Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Güncel sigara fiyatları listesi 2019 Hangi sigara ne kadar oldu?

8.4.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Güncel sigara fiyatları listesi 2019. Hangi sigara kaç lira oldu? Sigaraya zam. Sigaralara ne kadar zam geldi? İşte zam gelen sigaraların tamamının listesi. Philip Morris grubu sigaralarına zam yapıldı. Hangi sigaralara zam yapıldı hangilerine yapılmadı? Sigara zammı ne kadar?

Sigaraya zam haberi sigara kullanan vatandaşları üzdü. Zam gelen sigaralar arasında en pahalı sigara 15,5 TL olurken, en ucuz 11 TL oldu.

Philip Morris grubu tarafından zamlı fiyatlar paylaşıldı. 6 Nisan'dan itibaren yürürlüğe giren güncel sigara fiyatları nasıl? 

Parliament - 15,50 TL

Marlboro - 15 TL

Marlboro Touch Blue/Gray/Aqua/One - 14 TL

Muratti - 13 TL

Muratti Blu - 12 TL

Lark - 12 TL

Lark Reserve - 11.5 TL

L&M - 11.5 TL

CHST - 11.5 TL

LM Mode Red - 11 TL

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

YSK, MHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Maltepe İlçe Belediye Başkanlığı seçimi hakkında yaptığı olağanüstü itirazda ara karar verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara Çubuk'taki şehit cenazesinde saldıran Osman Sarıgün'ün elini öperek poz verdiler.

Sigorta primi tespitinde ceza puanı dönemi... Zorunlu trafik sigortası için yeni bir düzenleme Resmi Gazete'de yayımlandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara Çubuk'taki şehit cenazesinde yumruk atan Osman Sarıgün adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismar iddiasıyla mahalleli sokağa döküldü. Karakol önünde eylem yapıldı.

23 Nisan'da gelecekteki hayali sorulan çocuğun sosyal medyada viral olan yanıtı

Dünyanın en büyük arama motoru Google 23 Nisan'ı yine unutmadı.

Yazarlar
Website Security Test