Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Cemil Barlas'tan Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) açıklaması

8.4.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gazeteci Cemil Barlas Emeklilikte Yaşa Takılanları (EYT) kızdırdı.

Gazeteci Cemil Barlas'tan Emeklilikte Yaşa Takılanları (EYT) kızdıracak sözler. Kişisel Twitter hesabından EYT ile ilgili açıklamalar yapan Barlas şu tweetleri attı;

1 emeklilikte yaşa takılan trolcükler.. yaşa takılmayın çalışın.. daha gençsiniz..

2 eyt’ci trollere çalışın dedim ama çok terbiyesizler.. tabi bu terbiyesizlikle iş bulmak zordur..

3 ayrıca eyt’ci trollerin %99’u fetöcü.. aynı nefret dili..

4 eyt’ci trol başı geri zekalı ve aşağılık.. hangi it o troll hesapları açtıysa kullancı ismleri bile bulamamış bilgisayara bir surü sayıdan oluşan isimler yarattırmış.. başına eyt yazmış.. beynindeki fetö irinini etrafa saçıyor.. zannediyor ki anlamayacağız..

Cemil Barlas tweet'leri

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ayhan karanfil

08.04.2019 - 20:21
Cemil barlas 9564 gunu depe depe kullan ,iktadirin yalakasi .#EYT
Diğer Haberler

EGD (Ekonomi Gazetecileri Derneği), 11. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül törenine basın dünyasından birçok isim katıldı.

'Her yerde sen dizisi' Merve, Deniz Işın kimdir, boyu, aslen nereli, mesleği, resimleri fotoğrafları. Kısacası Merve(Deniz Işın) hakkında merak ettikleriniz bu haberim...

Sosyal medyada Reyhan isimli bir kadın, The Peak Hotel'ın kafeteryasında şiddet gördüğünü ve The Marmara Hotels tarafından bunun gizlendiğini iddia etti.

Urfa Siverek'te dün (18 Haziran 2019 Salı) günü birçok sitenin paylaştığı çatışma görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Siverek'te çıkan bu çatışma olayının ay...

Lösemi hastası Öykü Arin'in tedavisinde son durum nedir? Öykü Arin'in ailesinden Sağlık Bakanlığı'na çağrı yapıldı.

İstanbul Havalimanı'nda intihar eden Kürt genci İbrahim Layık kimdir? Neden intihar etti? İntihar eden Kürt genci İbrahim Layık'ın Instagram'daki paylaşımı.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den kritik açıklamalar. Mahkuma af var mı? Mahkum yakınları ve mahkumlar hükumetten af bekliyor.

Yazarlar
Website Security Test