Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 12 Nisan 2021 Pazartesi

11.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Hazırım

Dolabını yeniledin… Siyah giysilerini kaldırdın… Evinde kullanmadığın şeyleri paylaştın ihtiyaçları olanla… Tıpkı sana ağır gelen duygularından arındığın gibi… Hafifledin… Şimdi hazırsın yeni baharlara… Yeni umutlara… Yeni aşklara

Bugün… Ay Koç Burcu’nda seyir halinde… Ve Güneş’le yan yana geliyor…İkisi birlikte 22 derecede Yeni Ay oluşturuyor.  Biz de duygularımızda, içgüdülerimizde bağımsızlık arayışında olabiliriz. Mücadele etmek, hırslı davranmak, acelecilik, parlayan duygular gün boyu bize eşlik edebilir. Belki de bu Yeni Ay’la  öğrenebiliriz bencil olmanın kötü yanlarını.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bugün… Başroldesin… Bir yeni ay günü… Yeni ay ışıltısı seninle… Ne yapabilirsin bugün? Adı üstünde yeni ay… Kendini yenileyebilirsin… Kendini özel bakıma alabilirsin… Kaygı, endişe bulutlarını özel bakımla dönüştürebilirsin. Zaman, senin lehine işliyor bu aralar.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün… Yeni Ay… Gerçi sen korkarsın değişimden… Ama olsun bu sefer şaşırt kendini… Ve kucakla değişimi… Girişken olmak, girişimlerden korkmamak, hızlı hareket edebilmek… Ne dersin yapabilirsin bence…

İkizler ve Yükselen İkizler: Bugün… Yeni Ay… Dışarıda da bahar… Yeni ve bahar… İkisi  bir araya gelince seni tutmak mümkün olmaz. Elbette karış hayata… Beklediğin fırsatla bugünlerde karşılaşabilirsin. O yüzden sen girişimci ruhunu ayakta tut.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bugün… Yeni Ay… Ne zamandır omzunda taşıdığın yükleri bırakma zamanı… Elbette, ailelerimiz önemli… Ama çok taşıdın o yükleri omzunda… Ama şimdi yeni hikâyeleri okuma zamanı. Annen artık daha sağlıklı.

Aslan ve Yükselen Aslan:Bugün… Yeni Ay… Yeniden öğrenciliğe dönmeye ne dersin? Zaten sen seversin okumayı, öğrenmeyi… Ama önemli olan öğrendiklerini hayata geçirebilmek… Bu konuda bencillik yapma… Öğrendiklerini paylaş…

Başak ve Yükselen Başak:Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’ın ışığı finans, borç ve kredi konularında hissedebilirsin… Galiba artık, tünelin ucundaki aydınlığı görüyorsun. Ama bu senin elinde… Hedefine ulaşmak için daha cesur davranmalısın.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün…  Yeni Ay… Hadi cesaret giyin üstüne… Bir parça bencil ol… Kendin için mücadele et… Ve kararlı adım at… Tamam kabul kararlı adım sana biraz uzak… Ama yine de deneyebilirsin. Kararlı adımlarla, ilişkindeki sorunların üstünden gelebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün… Yeni Ay… Sen seversin mücadele etmeyi, deyim yerindeyse savaşmayı… O yüzden bu karamsarlık yakışmıyor sana… Geçti artık… Sağlığına kavuşuyorsun… Sağlığını korumak istiyorsan savaş baltalarını gereksiz endişelerin, kuruntuların için çıkarabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay:  Bugün… Yeni Ay… Ama senin için zaten hayat hep yeni ay formunda değil mi? Seyyah olup geziyorsun alemi… Bu arada aklındaki fikirleri, girişim formuna çevirmek için özel bir zamandasın. Arkadaşları ne kadar çok öyle değil mi? Her fırsatta bir aradasınız. Peki, ama kaç tane dostun var?

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’ın etkilerini evinde, ailende, aile köklerinde yaşıyorsun… Yeni Ay’la birlikte, belki uzun zamandır yapamadığın değişiklikleri yapmak isteyebilirsin. Taşınma hazırlıklarına başlayabilirsin. Ailenden biraz uzak kalmak isteyebilirsin.

Kova ve Yükselen Kova: Bugün… Yeni Ay… Zaten elinde hep kitap, defter, kalem dolaşırsın… Araştırmak, öğrenmek, bilmek senin hayat amacın… Şimdi öğrendiklerini belki farklı bir zeminde hayata geçirebilirsin. Blog açmaya ne dersin?

Balık ve Yükselen Balık: Bugün… Yeni Ay… Hadi bakalım, yeni kazanç yolları karşına çıkabilir… Finansal anlamda, elini rahatlatacak, sana nefes aldıracak bir takım olumlu gelişmeler yaşayabilirsin.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar