Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 9 Şubat 2021 Salı

9.2.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 9 Şubat 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Kendi anahtarın var mı?

Elbette… Bir evin var… Ve bir hayatın… Peki, kendi anahtarın var mı? İstediğin an, kapatabiliyor musun kendini meraklı sorulara, kendi beğenmiş tavırlara, yalancı tanıklara? İstediğin an açabiliyor musun hayallerini sıcak bir gülümsemeye? Ve bir kahve kokusu açıyor mu gönlünün kapısını “ aşk”a?

Bugün…Gökyüzünde, Satürn ve Uranüs arasında yerini koruyarak anahtar görevi gören yaralı şifacı Şiron, aşk, sevgi, mutluluk, haz deyince akla gelen Venüs’le birbirini destekliyor. Biz de, bu göksel şölenin etkisiyle, kendimizde iyileştirmek istediğimiz yönleri anlayabilir, kendimizi, ilişkilerimizi iyileştirmek için çabalayabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

 

Koç ve Yükselen Koç:Bugün… Kararlarında bencil değil, kendini düşünmek egemen olabilir. Aynalarla meşgul olabilirsin. Ayna demişken, karşında gördüğün kişiyi beğeniyor musun?

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün… Kariyerinle ilgili konularda, mesleğinle ilgili konularda kendine yeni çözümler bulabilirsin. Belki de ilerlemek konusunda, terfi almak konusunda yeteri kadar istekli değilsindir. Belki de korkuyorsundur ünvanlardan.

İkizler ve Yükselen ikizler:Bugün… Arkadaşlarınla birlikte, keyifli zaman dilimleri geçirebilirsin. Belki de aldığın eğitimler, gezdiğin rotalar arkadaşlarına fikir verebilir. Belki de bir umudunu kâğıda aktarabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün… Kariyer konularınla ilgilenirken öte yandan finansal tabloların tansiyon yükselmesine neden olabilir. Şaka bir yana. Önlemini şimdiden almalısın harcamaların. Kredi çekmek için belki de uygun zaman değildir bu dönem.

Aslan ve Yükselen Aslan:Bugün… Belki de bu yabancılık hissidir ilişkinle ilgili soru işareti yaratan. Sen seversin bitirmeyi nokta koyarak. Virgül koyarak başka bir cümleye geçmeyi de seversin. Ama soru işaretleri pek sana göre değil.

Başak ve Yükselen Başak:Bugün… Çalışma hayatınla ilgili, günlük işlerinle ilgili farklı bir adım atabilirsin. Belki de düzenini değiştirmen gerekiyordur artık. Belki de bu koşullar sana uygun değildir. Belki de kendini yeterince gösteremiyorsundur.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün… Belki de çok fazla dile getirmemen gerekiyordur. Neyi mi? İlişkini resmiyete taşımak için konuşmayı. Belki de bazen akışına bırakman gerekiyordur. Acele etme…

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün… Evini düzenlemeye ne dersin? Toparlamaya…Kıyı köşe, dip temizliği yapman için özel bir gün olabilir. Çekmecelerini düzenle mesela…Sabit fikirli eşyalarını, orijinal mobilyalarla değiştirmeye ne dersin? En azından zihninden yapabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay: Bugün… Belki de kendini daha rahat anlatma koşullarına sahip olabilirsin. En azından birlikte yürüdüğün insana. İsteklerini ima yoluyla değil, doğrudan anlatabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bugün… Beklediğin maddi desteğin, ailenden gelebilir. Ya da sen ailenin maddi sıkıntılarına bir çözüm getirebilirsin. Bu arada kendini, değerlerini yeniden gözden geçirmekte fayda var.

Kova ve Yükselen Kova:Bugün… Başka insanların dışında kendini düşünmeyi öğrenebilirsin. Neden olmasın? Ailen, arkadaşların, kardeşin, sokak kedisi bile nasibini alıyor ilginden… Ama bir tek kendine bakmayı bilmiyorsun.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün… İstersen işten doğrudan eve uğra… Çarşıda, alışveriş merkezinde fazla zaman geçirme. Ya da kredi kartlarını evde bırakmayı deneyebilirsin. Sonuçta ayakkabı koleksiyonu yapmanın bir anlamı yok öyle değil mi?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 5 Mart 2021 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 4 Mart 2021 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 3 Mart 2021 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Mart 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Mart 2021 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test