, sosyalleşmeye çalış, arkadaşlarınla buluş ama lütfen onların evini toplamaya çalışma. Bırak biraz da birileri sana hizmet sunsun. Başkalarının arkasını toplamaktan yorulmadın mı?

Yay ve Yükselen Yay:Bugün…Titiz, çalışkan ve planlı hareket etmenin ödülünü alabilirsin. Aman ödül demişken üç maaş ikramiye değil kast ettiğim. Keşke öyle olsa. Çalışkan ve düzenli olunca, ister istemez bütün sorumluluklar sana gelir. Sorumluluk almakta ödül değil mi?

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Seviyorsun seyahat etmeyi. Yabancı yerler görmeyi ne çok arzu edersin aslında. Televizyonda bile en sevdiğin programlar gezi temalı olanlar değil mi? Madem seviyorsun yolculukları. O zaman yol bakalım yeni başlangıçlara.

Kova ve Yükselen Kova: Hiç sevmediğin konulardan biridir finansal hesaplar, bütçe kontrolü, kâr- zarar hesapları, bilançolar. Hareketlisin ama hesap hareketlerini sevemedin bir türlü. Sevmesen de kaynaklarını kontrol etmeyi öğrenmen gerekiyor.

Balık ve Yükselen Balık:Sen sessiz, o sivri dilli. Sen kabullenici, o eleştirinin baş yazarı. Sen dağınık, o düzenli. İnsan zıddıyla “bir” olabiliyor. Bir bak bakalım sen en çok kiminle tamamlanıyorsun?

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 8 Mart 2021 Pazartesi. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 7 Mart 2021 Pazar. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Gazeteci yazar Murat Kışlalı, GÖZLEM’in ülke gündemindeki olay ve gelişmelerle ilgili sorularını cevapladı. Kışlalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “İnadına yapacağız” dediğ...

Yazarlar
Website Security Test