Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Şamil Oymak kimdir? Evi neden basıldı? Şamil Oymak Kadıköy Acil haberi

11.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Şamil Oymak kimdir? Şamil Oymak'ın evi neden basıldı? Şamil Oymak ve Kadıköy Acil haberi sosyal medyada infial yarattı.

Ekşi Sözlük'te açılan bir başlık ile sabah saatlerinde sosyal medyada büyük infial yarattı. Rap müziğin ünlü isimlerinden Şamil Oymak, dün akşam (10 Haziran 2019 Pazartesi) Instagram'daki kişisel hesabından paylaştığı hikayelerde bahsettikleri ile sosyal medyayı salladı. Birçok kullanıcı yazılanların ekran görüntüsünü aldı. Nitekim Şamil Oymak da ekran görüntülerinin alınmasını istemiş ve ardından hikayeleri kaldırmıştı.

Ekşi Sözlük'te açılan bir başlıkta ise @abv adlı rumuzlu yazar yaşananları toplamış ve sosyal medyadaki herkesin bilgisine sundu. İşte abv'nin açtığı o başlık ve Şamil Oymak'ın anlattıkları;

"kadıköy’ün bilinen rapçileri arasında bulunan şamil oymak’ın dün gece kendi tayfası olan kadıköy acil tarafından evi basıldı.
evinin basılmasının sebebi ise kadıköy acil tayfasının nasıl bir bok çukuru olduğunu ifşa etmesi.

şimdi linkleri hazırlayıp size bu heriflerin küçük çocukların zihinlerini uyuşturucuyla nasıl etki altına aldığını şamil oymak’ın açıklamalarıyla göstereyim.

öncelikle şamil oymak’ın instagram hikayesinde kadıköy acil tayfasının ne b.. olduğunu ifşa ettiği gönderiler:

burdaki açıklamalardan da anlaşılacağı gibi kadıköy acil rap tayfasının başındaki insanlar küçük çocukların zihinlerini uyuşturucuyla zehirliyor. bu bir iddia fakat bunları açıklayan kişi şamil oymak, bir kadıköy acil üyesi. zaten sonrasında evini basıyorlar kadıköy tayfası olarak. evi basıldığı an canlı yayın açıyor onu da paylaşacağım fakat önce kadıköy acil whatsapp grubuna ait ss’lere geçelim.

bu açıklamalar sonucu nasıl korkmuşlar. ekran görüntülerinde şehinşah da var.

açıklamalardan sonra şamil oymak’ın evini basıyorlar ve o sırada kendisi canlı yayın açıyor. videoda gözüktüğü kadarıyla evin içinde kadıköy acil tayfasından çağrı ünsal’da var.

şu anda twitter’da orda burda kadıköy tayfası şamil’in sorunları olduğunu ve kendinde olmadığıyla alakalı açıklamalar yapıp olayın üstünü kapatmak istiyorlar çünkü yedikleri boklar kariyerlerini bitirebilir.
olayların üstünü kapatmaya çalıştıklarının bir örneği olarak çağrı ünsal’ın attığı twitler.

lütfen bu başlığı yukarı taşıyarak bu çeteyi herkesin görmesini sağlayalım. bunlar daha buz dağının görünen kısmı. daha neler neler çıkacaktır altından."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 3 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Samet

11.06.2019 - 15:07
Bunlar normal dillerki

Ali yilmax

11.06.2019 - 15:06
Bunlar insan diyi
Diğer Haberler

İŞKUR Sosyal Çalışma Programı nedir? Sosyal Çalışma Programı'na nasıl başvuru yapılır? İŞKUR Sosyal Çalışma Programı'na başvuru yap. Başvurular ne zamana kadar? Hangi ...

23 Haziran Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin ardından yine bir çocuğun sözleri gündem oldu.

EGD (Ekonomi Gazetecileri Derneği), 11. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül törenine basın dünyasından birçok isim katıldı.

'Her yerde sen dizisi' Merve, Deniz Işın kimdir, boyu, aslen nereli, mesleği, resimleri fotoğrafları. Kısacası Merve(Deniz Işın) hakkında merak ettikleriniz bu haberim...

Sosyal medyada Reyhan isimli bir kadın, The Peak Hotel'ın kafeteryasında şiddet gördüğünü ve The Marmara Hotels tarafından bunun gizlendiğini iddia etti.

Urfa Siverek'te dün (18 Haziran 2019 Salı) günü birçok sitenin paylaştığı çatışma görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Siverek'te çıkan bu çatışma olayının ay...

Lösemi hastası Öykü Arin'in tedavisinde son durum nedir? Öykü Arin'in ailesinden Sağlık Bakanlığı'na çağrı yapıldı.

Yazarlar
Website Security Test