Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 10 Mart 2021 Çarşamba

9.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 10 Mart 2021 Çarşamba. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Henüz unutmadım

Aklında… Unutmadın… Sana iyilik edenleri unutmadın mesela… İyi gününde de, kötü gününde de yanında olanları… Dost sohbetlerinde içtiğin kahvenin tadını… Masanın üstünde duruyor hâlâ çocukluğunun seyahat anıları… Aklında… Yaşadığın heyecanlar, attığın kahkahalar, çantana sığdırdıkların… Aklında… Henüz unutmadın…

Bugün… Gökyüzünde Güneş ve Neptün bir arada… Bugün… Kendimizi gerçek dünyadan izole etme ihtiyacında olabiliriz. Kendimizle baş başa kalmak isteyebiliriz. Kendimizi dinlemek bize iyi gelebilir. Bugün… Sadece kendimizle baş başa olmak isteyebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Düşlerinden korkma. Her gördüğünü hayra yor. Düşlerinde seni büyütmek için bir araç. Olgunlaşmanın yolunda.

Boğa ve Yükselen Boğa:Belki de artık kariyerinle ilgili asıl karar vermen konudur kazançların… Elbette, bu süreçte kazandıkların artı listende. Güzel arkadaşlıklar kazandın. Portföyün genişledi. Peki, finansal anlamda kazandıkların sana yeterli geliyor mu? Emeklerinin rakamsal değerini gerçekten aldın mı? Bir düşün istersen.

İkizler ve Yükselen İkizler:Şimdi kendine bir bakman lazım… Dev aynasında bakmana gerek. Cep aynası da işini görür. Mesleğinle ilgili doğru noktada bulunuyor musun? Yaptıklarınla göz dolduruyor musun? Yoksa senin mi gözlerin doluyor uğradığın haksızlıklar yüreğine değdikçe? O zaman karar verme zamanın gelmedi mi?

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Belki de o kadar uzak değildir… Belki de aşk yanı başındadır… Belki kendine bu kadar yabancı olmasan, belki de kendini tanıma yolculuğuna ara vermesen… Daha çabuk ulaşacaksın gönlünün sahiline. Ama işte her şeyi ben bilirim tavrın yok mu?

Aslan ve Yükselen Aslan:Ne zaman çoğalacak sesin? Hâlâ suskunsun… Anlatmak istersen dinleyen bulabilirsin etrafında… Sadece kriz senaryoları yazma zihninde… Gereksiz yere olayları büyütme beyin dalgalarının içinde. Varsa bir sıkıntı, sorun. Doğrudan, konuya taraf olan kişiyle konuşmaya ne dersin? Hem sen anlarsın hukuk dilinden

Başak ve Yükselen Başak:En iyi senin bilmen lazım. Zaman her şeyin ilacı değil mi? Bu zamana kadar ne fırtınalardan geçti yüreğin? Hepsi bir şekilde geçmedi mi? En kapanmazsan sandıkların bile kabuk bağlamadı mı? Şimdi belki de hayatının şansı karşında duruyor. Ve senin bir seçim yapmanı bekliyor. Eğer cesaretin varsa…

Terazi ve Yükselen Terazi:Hayır, bu kadar sağlık konusunda bilgin ve tecrüben varken bu yaptığın doğru mu? Besin zincirin eskisi gibi sağlıklı değil. Tatlı tüketimin arttı bu aralar. İş yerinde canını sıkan her durum karşısında tatlıya sığınmak ne kadar doğru bilemedim. Hadi özüne dön.

Akrep ve Yükselen Akrep:Sen hazır mısın aşka? Belki de aşka adım adım gitmen gerekiyordur. Önce karşındakini tanımak, sonra arkadaş olabilmek. Sonra da… İnsan tanımadığı birini sevebilir mi? Ya da seni sevsin diye kendine yabancı kalabilir misin? Sen neysen o ol…

Yay ve Yükselen Yay:Yeni bir anahtar zamanı gelmiştir belki. Yeni bir ev mesela…Belki de taşınmanın zamanıdır. Biliyorsun en detaylı temizlik taşınınca olur, iyi bilirsin bunu. Güzel koli hazırladın geçmiş zaman öykülerinde. O zaman şimdi yine hazırla…Belki de bazı şeyleri kapının önüne koyma zamanı gelmiştir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bazen yeni bir dil geliştirmenin zamanı gelir. Sen istesen de istemesen de. Cümlelerini eksiksiz kurman gerekebilir. Gizli özneleri kabul etmez hayat bazen. Açık ve net ifadeler bekleyebilir senden. Kendini anlayabilmen için.

Kova ve Yükselen Kova:Yine gelecek o günler merak etme. Yine çıkacaksın dışarıya. Yine gönlünce alış veriş yapacaksın. Mağazada gördüğün tüm ayakkabıları deneyebileceksin almasan bile. Sadece biraz daha sabır.

Balık ve Yükselen Balık:Şimdi en sevdiğin giysileri giyinme zamanı. Anlayış, hoşgörü, tolerans kumaşından. Her zamanki gibi kucaklayıcı olma zamanı. Ve kendine dönme zamanı. Sen göçmen kuşu değilsin ki… Neden bu gitme telaşların? Bir gönülde kalabilmek senin için bu kadar zor mu? Daha ne kadar kaçacaksın kendinden?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 21 Nisan 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 20 Nisan 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan 2021 Pazartesi. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 17-18 Nisan 2021 Cumartesi. Pazar. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar