Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 30 Mart 2021 Salı

29.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 30 Mart 2021 Salı. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Ateş Çemberi

Korkma ateşten… Ateş olmasa üşürsün… Ateş olmasa aydınlanamazsın… Ateş olmasa aç kalırsın… Ateş olmasa mücadele edemezsin… Ateş olmasa güçlü olamazsın… Ateş olmasa hareket edemezsin… Ateş olmasa… Yok olmazsın…

Bugün… Gökyüzü, ateş topu misali… Güneş, Venüs ve Şiron Koç Burcu’nda yan yana yürüyorlar. Koç Burcu demek, ateş demek… Hareket etmek, mücadele etmek, girişken olmak demek… Koç Burcu demek dürtülerle hareket etmek demek… Madem bugün ateş çemberi var gökyüzünde… Biz de kendimizden bencilliği, gereksiz hırsı, öfkeyi, aceleciliği, kaprisleri ateşe atalım… Yok edelim.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Hadi bakalım… Gün senden yana… Kendini, becerilerini, yeteneklerini cesurca ortaya koyabilirsin. Bugün… Yeni başlangıçlara hazırlayabilirsin kendini.

Boğa ve Yükselen Boğa:Tamam yeterince rüya gördün. Şimdi rüyalarından uyanmalı ve harekete geçmelisin. Erken kalkan yol alır unutma. Beklemekten yorulmadın mı?

İkizler ve Yükselen İkizler: Kazançlarını yeniden bir gözden geçirmen senin için faydalı olabilir. Gerçekten emeklerinin karşılığını alabiliyor musun?

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Olmak istediğin yerde misin? Yeterince dürüst müsün özellikle kendine karşı? Bugünlerde gelecek hedeflerini daha fazla düşünebilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan:  Hadi ama… Artık harekete geçmelisin. Yazdıklarını kendine saklamaktan vazgeçmelisin. Belki daha fazla kişiye ulaşmalıdır yazıların. Belki de bir kitap ne dersin?

Başak ve Yükselen Başak:Her şeyi detaylandırdığın gibi, bütçene de el atsan. Baksana hâlâ açık veriyor kasa. Niye eleştiri oklarını kendine çevirmiyorsun bu sefer?

Terazi ve Yükselen Terazi: Belki de artık görmezden gelmekten vazgeçmelisin. Bir sorun var belli. Sen üzerini örttükçe o sorun çözülmeyecek. Konuşman gerekiyor doğru kelimelerle, doğru zamanda.

Akrep ve Yükselen Akrep:Dağıldın bu aralar. Ve nereden başlayacağını bilemiyorsun toplamaya. Çabuk olayım derken yanlış yere koyma eşyaları. İyiler bir tarafa, kötüler bir tarafa. Unutma.

Yay ve Yükselen Yay:Çocuk gibisin… Zaten seversin çocukları… Çocuklarla vakit geçirmek senin için ayrı bir keyif… Peki, ama çocukluğunu seviyor musun?

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Ev ahalisiyle uğraşmak zor. Haklısın. Ama sen kendine özel bir alan yaratarak bu sorundan kurtulabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Bazen çok uzatmamak gerekiyor. Kısa kesmek… Kısa, net ve anlaşılabilir cümleler kurmak. Hayatın formülü basitlikten ve sadelikten geçiyor.

Balık ve Yükselen Balık: Değerlisin… Dünyada kum tanesi gibi bir yer kaplıyor olabilirsin. Ama başkaları için “dünya” olabilirsin.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 12 Mayıs 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 10 Mayıs 2021 Pazartesi Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 8-9 Mayıs 2021 Cumartesi.Pazar Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar