Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 12 Mart 2021 Cuma

12.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 12 Mart 2021 Cuma. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Gün gelir

Biliyorsun her şey yerinde dursa bile akreple yelkovan ilerliyor sürekli… Zaman yolculuğunda neler öğrendin neler… Mesela, hiç dinmeyecek sandığın acıların nasıl azalıyor… Mesela, sükut-u hayallerinin yerini derin sukutların alıyor… Konuşmaktan ziyade dinlemeye, önyargılardan anlayışa yöneliyorsun. Kaprislerin yerini hoşgörüye bırakıyor. “Asla” dememeyi öğreniyorsun… “Keşke”lerinle vedalaşıyorsun. İçindeki kış mevsimi yerini bahara bırakıyor. Artık, sonsuz bahar ülkesinde değil mi ruhun ?

Bugün… Gökyüzünde, okyanus berraklığı var… Dalga seslerini duyabilirsin belki de başını yukarı kaldırınca… Aşk ve sevginin baş tacı Venüs, hayallerin ve teslimiyetin temsilcisi Neptün’le bir arada… Madem, bir deniz var sana seslenen…Hazır gökyüzü bu kadar berrakken, su akıyorken gönül testisini doldurmak için harekete geçebiliriz…Kendimizi, yaralarımızı şifalandırarak yarının umutlarına kapılarımızı açabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Evet, biliyorum ateş gibisin… Yerinde duramıyorsun. Hemen her şey olsun istiyorsun… Ama belki de biraz su gibi olmalısın… Birbirine zıt ama birbirine muhtaç iki farklı enerji garip mi geldi kulağına? Sen hareket etmeyi seviyorsun…Durup beklemek sana göre değil. Ama biraz yavaş… Dön içine ve bak bakalım bulunduğun yer ve hayallerin birbirine uyuyor mu?

Boğa ve Yükselen Boğa:Ayağın hep yere sağlam basmalı… Topraktan almalısın gücünü… Coşmak, koşmak sana göre değil…Ama bir de ruhun besin kaynağı var… Umut ve hayaller…Bugün umut ettiklerini yüksek sesle dile getirmeye çekinme. Büyük umutların var yarına dair…Bugün içindeki umuda sarıl…

İkizler ve Yükselen İkizler:Sorumluluklar çağırıyor seni uzun zamandır…Ama sen erteliyorsun…Bugün sen yine ertele…Bir dinle kendini… Sen bir fotoğraf çek kendine… Bundan sonra nerede görmek istiyorsun kendini… Ama fotoğrafı karta bastır…Yani demem o ki, bu kez gerçekçi olsun hayallerin…

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Kibrin çukuruna düşmeden yaşamak… Kin gütmeden kimseye… Herkesi olduğu haliyle kabul etmek nasıl büyük bir erdemdir değil mi? Dünde biriktirmediğin kirli duygular için, bugün şükredecek ne çok şeyin var. Bugün, yine yüreğinin sesini dinle…Ve inancına sığın…

Aslan ve Yükselen Aslan:Neydi aslında en büyük miras sana kalan? Seni dik tutan…Seni bükmeyen…Seni yarına taşıyan…Tek bir renk kaldı sana gidenlerin arkasından…Mavi…Şimdi sen içindeki “mavi”den güç alıyorsun…Mavi, umut…Mavi aşk, Mavi, günün sonunda denize kavuşacağını bilme hissi…Mavi küçük bir kuyu…Mavi senin yaşama tutunma sebebin…

Başak ve Yükselen Başak:Bir gölge yanın var sadece kendinin bildiğin…Bilmiyor kimseler aslında nasıl bir hayalperest olduğunu…Fedakarlığını…Merhametini…Bugün bu gölge yanınla mücadele zamanı…Sen iyilik yapıyorsun ama yaptığın iyilik göreve dönüşüyor. Hayatının kaptanı sensin…Kimsenin kullanma kılavuzu olmamayı öğrenmen gerekiyor.

Terazi ve Yükselen Terazi:Düşünmek mi düşlemek mi? Hassas ayarları var her iki kefenin de… Fazla düşünüyorsun… Kendini, kendine kurban ediyorsun kimi kez…Ve bedenin, ruhun sana diyor ki…”Bir dur bir sakin ol. Bak sağlığına dikkat et” Bugün, bir kabullenişe geç. Herkesi olduğu haliyle kabul et ve şükret sağlığın için.

Akrep ve Yükselen Akrep:Zayıf tarafımız var hepimizin…Gün geliyor zayıf yanımızı görmezden geliyoruz…Kimi zaman fark edip üzerine eğiliyoruz…Sonra bir bakıyoruz zayıflıklar bir anda savaş silahımız, en güçlü yanlarımız oluyor…Senide son dönemde zayıflatıyor çocukların ve onlarla olan ilişkilerin. Bugün bir gözden geçir bakalım…Neden tüm bunları yaşıyorsun?

Yay ve Yükselen Yay:Gitmek istiyorsun…Bavulun hazır aslında…Yollar seni çağırıyor… Bugün kendine yeni bir güzergah belirle kendine…Önce en derine, köklerine bir bak…Bakalım neler fısıldayacaklar kulağına? Kim bilir belki de anne sıcaklığını özlemişsindir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Yorgun hissediyorsun kendini…Aynı anda birden fazla işle meşgulsün. Son zamanlarda tüm hareket planını kardeşine göre düzenliyorsun…Yoğun bir iletişim trafiğini yönlendirmeye çalışıyorsun. Duygusallığın mantığın önüne geçti. Endişelerin de cabası. Bugün biraz kendini dinlenmeye al…ve Duanın gücüne inan.

Kova ve Yükselen Kova: Senin de sorunun tam da burada aslında…Kendin dışında herkese değer vermek…Son zamanlarda zihnini meşgul ediyor kazandıkların. Acaba daha farklı bir iş yapsam mesela içine daha fazla ruhumu katabileceğim…

Balık ve Yükselen Balık:Yeni bir başlangıca hazır mısın? Bugün hayatına yenilikler kat mesela…Kendine yeni bir uğraş bulabilirsin…Alternatif şifa kaynaklarına yönelebilirsin. Vücudunu ve ruhunu dinginlikle ödüllendirmeyi deneyebilirsin.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar