Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 7 Nisan 2021 Çarşamba

6.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 7 Nisan 2021 Çarşamba Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Emanet

Eskiden… Sahiplenme duygun ne kadar fazlaydı… Her şeyin sana ait olduğunu düşünürdün… Evim, kitaplarım, giysilerim… Tekil şahıslı iyelik zamirlerin vardı her cümle sonunda…Her şeyin sahibi olduğunu düşünürdün…Zamanla…Gidenlerin ardından öğrendin…Aslında hiçbir şeyin sahibi olmadığını…Sadece bir “emanetçi” olduğunu…

Bugün… Venüs Koç Burcu’nda dolaşırken, İkizler Burcu’ndaki Mars’la birbirlerine destek veriyorlar… Bugün…Biraz daha duygularımızın farkına varabiliriz…Hayatımızı dengeye kavuşturmak için içimizde istek ve enerji bulabiliriz…İlişkilerimizde sorunları çözmek için çaba gösterebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır. Onu “hal” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: İnsanın en yakın arkadaşı kardeşidir belki de… Ama çoğu zaman farkına varmaz bu gerçeğin… Oysaki canına can katan, kanını paylaşan iki yürekten daha iyi kim anlar birbirini… Canın yandığında ilk yardım çantasıyla kim koşuyor yanına? Kardeşine daha yakından bak…Senin için nasıl çırpınıyor…

Boğa ve Yükselen Boğa: Sen de haklısın… Herkes sana sesleniyor… Bazen ismini değiştirmek istiyorsun… Başkalarının sorunlarını çözmekten, başkaları için koşturmaktan işindeki zamanı verimli kullanamıyorsun.

İkizler ve Yükselen İkizler: Gözün bir yerden ısırıyor ama nereden? Bir çeşit ateş dansı … Yine de temkinli yaklaşımlar sergiliyorsun… Uzayan mesafeler canını sıkmaya başlıyor. Her aradığında bulamıyorsun yanında… Sevgiye uzak hissediyorsun kendini… Aslında biliyorsun sevildiğini ama sanki bir yabancı kol sarıyor seni.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Yaşamına bir göz at istersen… İstediğin yerde misin? İstediğin işi mi yapıyorsun? Kendini ortaya koymaktan, bilgilerini, deneyimlerini paylaşmaktan neden korkuyorsun bu kadar? Yeni bir işe girişmek neden korkutuyor seni?

Aslan ve Yükselen Aslan:  Sosyalleşmek önemli… İnsan olmanın temel taşı… Ama sosyalleşirken bir şeyler yanlış gidiyor sanki. Arkadaşlık ilişkilerin üzerine bir göz at istersen… Belki de biraz kendine odaklanman gerekiyordur.

Başak ve Yükselen Başak: Farkında değilsin hala… Çalışmalarının emeklerinin sayısal karşılığı istediğin düzeyde değil… Emeklerinin veri akışı hala negatif seyirde… Bu konuda da pek bir şey yapmıyorsun… Sadece bekliyorsun… Şikâyetin var ama adım atmaktan çekiniyorsun.

Terazi ve Yükselen Terazi: Uzun yollar var gitmek istediğin. Bilmenin, öğrenmenin tadına varmak istediğin zamanlar… Okuyorsun, araştırıyorsun ama yetmiyor sana. Bir de görmek istemediğin gerçekler var. Madem değer görmediğini düşünüyorsun niye telefonun başında bekliyorsun? Kitaplarına sarıl sımsıkı… İlim seni ulaştıracaktır “aşk”a…

Akrep ve Yükselen Akrep:Kazanmak önemli… Ailenin sevgisini kazanmak mesela… Sevilmediğini düşündüğün zamanlar… Ama bir de şöyle yap… Onlara yakından bak… Hak vermeye çalış… Sana dair söylemlerinin aslına bakabilmeyi dene… Gerçekte ne anlatıyorlar acaba sana?

Yay ve Yükselen Yay:Her cümlenin sonunda yüklem bulunur… Ve her yüklem bir zamanı yükler sırtına… Geniş zaman… Şimdiki zaman… Geçmiş zaman… Sen özen göster yüklemlerine “keşke”li zaman yüklemesin omuzlarına… İkili hayat oyununda, ikili yaşamlarda, ikili ilişkilerinde ani, fevri davranma… Giderse gitsin diyorsun da ya giderse… Yüzleş kendinle… Sen nerede hata yapıyorsun

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Almak istediğin ne çok şey birikti… Kendine yeni bir hale sokmak, çeki düzen vermek için çabaların… Yeni şeyler alarak çekmecelerini yenilemek istiyorsun… Ama almadan önce yenisini, eskileri elden çıkarmak daha doğru bir yaklaşım olmaz mı uzun vadede?

Kova ve Yükselen Kova:Biraz geç kalsınlar istiyorsun…Biraz kendinle başbaşa kalmak istiyorsun… Kendini şımartmak istiyorsun… Sevdiğin renkleri üzerinde taşımak istiyorsun mesela. Daha cıvıl cıvıl renkler…Göz alıcı, can yakıcı… Bir dönüştürme hali kendini… Aşk ne renk senin için peki? Kırmızı mı, siyah mı?

Balık ve Yükselen Balık: Aşk” var zihninde… Tasarladığın… İdealleştirdiğin… Kategorilere ayırdığın… Kimseye anlatmadan, kimseyi haberdar etmeden özgürce yaşamak istediğin bir “ aşk”… Bir de gölge yanı var “aşk”ın… Belki de şu anda sınır ötesi bir yerde… Senden uzakta…

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 12 Mayıs 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 10 Mayıs 2021 Pazartesi Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 8-9 Mayıs 2021 Cumartesi.Pazar Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar