Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 10 Şubat 2021 Çarşamba

10.2.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 10 Şubat 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yeter ki iste

Her şeyi yapabilirsin… Eğer gerçekten istersen… Mesela, suya yazı yazmayı bırakabilirsin düşlerini unutmadan… Ya da şikâyet etmeyi hayatından çıkarabilirsin başka kalplerin varlığını hatırlayarak… Mesela sadece kendini anlatmaktan vazgeçebilirsin karşındakinin sesini duyarak… Hayatın bir denge üzerine kurulu olduğunun farkına varabilirsin mesela… Almak ve vermek… Sen “ almak ağacının” altında duruyorsun hâlâ… Ne zaman “vermek ağacının” tohumlarını ekeceksin… Daha ne kadar vaktin var kim bilir?

Bugün… Özel bir kavuşum var gök âlemde… Aşk ve sevginin baş tacı Venüs’le, bilgelik ve genişlemenin, bereketin sembolü Jüpiter bir araya geliyorlar… İkisi de Kova Burcu’nda arz-ı endam ediyorlar… Demek ki bugün ve devamındaki birkaç günde… Hayatımızda özgürlük daha fazla vurgulanacak. Bağımsız hareket etmek isteyebiliriz. İlişkilerimizde kısıtlamalardan, müdahalelerden ve sınır ihlallerinden bunalabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Belki de artık kariyerinle ilgili asıl karar vermen konudur kazançların… Elbette, bu süreçte kazandıkların artı listende. Güzel arkadaşlıklar kazandın. Portföyün genişledi. Peki, finansal anlamda kazandıkların sana yeterli geliyor mu? Emeklerinin rakamsal değerini gerçekten aldın mı? Bir düşün istersen.

Boğa ve Yükselen Boğa:Şimdi kendine bir bakman lazım… Dev aynasında bakmana gerek. Cep aynası da işini görür. Mesleğinle ilgili doğru noktada bulunuyor musun? Yaptıklarınla göz dolduruyor musun? Yoksa senin mi gözlerin doluyor uğradığın haksızlıklar yüreğine değdikçe? O zaman karar verme zamanın gelmedi mi?

İkizler ve Yükselen İkizler:Belki de o kadar uzak değildir… Belki de aşk yanı başındadır… Belki kendine bu kadar yabancı olmasan, belki de kendini tanıma yolculuğuna ara vermesen… Daha çabuk ulaşacaksın gönlünün sahiline. Ama işte her şeyi ben bilirim tavrın yok mu?

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Ne zaman çoğalacak sesin? Hâlâ suskunsun… Anlatmak istersen dinleyen bulabilirsin etrafında… Sadece kriz senaryoları yazma zihninde… Gereksiz yere olayları büyütme beyin dalgalarının içinde. Varsa bir sıkıntı, sorun. Doğrudan, konuya taraf olan kişiyle konuşmaya ne dersin? Hem sen anlarsın hukuk dilinden

Aslan ve Yükselen Aslan:En iyi senin bilmen lazım. Zaman her şeyin ilacı değil mi? Bu zamana kadar ne fırtınalardan geçti yüreğin? Hepsi bir şekilde geçmedi mi? En kapanmazsan sandıkların bile kabuk bağlamadı mı? Şimdi belki de hayatının şansı karşında duruyor. Ve senin bir seçim yapmanı bekliyor. Eğer cesaretin varsa…

Başak ve Yükselen Başak:Hayır, bu kadar sağlık konusunda bilgin ve tecrüben varken bu yaptığın doğru mu? Besin zincirin eskisi gibi sağlıklı değil. Tatlı tüketimin arttı bu aralar. İş yerinde canını sıkan her durum karşısında tatlıya sığınmak ne kadar doğru bilemedim. Hadi özüne dön.

Terazi ve Yükselen Terazi:Sen hazır mısın aşka? Belki de aşka adım adım gitmen gerekiyordur. Önce karşındakini tanımak, sonra arkadaş olabilmek. Sonra da… İnsan tanımadığı birini sevebilir mi? Ya da seni sevsin diye kendine yabancı kalabilir misin? Sen neysen o ol…

Akrep ve Yükselen Akrep:Yeni bir anahtar zamanı gelmiştir belki. Yeni bir ev mesela…Belki de taşınmanın zamanıdır. Biliyorsun en detaylı temizlik taşınınca olur, iyi bilirsin bunu. Güzel koli hazırladın geçmiş zaman öykülerinde. O zaman şimdi yine hazırla…Belki de bazı şeyleri kapının önüne koyma zamanı gelmiştir.

Yay ve Yükselen Yay:Bazen yeni bir dil geliştirmenin zamanı gelir. Sen istesen de istemesen de. Cümlelerini eksiksiz kurman gerekebilir. Gizli özneleri kabul etmez hayat bazen. Açık ve net ifadeler bekleyebilir senden. Kendini anlayabilmen için.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Yine gelecek o günler merak etme. Yine çıkacaksın dışarıya. Yine gönlünce alış veriş yapacaksın. Mağazada gördüğün tüm ayakkabıları deneyebileceksin almasan bile. Sadece biraz daha sabır.

Kova ve Yükselen Kova:Şimdi en sevdiğin giysileri giyinme zamanı. Anlayış, hoşgörü, tolerans kumaşından. Her zamanki gibi kucaklayıcı olma zamanı. Ve kendine dönme zamanı. Sen göçmen kuşu değilsin ki… Neden bu gitme telaşların? Bir gönülde kalabilmek senin için bu kadar zor mu? Daha ne kadar kaçacaksın kendinden?

Balık ve Yükselen Balık:Düşlerinden korkma. Her gördüğünü hayra yor. Düşlerinde seni büyütmek için bir araç. Olgunlaşmanın yolunda.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 4 Mart 2021 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 3 Mart 2021 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Mart 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Mart 2021 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test