Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İsmail Saymaz'dan Menzil ve Süleymancılar tarikatlarına sert eleştiriler

16.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Haber Global'e konuk olan gazeteci İsmail Saymaz, Menzil ve Süleymancılar tarikatlarına FETÖ benzetmesi yaparak sert eleştirilerde bulundu.

Haber Global'e konuk olan İsmail Saymaz, Türkiye'de kurumsallaşmış Süleymancılar ve Menzil tarikatları için FETÖ benzetmesi yaparak sert eleştirilerde bulundu.

İsmail Saymaz, "FETÖ'nün kendisi gitti ama gölgesi duruyor. Menzil tarikatı, Süleymancılar tarikatı bunların hepsi FETÖ'den farksız. Aynı FETÖ gibi okulları var, yurtları var." ifadelerini kullandı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Halil İbrahim Yılmaz

17.07.2019 - 16:06
Bu adam ne saçmalıyor. Hakikaten nasıl bir gazeteci bu hiçbir delili olmadan sadece benzerlikten yola çıkarak suç isnad edebiliyor. Şimdi şöyle düşünelim o halde: Adamın bir Müslüman, her gün camiye gidiyor. Hem esnaflık da yapıyor. Ancak aynı zamanda katil. Peki biz bu durumda her esnaf olan ve camiye giden Müslüman bu adama benziyor diye onlara suç isnad edebilir miyiz. Böyle saçma şey olur mu. Benziyormuş. Bence bu adam araştırılsın asıl FETÖcü bu olabilir.
Diğer Haberler

Koronavirüs'ün İran'a bulaşması Türkiye'de paniğe sebep oldu. İran'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle can kaybı 4'e yükseldi.

Marmara Grubu Vakfı Genel Kurulu yapıldı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği genel kurulda, yapılan seçim sonucu Dr. Akkan Suver, oy birliği ile yeniden Genel...

FETÖ soruşturmasın kapsamında TUSKON ve üye şirketlerine yönelik davadan dosyası ayrılan sanık Ömer Faruk Kavurmacı, tekrar gündemde ve 15 yıl hapsi isteniyor.

Elektronik Haberleşme Kanunu kapsamında gerekli altyapı iyileştirmelerini yapmadıkları gerekçesiyle Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’a para cezası kesildi. Kesilen c...

İdlib'den yine acı haber: Milli Savunma Bakanlığı Twitter'dan duyurdu. İdlib'de 2 asker şehit, 5 asker yaralı.

Sosyal paylaşım sitelerinde 'yemek' amacıyla toprak satışının yapılması dikkat çekti. Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Çocuk Hematoloji Uzmanı Dr. Çetin Timur,...

Ünlü popçu Aleyna Tilki'den 'Filozof Çocuk' olarak bir anda popüler olan Atakan Kayalar hakkında bir paylaşım yaptı.

Yazarlar
Website Security Test