Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 30 Nisan 2021 Cuma

29.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 30 Nisan 2021 Cuma. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Sürpriz

Her şey beklediğin gibi olmaz… Her şey ajandanda yazdığı sırayla gerçekleşmez. Hayat beklemediğin sürprizler çıkarır karşına… Önemli olan güzel sürprizler çıkarması…Mutlu tesadüfleri masana getirmesi.

Bugün… Sabırlı ve dayanıklı Boğa Güneş’i, sürprizli Uranüs’le kavuşuyor. Hiç beklemediğimiz olaylarla ve tavırlarla karşılaşmamız şaşırtıcı olmaz. Hiç beklemediğimiz bir anda terfi alabiliriz… Ya da hiç ummadığımız biri kapımızı çalabilir… Bugün… Çok sürprizli bir gün kısaca…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle

BurcuN.

 

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Belki de yeni bir sürprize gebe yaşamın… Belki de yeni bir heyecana… Hiç beklemediğin bir anda… Yeni bir kazanç kapısı açılabilir önünde…Ya da yeni bir birikim için ilk adımları atabilirsin.

 

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün…Kendine kendini özel hissettirmeyi deneyimleyebilirsin. Kendini şımartmayı mesela…Ya da yeni bir spor programına başlayabilirsin. Biraz hareket iyi gelebilir sana.

 

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün…Gördüğün düşleri hayra yor…Karanlık çukurlara düşürme kendini…Gördüğün her rüya yeni bir aydınlanma dalgası yaratabilir zihninin dehlizlerinde.

 

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Belki de uzun zaman sonra ilk kez kendin için bir şeyler yapmaya karar verdin. Senin mutlu olmak için büyük düşlere ihtiyacın yok…Küçük renkli hayallerine ulaşmakta huzur sebebi senin için.

 

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Belki de uzun zamandır beklediğin terfinin ayak seslerini duyabilirsin…Yeni bir imza atabilir, işinde adından söz ettirebilirsin…Ve hayat yolunda sana ışık olacak bir “el”i tutabilirsin.

 

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Hiç beklemediğin, hazırlıklı olmadığın bir seyahat için yola çıkabilirsin. Başlangıçta çok memnun olmasan da gideceğin yer sana uzun zamandır yolunu gözlediğin huzuru sunabilir.

 

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Hiç hesapta olmayan beklemedik bir harcama kalemiyle karşılaşmak durumunda kalabilirsin. Ya da sürpriz bir vergi, ödemeyi unuttuğun aidat karşına çıkabilir. Bari zamanında öde de, faiz yüküyle uğraşma.

 

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Gerginliklerden uzak durman sana kazandırabilir. Özellikle eşinle ilgili konular canını sıkabilir. Boş ver…Sen kendine bak…

 

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Sağlığına ayrı bir özen göstermelisin. Eğer yaptırman gereken tahliller fazla bugün ilgilenebilirsin. Bir de çalışma arkadaşlarınla arada ufak tefek tartışmalar yaşabilirsin.

 

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün…Kapına dikkatli bir bak bakalım. Kim çalıyor olabilir zili bu kadar ısrarlı? Belki de sürpriz bir aşktır kapında bekleyen.

 

Kova ve Yükselen Kova

Bugün…Belki de hayalini kurduğun tapuya sahip olabilirsin. Yeni bir evle birlikte yeni bir hayata adım atabilirsin.

 

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Kardeşinle belki de mali sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Bir de iletişim aygıtlarına dikkat etmelisin. Aniden bozulabilirler…

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 6 Mayıs 2021 Perşembe. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, CRI Türk’te Tuğçe Akkaş’ın hazırlayıp sunduğu “Güne Başlarken” programına konuk oldu. Suver, Türkiye - Çin Halk Cumh...

Günlük Burç Yorumları 5 Mayıs 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 4 Mayıs 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2021 Pazartesi. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 1 Mayıs 2021 Cumartesi Pazar. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar