Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Atatürk'e hakarette sınır tanımayan Akit'e tepkiler çığ gibi büyüyor.

16.11.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

#AkitKapatılsın başlıklı sosyal medya kampanyası üzerinden paylaşılan tweetlerde, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Atatürk'ü terör örgütü liderleri Apo ve Fetö ile yanyana resimleyen Akit'e, vatandaşın öfkesinin çığ gibi arttığı görülüyor.

10 Kasım'dan itibaren adeta sistematik bir şekilde Atatürk'e yapılan saldırı kervanına, Akit gazetesi dev bir rezalet ile dahil oldu. Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını PKK terör örgütü lideri Abdullah Öcalan ve FETÖ terör örgütü lideri Fethullah Gülen’le yan yana getirme cüretini gösteren Akit'e tepkiler çığ gibi büyüyor.

İşte sosyal medya platformu Twitter'da paylaşılan tweetlerin bazıları:

Kemalistler maskesi altında Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafını vatan hainleriyle aynı kategoride paylaşan eyyy Yeni Akit, siz neyin peşindesiniz? Yazıklar olsun size de zihniyetinize de... Bu ülkeyi karıştırmaya çalışan hainler ve şerefsizler ergeç bunun bedelini öder!

Halkın kin ve düşmanlığa tahrik, bölücülük ve milletin değeri Atatürk'e hakaret. Akit paçavrası Atatürk ile Apo'yu Feto'yu aynı kefeye koyuyor. Şu rezilliğe müdahale edecek bir savcı yok mu acaba ülkemizde?

Her fırsatta Atatürk'e ve Cumhuriyet'in değerlerine kin ve nefret kusan paçavra #Akitkapatılsın pic.twitter.com/fkgvA5g52V


Yuh olsun bu akit denen paçavraya...Atatürk Fetö ve Öcalan’la beraber.Bu ülkenin kafası sağlam olanları Habur’u unutmadı.

Biz şurda twit atmaya korkuyoruz silivri soğuktur diye dalga geçiyoruz akit Atatürk resmini teröristlerle yan yana basıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin şerefli ordusunun Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü terör örgütü liderleri ile aynı fotoğraf karesine koyma cesareti gösteren Akit şeysine herhangi bir ses yükseltmeyen @TSKGnkur @tcsavunma başında bulunan bakan, komutan ne varsa kınıyorum pic.twitter.com/s5cRAYae7g

Okuma yazma bilmeyen 1500 yıl önceki arap ortadoğu kafaların sahibi insanların,taraftarı oldukları akit gazetesi ve Atatürk düşmanlığı yazıklar olsun size ve bunların önüne geçemeyen bize .

Sen nasıl bir şeref yoksunusun ki akit Atatürk u o hain teröristlerle bir araya getirebiliyorsun.

Akit paçavrası, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile bebek katili Apo'yu Feto'yu aynı kefeye koyuyor. Atatürk'e yapılan bu küstahlık saygısızlık kabul edilemez!

Şu rezilliğe müdahale edecek bir savcı yok mu acaba ülkemizde?
#AkitKapatılsın

İç savaş çıkarmaya çalışan #AkitKapatılsın!

mavi hapçı ak-it'lerin şaşırtmamış provokasyonudur.

bundan kaç sene önce o pkk'lıları davulla zurnayla karşılıyordu yaladıkları adamlar.

fethullah zaten biricik hocalarıydı. #Akitkapatılsın

Zamanı gelince sizler köpek gibi yalvaracaksınız.

#AkitKapatılsın Kapatılmaz çünkü anguslar her şekilde kalır adaleti bile satın almışlar kendileri gibi yandaş yapmışlar,ama akit sen bir it Atatürk ile haberleri
Yazarken düşünerek yaz beyniniz yıkanmış cahilce değil...

Akit mensubu olduğu terör örgütü gereği, gerekeni yapıp Atatürk’e saldırıyor da, biz karşılığında ne yapabiliyoruz.

Akit gazetesinin yaptığına bak haysiyetsiz....

Bugün Mustafa Kemal ATATÜRK ile fetö’yü bağdaştırdılar yıl 2018 arkadaşlar devir taş devri değil.

#AkitKapatılsın 10 Kasım’dan bu yana neredeyse hergün ‘Atatürk’ adına yapılan hakaretler ve ağır tahrikler var. Son olarakta akit denilen bir medya kuruluşu...
Bu olayların birbiriyle bağlantılı olup olmadığı yetkililerce araştırılmalı.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 2 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ilgin alba

16.11.2018 - 15:19
Atatürk'e hakaret bu millete hakarettir!Türk düsmani bu hadsiz gazete derhal kapatilmalidir !..

Ilgin alba

16.11.2018 - 15:15
Turk dusmani bu gazete derhal kapatilmalidir!..
Diğer Haberler

Ankara'da bir toplu köpek katliamı daha bu kez zehirli sosislerle öldürdüler. 7 köpek zehirli sosislerle katledildi.

YSK (Yüksek Seçim Kurulu) KHK'lı seçilmişlerin mazbata alabilmesi için HDP'nin yaptığı olağanüstü itirazı reddetti.

Bingöl'de bir caminin önünde futbol oynayan kızlara cemaatteki kişiler tepki gösterdi.

Türkiye, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) kararları doğrultusunda Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre 5 Yemenlinin mal varlıkları donduruldu.

Habertürk yazarı Nagehan Alçı bugünkü köşesinde, Fenerbahçe Galatasaray derbisi öncesi Ali Koç'u arayarak Ekrem İmamoğlu hakkında uyarı yapan kişinin Süleyman Soylu ol...

Cumhuriyet'in haberine göre, Sertuğ Sürenoğlu isimli bir avukat, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın korumaları tarafından darp edildi. Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Meti...

Söylemleriyle zaman zaman gündeme gelen Kadir Mısıroğlu'nun yoğun bakımda olduğu açıklandı.

Yazarlar
Website Security Test