Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 18 Mart 2021 Perşembe

17.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 18 Mart 2021 Perşembe. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Kendimi Buldum

En uzun yolculuğuna çıktın…Bir sürü yol arkadaşın var…Ama sen tek başınasın…Varış noktanı bilemiyorsun…Bir sürü yerde molaların var…Yolculuğun ne getireceğini bilemiyorsun ama hedefin belli…Kendini tanımak…Kendini bulmak…

Bugün…Hareket ve enerji dolu Mars, öğretmen Satürn’le birbirine destek veriyor…Böylece ilişkililerimizi sağlam temeller üzerine kurabiliriz…Takıntılı, kuruntulu davranışlarımızın üzerine gidip bu konudaki eksilerimizi artıya çevirebiliriz…Kıskançlıklarımızın doğuracağı olumsuz sonuçların farkına varabiliriz…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:  Dikkat etmelisin kelimelerine ve elbette ilişkilerine. Özellikle yakın çevren, kardeşin. Kardeşinle ilgili konularda çok fazla hareket halinde olabilirsin. Kardeşin için maddi anlamda harcamaların artabilir. Ama öte yandan daha fazla dışarıda olmak isteyebilirsin… Arkadaşlarınla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin… Eğer yalnızsan, aradığın aşk yakın çevren arasında karşına çıkabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa:Değerler önemli insanoğlu için… Maddi değerler ise öncelikler oluyor çoğu zaman… Hâlbuki hiçbir maddi değer dolduramıyor içerideki boşluğu ama neyse… Konumuz bu değil… Senin de değil… Bu aralar maddi değerler, maddi ederler konusu kurcalıyor zihnini. Gökyüzünün enerji dalgasıyla birlikte, kendine yeni bir yol haritası, bütçene nefes aldıracak bir yönerge bulabilirsin. Bu arada özelikle iş hayatınla ilgili kararları yeniden gözden geçirmekte fayda var.

İkizler ve Yükselen İkizler:Bazen değişimin en büyüğünü kendinde yaşaman gerekir. Önce sen değişmelisindir ki baştan sona her şey değişmeli ve dönüşmeli…Kendine yeni bir hayatı hazırlıyorsun…Öğretilerle, yeni yerlerle, yeni kitaplarla, yeni kalemlerle… Dönüşümün hikayesini yazmak için tüm savaşın. Ve kendini bu sefer çok enerjik ve hareketli hissediyorsun…Yeni kendinle tanışmaya hazır mısın? Bu arada özellikle kazançların konusundaki fikirlerini ve kararlarını yeniden gözden geçirmeyi ihmal etme.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Galiba, çağımız insanının kabusu endişe, panik atak, takıntılar, depresyon ve korkular… Dış dünyaya her ne kadar bir şeyi umursamaz maskeni taksan da, yastığının altında sakladıkların ne olacak? Kaygı, kuruntu döşeli pamuk yastığın… Bu halinin temel göstergesi de belli aslında…Eksi değerdeki banka hesapların… Ama unutma ki önce zihnini harekete geçirmelisin bir şeyleri düzeltmek istiyorsan. Karar ver, uygula… Gereksiz harcamaların hayatından çıkarırsan kabuslarında mavi rüyalara dönecektir mutlaka… Bu arada kariyer noktasında fikirlerini ve kararlarını yeniden gözden geçirmende fayda var.

Aslan ve Yükselen Aslan:Biliyorsun aslında…Ama hala yapmıyorsun…Sen kabuklarını kırmadan özüne nasıl ulaşacaksın?  Aynı noktada takılıp duruyorsun…”Ah”larla, “Vah”larla geçiyor ömür…Elde ne var geride kalan? Madem ilişkinde bir şeyler değişiyor, madem ilişki düzleminde hayatın değişiyor… Sende kabule geç… Direnmeyi bıraktığın an göreceksin ki, aslında hayallerin ve umutların tek tek hayata geçiyor… Bu arada yurt dışı odaklı aldığın kararları ve fikirleri yeniden gözden geçirmende fayda var.

Başak ve Yükselen Başak:Kimse anlamıyor sesinden bir şey…Aynı şeyleri, itiraz etmeden yapıyorsun… Yemek yiyorsun, çayını yudumluyorsun, kahveni ihmal etmiyorsun. Konuşuyorsun…Ama kimse anlamıyor depresyonunu… Mutsuzluğunu…O kadar iş yükü var ki üstünde…O kadar hayat yükü var ki omuzlarında…Ve en kötüsü yalnızsın… Ya çıkacaksın depresyondan ya da uzun bir hırka alacaksın üstüne… Bence ilk yolu seç… Bu arada, finansal göstergelerinle ilgili aldığın kararları ve fikirlerini yeniden gözden geçirmeyi unutma.

Terazi ve Yükselen Terazi: Çok dolaşıyorsun… En azından zihninin odalarında. Ama biraz agresifsin…Bir hayli de gergin ve öfkeli… Kendine zaman ayıramamak, hayatın keyifli yönlerini ıskalamak senin canını sıkıyor. Yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak elbette güzel. Ama kendini, evine zaman ayırmak isteği de giderek büyüyor içinde… Biraz daha bu tempoda çalışacakmış gibi gözüküyorsun. En azından ay sonundan sonra yeni bir hayat macerasında bulabilirsin kendini. Bu arada, evlilikle ilgili, aşk hayatınla ilgili, çocuklarınla ilgili aldığın kararları ve fikirlerini yeniden gözden geçirmende fayda var.

Akrep ve Yükselen Akrep:Adımlarını doğru planlamalısın… Zira finansal anlamda bir riskle karşı karşıya kalabilirsin. Ve bir de kendini güvence altına almak isteyebilirsin. Mirasla ilgili eğer sonuçlanmasını istediğin konular varsa, onunla ilgili gelişmeler yaşayabilirsin. Banka hesabı açıp birikimlerini doğru değerlendirmek adına da hareket edebilirsin. Fazla harcama yapıp bütçe dengeni alt üst de edebilirsin. Karar senin…

Yay ve Yükselen Yay:Ayak seslerini uzaktan duyduğun günler gelip çattı işte. Ah bu eş durumundan yaşadıklarını, çektiklerini bir sen biliyorsun, bir Allah… Sabrı, anlayışı, dayanışmayı, sebat göstermeyi öğrenmen gereken bir dönem başlıyor. Kim sayesinde öğreneceksin tüm bunları? Yol arkadaşın, eşin sayesinde… Evliliğinde, birlikteliğinde hareketli ve sakinliğini korumayı gerektirecek deneyimler yaşayabilirsin. Eğer bir eşin yoksa, kalıcı bir beraberlik için yönlendirebilirsin enerjini.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Hemen senaryo yazma olumsuz noktalama işaretleriyle dolu. Evet, geçmişte bir çok sağlık problemin oldu. Ama ne dedik. “Geçmişte”. Şimdilerde sağlığınla ilgili bu kadar uğraşmanın nedeni şifa bulmak, öyle değil mi? Kalıcı çözüm bulmak. Alerjilerinle vedalaşmak mesela. Başka şeyden tasalanma. Evet, senin kalbin var içini umutla doldurabileceğin. Bunu yapabilirsin. Ama unutmadan sanki tansiyonuna biraz dikkat etsen mi?

Kova ve Yükselen Kova: Şimdilerde aşk uğruna savaşma zamanı… Çocukların için harekete geçme zamanı. Ve belki de bir hobi için harekete geçme zamanı. Her ne olursa olsun demek ki bir şeyler için enerji harcama, hayatında bir takım konu başlılarını sağlamlaştırma, garanti altına alma dönemi. Mesela aşkla ilgili kalıcı, sağlam adımlar atabilir, ilişkini ciddi bir aşamaya taşıyabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık:Bazen en tanıdığın, bildiğin yerde olmak, kendine en iyi hareket alanı bulacağın yerde olmak istersin…Yani yuvanda… Yani evinde… Kendini, yuvan için kalıcı, sağlam adımlar atarken bulabilirsin. Belki de kendine ait bir ev alma arzun daha da artabilir. En azından kendine ait bir oda isteyebilirsin.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 16 Nisan 2021 Cuma. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2021 Perşembe. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 14 Nisan 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2021 Salı Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar