Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Süleyman Soylu'nun askerlerle namaz kıldığı görüntüler sosyal medyanın gündeminde

5.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun askerlerle namaz kıldığı görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu. Bakan Süleyman Soylu ile namaz kılanlar namaz hareketlerini aynı anda yapmayarak sosyal medyanın gündemine oturdu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde bulunan Kato Dağı’nda görev yapan askerler ile bayram namazı kıldı. Mehmetçik bayram namazının ardından sabah kahvaltısını yaptı.

Ancak Süleyman Soylu'nun da eşlik ettiği bayram namazında ilginç görüntüler ortaya çıktı. A Haber'den de canlı yayınlanan görüntülerde Bakan Süleyman Soylu ile namaz kılanların büyük çoğunluğunun farklı hareket yaptığı görüldü.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 3 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Yalnız Kurt

08.06.2019 - 07:42
Bu namaz sahnesi CHP li bir grup tarafından yapılsa idi, yandaş medya bir ay olayı konu yapardı. Allah niyetleri temiz olmayanları böyle rezil eder.

Ekrem Taşdemir

06.06.2019 - 04:43
İŞİN ASLINI BİLMEDEN İLERİ GERİ KONUŞUP VEBALE GİRMEYİN LÜTFEN.. : İç işleri Bakanı Süleyman Soylu, kıldığı bayram namazıyla ilgili olarak sosyal medyada çıkan yorumlarla da değinerek ömründe namaz kılmayan, cami yolu bilmeyen herkesin konuştuğunu ifade etti.Soylu, “Namazı kıldıran hoca müftü vekilimiz, şaşırdı rükuya gideceğine secdeye gitti. Ben de hocanın arkasındayım, rükuya gidip 3 defa 'Sübhâne Râbbiye'l-Azim' dedim hocayı uyardım hoca hemen kalktı. Sosyal medyada kıyamet koptu o aşağıya eğildi, o yukarıya. Ömründe namaz kılmayan adamlar, cami yolu bilmeyen adamlar hepsi konuşmaya başladı” diye konuştu.
Diğer Haberler

Eski kocası tarafından boğazı kesilen kadın Emine Bulut ve kızı sosyal medyanın gündeminde. Emine Bulut ve kızının son anlardaki konuşmaları Türkiye'nin gündemine oturdu.

Sakarya'nın Karasu ilçesinde bir markette tuvaletini yapan kişi sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kilis'te Suriyeli ve cihatçı olduğu iddia edilen kişinin lüks yaşamı sosyal medyanın gündeminde.

Türkiye Barolar Birliği (TTB) Başkanı Metin Feyzioğlu, A Haber'e çıktı, sosyal medya yıkıldı.

Fransa Air Transavia havayollarına ait bir uçakta kabin ikaz ışıkları sönmeden namaz kılan ve sonrasında kabin memurunu döven ayrıca Türk olduğu iddia edilen kişi sosy...

Ekşi Sözlük'ten Mehmet Kanur'un videosunu izletip yorum yapan Youtuber Umut Bilge'ye büyük tepki geldi.

İstanbul'da yağmur altında ilerleyen otomobilin bozuk sileceklerinin araç içindekiler tarafından iple kontrol edilmesi ilginç görüntüler oluşturdu.

Yazarlar
Website Security Test