Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 29 Mart 2021 Pazartesi

28.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 29 Mart 2021 Pazartesi. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Düşeyazdım

Dünya çok küçük… Evrende kapladığı yer düşünüldüğünde… Bu küçük dünyada bir kum tanesisin… Ama kendini dağ sanıyorsun… Aşılmaz olduğunu düşünüyorsun… Aşınmaz kayaların olduğunu düşünüyorsun… Ne zaman anlayacaksın bu dünyanın hayal olduğunu…

Bugün…  Başını yukarı kaldır ve bak gökyüzüne… Dalga sesleri belki gelir kulağına… Zira gökyüzü, derya misali… İletişim gezegeni Merkür’le hayallerin ve teslimiyetin temsilcisi Neptün’le bir arada… Ve her ikisi de Balık Burcu’nda… Madem, bir deniz var sana seslenen…Hazır gökyüzü bu kadar berrakken, su akıyorken gönül testisini doldurmak için harekete geçebiliriz…Kendimizi, yaralarımızı şifalandırarak yarının umutlarına kapılarımızı açabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Yine düşünceli bir gün… Düşünce okyanuslarına dalma zamanı… Kendinden önce bir başkasını düşünebilme, başka bir hayata dokunabilme zamanı… Bunu başarabilirsin bence. Sen ne dersin?

Boğa ve Yükselen Boğa:Arkadaşlık güzeldir… Aileni sen seçemezsin. Ama arkadaşını sen seçebilirsin. Aklına, yüreğine, ruhuna uymayanla ise yollarını ayırabilirsin. Bazen arkadaşlık boyut değiştirir dostluğa doğru, kardeşliğe doğru. Bir bak bakalım hayatına kaç tane dostun var?

İkizler ve Yükselen İkizler: Çok güzel hayallerin var, ne mutlu sana. Kariyerinde sanki yine zihnin bulandı. Hayal ve gerçek arasındaki ayrımı göremiyor gibisin. Bugün bir zaman tanı kendine. Dedikleri gibi bizden öncekilerin. Su akar, yolunu bulur.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Öğrenmek ne sihirli bir eylemdir değil mi? Ama önemli olan öğrendiklerini yaşamına katabilmek. Çok şey öğreniyorsun insanlığa dair…Aileye dair… Gerçekler gün yüzüne çıkıyor bir bir. Ama sen hâlâ görmemekte inat ediyorsun.

Aslan ve Yükselen Aslan:Ne güzel… Canım sıkıldı, hadi sepete ürün ekleyeyim… Bugün çok mutluyum, hadi sepete ürün ekleyeyim. Lütfen artık biraz mali tablolarına dikkat et. Bunu muhtemelen seni seven herkes söylüyordur. Sen de seviyorsun kendini, öyle değil mi?

Başak ve Yükselen Başak:“ Bu yararlı, bu değil”, “ İşime yarayabilir, işime yaramaz”. Her şeyi böyle sınıflandıramazsın ama. Mesela, insanları. Ya oldukları haliyle kabul edeceksin ya da görüşmeyeceksin. Karar senin her zamanki gibi.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bu aralar sanki daha zorluyor seni ekip arkadaşların… Aynı işi yapıyorsunuz, aynı zamanda tamamlıyorsunuz. Ama sanki arkadaşların biraz daha ön planda. Biraz sabret bakalım. Seninde hakkını alacağın zaman gelecektir.

Akrep ve Yükselen Akrep:İnsanın çocuklarının olması ne güzel… Ve bir de içinde bir yerlerde hiç büyümeyen çocuk hali… Çocukluğuna dair ne hissediyorsun? Aklında kalanlar neler? Mutlu bir çocuk muydun? Belki de bu yüzden mutlu olmaktan korkuyorsun.

Yay ve Yükselen Yay:Bir ağacın dallarından su verirsen büyümez, öyle değil mi? Mutlaka toprağa değmeli su, en derine köklerine inmeli. Sende eğer, olgunlaşmak ve büyümek istiyorsan, ruhunu göçebe hayattan kurtarmak istiyorsan, en derinine bakmalısın… Köklerine… Yani özüne…

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Yorgun hissediyorsun kendini… Aynı anda birden fazla işle meşgulsün. Yoğun bir iletişim trafiğini yönlendirmeye çalışıyorsun. Duygusallığın mantığın önüne geçti. Endişelerin de cabası. Bugün biraz kendini dinlenmeye al… Duanın gücüne inan.

Kova ve Yükselen Kova:Senin de sorunun tam da burada aslında… Kendin dışında herkese değer vermek…Son zamanlarda  zihnini meşgul ediyor kazandıkların. Acaba daha farklı bir iş yapsan mesela içine daha fazla ruhunu katabileceğin.

Balık ve Yükselen Balık: Yeni bir başlangıca hazır mısın? Bugün hayatına yenilikler kat mesela… Kendine yeni bir uğraş bulabilirsin…Alternatif şifa kaynaklarına yönelebilirsin. Vücudunu ve ruhunu dinginlikle ödüllendirmeyi deneyebilirsin. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar