Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 27-28 Mart 2021 Cumartesi Pazar

26.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 27-28 Mart 2021 Cumartesi-Pazar. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Eskiyor yalnızlığım

Zamanla eskiyor her şey… Evler… Sokaklar… Kentler… Birer birer zaman yenik düşüyor en sarsılmaz sandığın yapılar… Zamana yenik düşüyor bir şeyler… Peki ya sevgi? Sevgi eskimiyor ama sevgili eskiyor… Mazinin haritasında küçük bir nokta olarak kalıyor sen büyüdükçe… Direnirsen o noktanın küçüklüğüne rağmen… Geçmişin hayal gölgesinde kalmakta inat edersen hiç ulaşamıyorsun gelecek okyanusuna. Unutma… Noktadan yeni harfler oluşturmak senin elinde.

Pazar günü… Güneş Koç Burcu’nda tüm ihtişamıyla parlarken, Ay’da kendi gibi narin, zarif ve duyarlı Terazi Burcu’na konuk oluyor… İki ışık karşılıklı restleşiyorlar… Ve bize bir yol açıyorlar… Böylece, duygularımızda başkalarına öncelik vermeyi öğrenebiliriz. “Ben”den ziyade, “ Sen” önemlisin diyebiliriz. Nezaketi öğrenebiliriz duygularımızla. Adil davranmayı öğrenebileceğimiz gibi… Öte yandan karamsar yanlarımızla yüzleşebiliriz. Belki de yalnızlığımıza bir son verebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bir dolunay… Gökyüzüne bak nasıl parlıyor Ay ve tastamam, öyle değil mi? İşte sen de Ay misali. Kendini tamamlayabilirsin. Kendini, eksikliklerini tamamladığın zaman bütün hissedebilirsin… Nelerin eksik bugünlerde? Mesela denge olabilir mi?

Boğa ve Yükselen Boğa: Madem bir dolunay… Acaba zihninin derin sularını harekete geçirebilir mi Ay’ın ışıkları? Hadi o zaman dal bakalım derin sulara.Zaten sen seversin derinleri, olayları tüm boyutlarıyla irdelemeyi, kuşkucu yaklaşımları. Peki, konu kendin olunca yine dalabilecek misin zihninin karanlık mağarasına? Kendinden sakladıklarını bulabilecek misin?

İkizler ve Yükselen İkizler: Bir dolunay günlüğü tut istersen kendine bugün… Yaz bakalım alt alta yapmak istediklerini… Hedeflerini, hayallerini umutlarını… Ve elbette bunları yapmak için nasıl bir yol izlemen gerekiyor? Eksikliklerin neler? Kolay gelsin. 

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bir dolunay… Sana gökyüzü “cesur ol” diyor… Adım atarken korkma diyor, mücadeleden kaçma diyor. Peki, sen bu sesleri ne kadar duyuyorsun? Hadi yapabilirsin. Biraz güven kendine. İş yaşamında yeni sorumlulukların geliyor bu arada. Hadi göster kendini.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bir dolunay yine… Sen seversin dolunayları… Aydınlatıyor geceni. Gurur duyuyorum seninle bugünlerde. Işık ışıksın… Yolunu bulmuş gibisin. Kaybetme rotanı… Doğru yolda ilerliyorsun zaten…  

Başak ve Yükselen Başak:Dolunay… Parıl parıl ışığı… Madem dolunay… Madem dolunay bize bir fırsat tanıyor kendimizi yenilememiz için. Hadi o zaman şu mali tablolarına birlikte bakalım mı? Gereksiz harcamaların var mı? Kumbarada biriktirebiliyor musun üç kuruş? Belki dolunayın etkisiyle bütçe kontrolünü ele alabilirsin. Şimdiden aferin sana.

Terazi ve Yükselen Terazi:Dolunay… Terazinin iki kefesi gibi düşün… Bir yanına kendini, diğer tarafa “karşındakini” koy. Ne görüyorsun? Öfke, kızgınlık… Peki, daha ne kadar bu öfkeli halleri çekeceksin? Kendini yoluna devam etme zamanın gelmedi mi?

Akrep ve Yükselen Akrep: Dolunay gökte parlıyor… Kaldır başını ve bak gökyüzüne… Ne kadar iyi hissedeceksin kendini, inan bana… İçinde büyüttüğün kuruntuların azalır böylece… Hüznünü, huzurla değiştirebilirsin… Daha cesur ve korkusuz olabilirsin…

Yay ve Yükselen Yay: Dolunay’da aşk bir başka güzel, öyle değil mi? Zaten, aşk güzel şey… Karşılıklı olursa… Aşk, paylaşmayı sever, bencilliği değil. Aşk, diyalogu sever, monologu değil. Aşk, iki kişiliktir. Üçüncü kişilerle kimliğinden çıkar. Aşk, sadakati sever, yalanları değil. Bence yeterince anlatabildim.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Dolunay’da telaşlı gördüm seni… Sanki bir taşınma telaşı var üzerinde… Kendine ait bir alana ihtiyacın var, öyle değil mi? Kendini dinleyebileceğin, kendini dinlendirebileceğin bir alana… Yordu seni gereksiz kalabalıklar…Sen yordun ruhunu yeterince, bir başkası yormasın değil mi?

Kova ve Yükselen Kova:Dolunay… Gökte ayrı güzel Ay… Bir de hayatındaki aydınlıkları düşün… Ne güzel konuşabiliyorsun… Anlatabiliyorsun… Anlayabiliyorsun…Ve ne güzel  yardım ediyorsun herkese. Peki, sen hiç yardım istemeyi düşündün mü?

Balık ve Yükselen Balık:Dolunay… Acaba bugün biraz maddi konuları mı düşünsek birlikte? Gerçi hiç sevmezsin sen maddiyatı… O nedenle belki sağ elinden gelen sol elinden gidiyor. Ama içimden bir ses bu gidişe son verecekmişsin diye fısıldıyor.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 16 Nisan 2021 Cuma. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2021 Perşembe. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 14 Nisan 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2021 Salı Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar