Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 16 Şubat 2021 Salı

15.2.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 16 Şubat 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Güvenmek zaman alır

En zoru bu değil midir zaten? Güvenmek… Güvenirsin de çoğu zaman kanıt istersin… Güvenmek hemen öyle bir çırpıda olmaz…Zaman alır…

Bugün… Hayallerin gezegeni Neptün ve enerjinin, eforun, hareketin temsilcisi Mars birbirlerine destek oluyorlar. Bu enerjinin etkisiyle hayallerimizi güvenli bir limana kavuşturabiliriz. Daha gerçekçi düşünebiliriz. Hayallerimiz için harekete geçebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Fazla mı renksiz hissediyorsun kendini bu aralar? Ve fazla sessiz… Aslında ne çok şey geçiyor zihninden… Neler anlatmak istiyorsun aslında. Yapmak istediğin bir çok şey var… Kelimelerin çıkıverse ağzından… Anlatabilsen, aktarabilsen… Karanlık çökünce…Gün geceye dönünce çok daha cesur hissediyorsun kendini…Yarına dair umutların tomurcuklanıyor…Yarın olunca yine çekiliyorsun kabuğuna…Hadi bugün bir adım at… Kendin için yürümeye başla…

Boğa ve Yükselen Boğa:Yine, yeni bir şey geldi aklına. Ve aklına geleni mutlaka hayatına getirmelisin, öyle değil mi? Beklemek mi? Asla… Sabretmek mi? Mümkün değil. Olmalı, olacak, çünkü istiyorsun… Yine böyle hallerdesin. Geleceğini şekillendireceğini düşündüğün bir fikrin var. Ve de istediğin. Kimse değiştiremiyor o düşünceni. Ve sen hızla koşar adım, tüm enerjinle harekettesin. Düşüncen yarına ulaştı bile.

İkizler ve Yükselen İkizler:Kendi içinde bir mücadele halindesin. Kariyerinle, iş yaşamınla ilgili planlar, fikirsel yatırımlar zihnini meşgul ediyor. Bugün bunları yaşıyorsun ama gelecekte nasıl bir senaryoyu yazmak istiyorsun? Seni yarınlara taşıyacak düşüncelerin var. Düşüncelerini eyleme dönüştürmelisin. Havada asılı kalmamalı fikirlerin, ideallerin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Yine kalabalıksın… Yine dolu dolu hayatın… Yine kapı zilin durmuyor… Fazla dışa dönüksün yine… “Öz”den uzaklaştın mı biraz? Neyse bugünlerde böyle olması gerekiyor demek. Öğrenciliğin bitmiyor… Bir türlü mezuniyet törenine kavuşamadın. Yeni bir yabancı dil öğrenmeye çalışırken, kendine yeni bir dil geliştiriyorsun. Daha bütüncül, daha iyimser, daha orijinal… Yeni düşünce sistemin hayatının alfabesi olacak gibi duruyor bu taraftan bakınca.

Aslan ve Yükselen Aslan:Tam zamanı… Neyin dersen? Uzun zamandır odağında finansal göstergelerin. Ve ne yazık ki fazla parlak gözükmüyor. Ama umut her daim var. Birkaç tedbirli hareketle düzelebilir elbette. Belki de yöneticinle konuşmalı, emeklerinin maddesel değerlerinin karşılığını isteyebilirsin… Böylece belini doğrultabilirsin. Düşüncelerini ve isteklerini harekete geçirmelisin.

Başak ve Yükselen Başak:Sana danışılması hoşuna gidiyor, öyle değil mi? Gururunu okşuyor bu durum. Elverdiği ölçüde, dilin döndüğünce öğrendiklerini anlatmak, bilgilerini paylaşmak hoşuna gidiyor. Ama dikkatli ol. Nefsine yenilme… Biliyorum deyip ortalıkta gerinerek dolaşma. Unutma ki, her bilenin üstünde mutlaka “Bir” bilen vardır…

Terazi ve Yükselen Terazi:Çoğu insan bilmiyor ya da es geçiyor. Elbette herkesin bir beyni var ve elbet herkes düşünür… Ama “düşünceli” olmak başka bir vasıftır… Düşünceli olmak karşındakine hak tanımak, nazik olmak, kibar olmak herkesin karakterinde yoktur… Ve genelde senin gibi “düşünceli” birini de bekleyen bir tehlike vardır. Her an sağlığını kaybetme riski… Dikkat et, düşündüğün ayrıntılar seni çukura düşürmesin.

Akrep ve Yükselen Akrep:İcat çıkarıyorsun yine. Bugünlerde kreatif düşüncelerinle etrafındaki herkesi şaşkına çeviriyorsun. Düşüncelerinle hayata bakışın örtüşüyor bu aralar. Acaba kendine yeni bir hobi mi edinsen? Çünkü sürekli düşünmek, sürekli kafana bir şeyleri takmak, sürekli sorgulamak… Havasız bırakabilir seni. O nedenle kendine yeni bir hobi bulmalısın sana nefes aldıracak bir şeyler.

Yay ve Yükselen Yay:Bazen günlük hayatın yoğun koşturmasında, zaman kalmıyor kendine ve ailene. Onların ihtiyaçlarına yanıt vermekte geç kalıyorsun çoğu zaman. Bu durum elbette huzursuz ediyor seni. Peki ne yapman lazım? Doğru hareket planı bulmalısın. Bir bak bakalım hangi gereksiz eylemler için zaman kaybediyorsun? Tabletin başında daha mı az zaman geçirmelisin acaba?

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Yeni şeyler öğreniyorsun. Farklı, orijinal, kimsenin daha önce duymadığı şeyler belki de. Bir çocuk gibi… Meraklı, kurcalayan, yap-bozun parçaları gibi bir öğrenim tarzın var. Belki de çocuğundan öğreniyorsun yeni şeyler. O büyürken, belki de seni büyütüyordur. Belli mi olur? Sen onu besliyorsun, o sana besin kaynağı oluyor.

Kova ve Yükselen Kova:Evet, her şeyden önce sen bir bireysin. Kendi değer yargıların, düşünce sistemin, hayattan beklentilerin ve kazanımların var. Var ama sende de bir “var”olma savaşı var. Özellikle ailene, kendini anlatmak, düşüncelerinin bir akıl tutulması olmadığını izah etmek, ifade etmek için doğru zamanlar. Aklından geçen planların belki de ailenden destek bulabilir.

Balık ve Yükselen Balık:Sen bilgiyi yaymak için doğmuşsun diyebiliriz. Ve bugünlerde, yakın çevrene, kardeşine, kendini anlatmakla meşgulsün. Zor zamanlar belki de. Zorlandın daha önceki denemelerinde ama şimdi yüksek sesle anlatmak için doğru zaman. Bir de belki de kendini sosyal mecralarda anlatmak isteyebilirsin. Blog açmayı düşündün mü?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 4 Mart 2021 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 3 Mart 2021 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Mart 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Mart 2021 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test