Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Payitaht Abdülhamid dizisinde Yerel Seçimler ve Beka mesajı

9.4.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Payitaht Abdülhamid dizisinde yerel seçimler ve beka mesajı. Sosyal medyaya Payitaht Abdülhamid dizisindeki konuşmalar.

Ekranların sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid'de "Yerel Seçimler" ve "Beka" mesajı sosyal medyada patladı. Dizide başrol oyuncusu ve Osmanlı Padişahı II. Abdülhamid Han'ı canlandıran Bülent İnal'ın senaryo gereği söylediği sözler sosyal medyada çokça paylaşıldı.

II Abdülhamid Han karşısında duran nazırlara(bakanlara), "Sizler saray katiplerisiniz, havadis malumunuz. Bizi bir beka tehlikesi ile karşı karşıya bırakmak istiyorlar. Pençelerimizi geçirip tuttuğumuz topraklardan kollarımızı kesip bizi ayırmak istiyorlar. Toprak bütünlüğümüz tehlikede. Bunun müsebbibi isteyerek ya da istemeyerek sizlersiniz! Hıfsetmeniz gerekeni korumanı gerekeni koruyamadınız. Saklamanız gerekeni saklayamadınız. Hepinizi vazifeden azlediyorum. Devlet işlerinde hatanın bahanesi olmaz. Devlet işlerinde ihmal olmaz. Devleti ihmal edeni biz de ihmal ederiz. Hepiniz ihmal edildiniz. Ahmet Paşa, hepsini sorgulayınız, hepiniz tutuklusunuz!" ifadelerini kullanıyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

YSK, MHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Maltepe İlçe Belediye Başkanlığı seçimi hakkında yaptığı olağanüstü itirazda ara karar verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara Çubuk'taki şehit cenazesinde saldıran Osman Sarıgün'ün elini öperek poz verdiler.

Sigorta primi tespitinde ceza puanı dönemi... Zorunlu trafik sigortası için yeni bir düzenleme Resmi Gazete'de yayımlandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara Çubuk'taki şehit cenazesinde yumruk atan Osman Sarıgün adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismar iddiasıyla mahalleli sokağa döküldü. Karakol önünde eylem yapıldı.

23 Nisan'da gelecekteki hayali sorulan çocuğun sosyal medyada viral olan yanıtı

Dünyanın en büyük arama motoru Google 23 Nisan'ı yine unutmadı.

Yazarlar
Website Security Test