Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 29 Nisan 2021 Perşembe

28.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 29 Nisan 2021 Perşembe. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Arayı kapatıyorum

İhmal ettiğin şeyleri tek tek gözden geçiriyorsun… Aramalarına geri dönmediklerin var mesela… Ya da aradığında ulaşamadıkların… Her aradığında bulamadığın… Bulduğunda da geç kaldığın… Şimdi ihmal ettiklerine karşı, ikmal ettin kendini umutla, sevgiyle… Arayı kapatıyorsun…

Bugün…Ay Yay Burcu’nda…Ay Yay Burcu’nda hoşgörü getirir, öğrenme arzusu getirir, özgürlük arayışı getirir, bilgi getirir…Biz de Ay Yay Burcu seyriyle birlikte, hayatımıza, duygularımıza hoşgörülü bakış açısı getirebilir, kendimizi öğrenmeye açabilir, kibrin tuzaklarından kaçınmayı öğrenebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

 

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Yayıncılık dünyası nasıl gidiyor? Yeni yollar buldun sesini duyurabilmek için… Artık herkes dinliyor seni… Sana yakışıyor mikrofon.

 

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Ortaya çıkarma zamanı geldi bilgi birikimini… Hangi konudaki bilgilerinden mi bahsediyoruz? Elbette, yatırım bilgilerin… Sahi, bir insana en çok ne kazandırır? Ahlak mı?

 

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Hayatının yönünü eşin belirliyor… Ya da eş hayali… Nasıl bir birliktelik istiyorsun? Seninle hayatı yaşasın… Seni dinlesin… Sana anlayışlı davransın… Peki, sen ne yapacaksın? Bu arada kıskançlık kötü bir huy… Sana yakışmıyor.

 

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… En büyük zenginliğine yani sağlığına bir göz atmanın zamanı… Sağlık kontrollünü yaptırabilirsin… Acaba yorgunluktan mı ağrıyor bacakların? Belki de oturmanın zamanı gelmiştir.

 

Aslan ve Yükselen Aslan

Ne güzel işte… Kendine alan açabiliyorsun… Kendini iyi edecek şeyler bulabiliyorsun… Ne güzel çocuk olabiliyorsun… Çocuk olmak keyifli ama çocuk büyütmek sanki biraz daha zor… Sen ne dersin?

 

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Uzaktan güzel görünüyor evin… Piri pak… Tertemiz olmuş… Zaten ne zaman dağıldın ki? Hep bir düzen… Hep bir sistem… Sistemli yaşaman çok değerli ama sitemli yaşamak sana yakışmıyor…

 

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Belki kendi adına bir şey yapmak isteyebilirsin… Mesela sosyal medya hesabına daha fazla uğraşabilirsin… Ya da sosyal medyada fazla zaman geçirdiğinin farkına varıp kendini dünyaya geri dönebilirsin.  

 

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Belki de spora başlamak istersin… Ne dersin? Biraz evde kalış sürelerin uzadı… Yakın çevrede yürüyüş sana iyi gelebilir. İnsan yürüyünce ne güzel unutuyor kötü şeyleri değil mi?

 

Yay ve Yükselen Yay

Yine mutlu görünüyorsun… Varsın dağılsın ev… Varsın gürültü gelsin dışarıdan… Varsın çocuk sesleri, kahkahaları çınlatsın duvarları… Varsın sen mutfaktan çıkma… Sahi, iyi ki varsın…

 

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Evet hepimizi rüya görüyoruz… Hayra yorarız rüyalarımızı öyle değil mi? Sen her rüyadan kötü bir sonuç çıkarıyorsun. Satır aralarını bu kadar karamsar nasıl okuyabiliyorsun…

 

Kova ve Yükselen Kova

Bir kelebek misali ruhun… Sosyal kelebek misali… Arkadaşlarını özledin… Bir de kendi hoşgörülü halini özledin sanırım.

 

Balık ve Yükselen Balık

Zaten, çok çalışıyorsun. Anlaşmazlıkları çözmek için uğraşıp duruyorsun. Her daim kazanman gereken bir davan var. Bugün de yine iş yoğun. Biraz da kendine adil davransan ve dinlendirsen ruhunu.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar