Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Emeklilikte yaşa takılanlar 2019 EYT İstanbul Maltepe Mitingi saat kaçta, nasıl gidilir?

15.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Eyt Emeklilikte Yaşa Takılanlar 2019 Büyük İstanbul Maltepe mitingi saat kaçta, nasıl gidilir, kaç kişi katılacak?

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) yönetimi bugüne dek gerçekleştirdikleri ve salonlara sığmayacak kadar başarılı oldukları salon toplantılarının ardından artık meydanlara inme kararı aldılar. Valilik izninin çıkmasıyla beraber Emeklilikte yaşa takılanların İstanbul'da yapacakları mitingin günü, saati ve yeri kesinleşti.

Peki Emeklilikte yaşa takılanların büyük İstanbul Maltepe Mitingi saat kaçta ve miting alanına nasıl gidilir?

EYTSYDD Başkanı Gönül Boran Özüpak, katıldığı bir TV programında yaptığı açıklamada gerçekleştirilecek olan büyük istanbul mitingine 1 milyondan fazla kişinin katılmasını beklediklerini ifade ederek, mitinge hem emeklilikte yaşa takılanları ve ailelerini, hem de haksız uygulamaya ve edinilmiş hakların gaspına karşı olarak EYT'lileri destekleyen tüm vatandaşları davet etti.

EYTSYDD’nin organize ettiği büyük İstanbul Mitingi, İstanbul Maltepe Miting Meydanında gerçekleştirilecek.

EYTSYDD’nin 17 Mart'ta Maltepe’de düzenlediği etkinlik alanında izinle ilgili olarak bir sorun çıkmaması nedeniyle Maltepe Miting Alanında düzenlenecek olan miting kesinleşti. 

81 ilden gelecek olan EYT mağduru bir milyondan fazla kişinin, 17 Mart 2019 Pazar günü saat 12.00 ile 15.00 arasında orada Maltepe miting alanını doldurması bekleniyor.

"Emeklilikte yaşa takılan milyonları İstanbul Maltepe'deki mitingimize bekliyoruz" diyen EYTSYDD Başkanı Gönül Boran Özüpak oldukça iddialı.

Yaklaşık 2 milyon kişi kapasitesi bulunan İstanbul Maltepe'deki Miting alanını 81 ilden EYT'lilerin doldurması bekleniyor. 

Emekli maaşlarına kavuşmak için uzun süredir mücadele eden EYT'lilerin miting zamanı, Cumhur İttifakının İzmir mitingi ile aynı gün ve saate denk geldi. 

Dolayısıyla ana akım TV kanallarının canlı olarak cumhur ittifakının İzmir Mitingini yayınlaması beklenirken. Muhalif TV kanallarının ise Emeklilikte Yaşa Takılanların İstanbul Maltepe'de yapacakları mitingi canlı yayınlamalarını beklemek sürpriz olmayacak. 

Emeklilikte yaşa takılanların 17 MArt 2019 tarihinde saat 12:00 ile 15:00 arasında İstanbul maltepe miting alanında düzenleyecekleri miting alanına 81 ilden Gelmek isteyen EYT Mağdurları ise miting alanına gidebilmek için aşağıdaki telefon numaraları ile irtibata geçebilirler.

İstanbul'dan katılım yapacak olan EYT'liler Maltepe Miting alanına gitmek için aşağıdaki alternatifleri de kullanabilirler: 

Maltepe Mitingi'nin yapılacağı Maltepe Sahili'nden geçen İETT otobüs hatları;

133T - TUZLA - BOSTANCI
16D - ALTKAYNARCA / PENDİK - KADIKÖY
222 - PENDİK - KADIKÖY
E-9 - BOSTANCI - SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI
R1 - UZUNÇAYIR - MALTEPE SAHİL PARKI

Maltepe Mitingi'nin yapılacağı Maltepe Sahili'ne en yakın İDO vapur durağı;

V1 - PENDİK - BOSTANCI vapuru
Maltepe Mitingi'nin yapılacağı Maltepe Sahili'ne en yakın tren istasyonu;

B2 - HAYDARPAŞA - GEBZE tren hattı - Maltepe İstasyonu veya Süreyya Plajı İstasyonu
Maltepe Mitingi'nin yapılacağı Maltepe Sahili'ne en yakın metro durağı;

M4 - KADIKÖY - KARTAL metro hattı - Huzurevi Metro İstasyonu

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 6 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Dilara Topal

12.03.2019 - 10:57
hakkımızı almak için hepimiz orada olacağız allahın izni ile

Selçuk

11.03.2019 - 21:10
Hakkımızı geri almak için , herkesin orada olması çağrısında bulunuyorum... Sayın Cumhurbaşkanımız 46 yaşında emekli olduğunu da unutturmayalım...
Diğer Haberler

Ekşi Sözlük'ten Mehmet Kanur'un videosunu izletip yorum yapan Youtuber Umut Bilge'ye büyük tepki geldi.

İstanbul'da yağmur altında ilerleyen otomobilin bozuk sileceklerinin araç içindekiler tarafından iple kontrol edilmesi ilginç görüntüler oluşturdu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, THK (Türk Hava Kurumu) yangın söndürme uçakları için ne dedi? Bakan Pakdemirli, yangın söndürme uçakları için 'emniyetsiz' diye...

Deniz Gezmiş'in yakın arkadaşı olduğu söylenen Zihni Çetiner, hayatını kaybetti. Zihni Çetiner kimdir, neden öldü, kaç yaşındaydı? Deniz Gezmiş'i arandığı sırada sakla...

Yurt arayan öğrencilere kötü haber. Milyonlarca öğrenci için yurt bulma maratonu başlarken yurt fiyatlarına da zam yapıldı.

Ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu lüks arabalarını satışa çıkardı iddiası gündemde.

Youtube'da hayvan videoları çeken Mehmet Kanur, sosyal medyanın gündemine oturdu. Kanur, sosyal medyada kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edindi ve binlerce aboneye...

Yazarlar
Website Security Test