Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 1 Nisan 2021 Perşembe

31.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 1 Nisan 2021 Perşembe. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Doğaya Dönüş

Yeşil çimenlere uzanmayalı ne kadar oldu? Deniz kokusuyla ciğerlerini doldurmayalı bir hayli zaman… Sabah serinliğinde uyanmayalı… Çayını keyifle içmeyeli… Küçük mutluluklar yaşamayalı… Heyecan duymayı… Sevinmeyi… Bir hayli zaman oldu… Doğaya dönme zamanın gelmedi mi? Doğana geri dönmeye…

Bugün…Ay Yay Burcu’nda…Ay Yay Burcu’nda hoşgörü getirir, öğrenme arzusu getirir, özgürlük arayışı getirir, bilgi getirir…Biz de Ay Yay Burcu seyriyle birlikte, hayatımıza, duygularımıza hoşgörülü bakış açısı getirebilir, kendimizi öğrenmeye açabilir, kibrin tuzaklarından kaçınmayı öğrenebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Bugün… Kendini yabancı hissedebilirsin. Bulunduğun ortama, yaşadığın çevreye. Aslında insanların ne kadar boşluk içinde olduğunun farkına varabilirsin boş cümlelerinin satır aralarında.

Boğa ve Yükselen Boğa: Bugün… En sevdiğin konulardan biriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Finans yani değerler. Önce kendine değer vermelisin. Sonra da değerlerine sahip çıkabilirsin. Eğer yatırım yapmak istersen bugün uygun olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler:Bugün… Tamamlaman gereken eksikliklerin seni meşgul edebilir. Eksik kalan duygular… Mesela hoşgörü, mesela anlayış, mesela iyimserlik. Bugün, bir nevi dolunay ışığı hayatına yansıyor madem. Tamamlaman gerekenleri tamamla öyleyse.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün… Çalışma arkadaşlarına karşı daha anlayışlı davranman gerekebilir. Sonuçta, herkesin koşulları eşit. Senin cümlelerin kibir olarak anlaşılabilir. O yüzden dikkat etmelisin tümleçlerine.

Aslan ve Yükselen Aslan:Aşk… Yalın haliyle bile kulağa hoş gelmiyor mu? Yanına “bir”inin eklendiğini düşün. Kalbinde hissettiğin sıcaklığı mesela. Sesini duyan, her istediğine karşılık veren, seni koruyan. En karamsar düşlerinde sana el uzatan, derdini dinleyen, seni seven, şefkatle kucaklayan. “ Aşk” zaten senin ruhunda var, nefesinde. Niye uzaklarda arıyorsun ki?

Başak ve Yükselen Başak:Hani şöyle bir kendine gelsen. Ayağa kalksan. Kimse sana düşman değil, kimse senin kötülüğünü istemiyor. Herkes kendi hayatını yaşıyor. Sen sadece herkesin arkandan kuyu kazdıklarını düşünüyorsun. Zan ehli hallerinden kurtulabilsen ve sadece kendini dönüştürmeye odaklanabilsen. Bu sayede daha çabuk bulabilirsin dünyaya geliş amacını.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün… Atlasan arabana. Yola revan olsan. Kimse gittiğin yeri bilmese. Sen bile bilmesen. Kendini deniz kenarında bulsan. Köpük köpük dalgaların sesine bıraksan kendini. İliklerine kadar hissetsen özgürlüğü.

Akrep ve Yükselen Akrep:Tamam… Hazırladın listeni. Neler alacağın belli. Bir parça umursamazlık, büyük ölçüde anlayış, bir parça “ aman ne olacak boşver”, bir parça esneklik. Tüm bunlar için hazır mı bütçen?

Yay ve Yükselen Yay: Biliyorsun… Tam dört mevsim vardır insan hayatında. Kimi zaman kar, boran, fırtınadır. Üşürsün. Kimi zaman rüzgâr alıp götürür elinde ne var, ne yoksa. Kimi zamansa tomurcuklanır umut ağacın. Kimi zamansa hep Güneş parlar. Yakar, kavurur ama canlandırır. Hayat verir, viraneyi bile aydınlatır. Güneş en çok yaz mevsimini sever. Tıpkı senin gibi. Sen de yaz mevsimi gibisin her daim.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Tezatlarla dolusun. Bu kadar ciddi ifadenin altında, bir o kadar da güzel gülebilmen. Bugün… İnsanlar daha çok neşene, gülümsemene ve esprilerine tanık olabilir.

Kova ve Yükselen Kova:Bugün… Senden mutlusu yoktur. Telefonun sürekli çalıyor, herkes seni bir yerlere davet ediyor. Yine dışarıdasın, yine kalabalıklar arasında. Çünkü yalnız kalsan kendinle yüzleşeceksin. Daha ne kadar kaçabilirsin kendinden?

Balık ve Yükselen Balık:Zaten, çok çalışıyorsun. Anlaşmazlıkları çözmek için uğraşıp duruyorsun. Her daim kazanman gereken bir davan var. Bugün de yine iş yoğun. Biraz da kendine adil davransan ve dinlendirsen ruhunu.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 6 Mayıs 2021 Perşembe. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, CRI Türk’te Tuğçe Akkaş’ın hazırlayıp sunduğu “Güne Başlarken” programına konuk oldu. Suver, Türkiye - Çin Halk Cumh...

Günlük Burç Yorumları 5 Mayıs 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 4 Mayıs 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2021 Pazartesi. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 1 Mayıs 2021 Cumartesi Pazar. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar