Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 4 Mayıs 2021 Salı

3.5.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 4 Mayıs 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Pembe hayaller

Az güzeldir… Az sadeliktir… Az çokluktur… Hani derler ya, “ azı karar, çoğu zarar” diye… Her şeyin bir ölçüsü vardır… Yemeğin, eşyanın… Peki ya aşkın? Aşkın, azı, çoğu var mıdır? Gönül teli titredikçe… Ölçülebilir mi ki aşkın değeri?

Bugün… Ay Kova Burcu’nda seyr-ü sefer ederken… Ay Kova Burcu’ndayken… Biz de duygularımızda iyimserlik havasını yakalayabiliriz. Paylaşmaya açık olabiliriz. Bencillikten sıyrılabiliriz. Maddi değerlerin peşinde koşmaktan vazgeçebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Ödüllerini kucaklamaya hazır mısın? Uzun çalışmalarının karşılığını alabilirsin. Keşke maddi düzlemde alabilsen. Ama sana içten bir teşekkür de yeterli olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Mesleğinle ilgili konular, kariyer hayatına özel durumlar gündeminde ilk sırayı yerleşebilir. Aslında hayatına tepeden bir bakabilirsen… Acaba kendini nerede görüyorsun? Nerede olmak isterdin mesela?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Yine aynı şeyler… Siparişini al… Paketle… Kargoya ver… Kargodan al… Olsun sen seviyorsun bu yoğunluğu… Keyifli geliyor bu uğraşlar sana. Bu arada yurt dışında da mı çalışmak için hazırlıklar yapıyorsun? Tabi internet aracılığıyla…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Sana yine aynı şeyleri anlatıyor gökyüzü… Tasarruflusun zaten… O ayrı… Ama kredi çekmek ya da kredi hesabınla ilgili konular seni uğraştırabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Kendine karşı kıyıdan bakabilirsin… İçinde gizli yanınla… Mesela özgürlük arayışına… Mesela özgünlük… Mesela sınırsızlık… Peki, gizli yanlarını örten etkenler neler? Neden kendini, elini, kolunu bağlı hissediyorsun?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Sağlığına biraz özen göstermen gerekebilir. Aman sakın evham yapma böyle deyince… Sağlığın için yürüyüş yapmak da özen göstermektir… Bisiklete binmek de özen göstermektir… Harekete geçmek de özen göstermektir.  

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Biraz nefes almak sana iyi gelebilir. Belki meditasyon yapmak, deniz kıyısında yürüyüş yapmak sana iyi gelebilir. Ayrıca bugün babanın işleriyle ilgilenmek, onun bankacılık işlerini halletmek yorabilir seni.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Olduğun yerdesin… Ama asıl soru olmak istediğin yerde misin? Nerede olmak sana iyi gelebilir? Evinin içi bu aralar neden bir türlü toplanmıyor? Evin, zihnin gibi karmakarışık…

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Kendini oyalayacak şeyler bulmakta zorlanabilirsin. Zaten dikkatin ne zamandır dağınık. Belki dışarı çıkmak zihnini açabilir. Bir de bu aralar sosyal medyada zamanını çok harcıyorsun. Mavi rahatlatır insanı, mavi ışık değil.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

 Bugün… Kendine beş üzerinden kaç puan verirsin? Mesela sorumluluklarını paylaşıyor musun? Yoksa herkesin sorumluluğunu üstüne mi alıyorsun? Planlamadan adım atmıyorsun kabul. Ama planlarına ne kadar sadık kalıyorsun?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Oldukça tanıdık geliyor günün etkisi. Kendini özgür hissediyorsun. Saçlarına değen rüzgârı seviyorsun. Alışkanlıklarını değiştirmekten hoşlanmıyorsun. Ve elbette sınır tanımıyorsun.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Tam kapasiteyle çalışmıyor gibisin. Çalışsam mı, çalışmasam mı? Gitsem mi, kalsam mı? İkilemdesin yine… Yarın ola, hayrola…

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 6 Mayıs 2021 Perşembe. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, CRI Türk’te Tuğçe Akkaş’ın hazırlayıp sunduğu “Güne Başlarken” programına konuk oldu. Suver, Türkiye - Çin Halk Cumh...

Günlük Burç Yorumları 5 Mayıs 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2021 Pazartesi. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 1 Mayıs 2021 Cumartesi Pazar. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar