Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Media Markt Metro boykot, Real İşçileri

19.12.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Media Markt ile Metro'da boykot mu var? Real İşçiler kimdir? Neden boykot yapıyorlar? Kahrolsun sarı sendikacılık diyen Real İşçiler Media Markt ve Metro'yu boykot ediyor.

Media Markt ve Metro'da boykot var. İşçiler Media Markt ve Metro şirketlerinin çeşitli şubelerinin önünde dövizlerle fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşıyorlar.

Özellikle Twitter'dan yoğun bir şekilde yürütülen boykotta #MediaMarktaBoykotRealİşçileri etiketiyle paylaşım yapan işçiler, "Kahrolsun Sarı Sendikacılık", "Haklarımızı Alacağız", "İşçilerin Birliği Sermayeyi Yenecek", "İşçilerin Yasal Hakları Gasp Ediliyor" "Tazminatı Ödeyin" gibi yazılarla mağazaların önünde şirketleri protesto ediyorlar. Real İşçileri'nin bir diğer uyarısı ise Tez-Koop İş Sendikası'na. İşçilerin dövizlerinde "Direniş kırıcılığı yapma TEZ - KOOP-İŞ sendikası, kahrolsun sarı sendikacılık" gibi yazılar bulunuyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Ateizm Derneği, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili bir açıklama yaptı.

Dün (22 Mart 2019 Cuma), sosyal medyaya bomba gibi düşen Senagalli bir yolcuya hakaretler eden taksici, darp edildi ve Taksiciler Kooperatifi'nden ihraç edildi.

Hakkında yakalama kararı olan ancak kendisinin bundan haberi olmayan Ayşenur Arslan, Eskişehir'de gözaltına alındı.

Deprem kuşağında bulunan Türkiye'deki tüm binalar için deprem kimliği oluşturulması önerildi. Tektaş Kentsel Dönüşüm Uzmanı Hakan Çatalkaya, Türkiye'de çok fazla depre...

Söz konusu İngilizce olduğunda en sık duyduğumuz cümle hiç kuşkusuz ki ‘İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum’ oluyor. Bu cümlenin yaygın olmasının en önemli sebebi ...

Türkiye’deki cinsiyete göre işveren olarak çalışanların dağılımı belli olurken, bu rakam 2017 yılı itibarıyla kadınlarda yüzde 8, 8 olarak görüldü.

Dünyada su kaynaklarının miktarı sabit, nüfus ise her geçen gün biraz daha artıyor. Tarımda, enerji üretiminde ve günlük kullanımda harcanan sular, arz ve talep arasın...

Yazarlar
Website Security Test