Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İsmail Saymaz'dan Menzil ve Süleymancılar tarikatlarına sert eleştiriler

16.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Haber Global'e konuk olan gazeteci İsmail Saymaz, Menzil ve Süleymancılar tarikatlarına FETÖ benzetmesi yaparak sert eleştirilerde bulundu.

Haber Global'e konuk olan İsmail Saymaz, Türkiye'de kurumsallaşmış Süleymancılar ve Menzil tarikatları için FETÖ benzetmesi yaparak sert eleştirilerde bulundu.

İsmail Saymaz, "FETÖ'nün kendisi gitti ama gölgesi duruyor. Menzil tarikatı, Süleymancılar tarikatı bunların hepsi FETÖ'den farksız. Aynı FETÖ gibi okulları var, yurtları var." ifadelerini kullandı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Halil İbrahim Yılmaz

17.07.2019 - 16:06
Bu adam ne saçmalıyor. Hakikaten nasıl bir gazeteci bu hiçbir delili olmadan sadece benzerlikten yola çıkarak suç isnad edebiliyor. Şimdi şöyle düşünelim o halde: Adamın bir Müslüman, her gün camiye gidiyor. Hem esnaflık da yapıyor. Ancak aynı zamanda katil. Peki biz bu durumda her esnaf olan ve camiye giden Müslüman bu adama benziyor diye onlara suç isnad edebilir miyiz. Böyle saçma şey olur mu. Benziyormuş. Bence bu adam araştırılsın asıl FETÖcü bu olabilir.
Diğer Haberler

Sakarya'nın Karasu ilçesinde bir markette tuvaletini yapan kişi sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kilis'te Suriyeli ve cihatçı olduğu iddia edilen kişinin lüks yaşamı sosyal medyanın gündeminde.

Türkiye Barolar Birliği (TTB) Başkanı Metin Feyzioğlu, A Haber'e çıktı, sosyal medya yıkıldı.

Fransa Air Transavia havayollarına ait bir uçakta kabin ikaz ışıkları sönmeden namaz kılan ve sonrasında kabin memurunu döven ayrıca Türk olduğu iddia edilen kişi sosy...

Ekşi Sözlük'ten Mehmet Kanur'un videosunu izletip yorum yapan Youtuber Umut Bilge'ye büyük tepki geldi.

İstanbul'da yağmur altında ilerleyen otomobilin bozuk sileceklerinin araç içindekiler tarafından iple kontrol edilmesi ilginç görüntüler oluşturdu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, THK (Türk Hava Kurumu) yangın söndürme uçakları için ne dedi? Bakan Pakdemirli, yangın söndürme uçakları için 'emniyetsiz' diye...

Yazarlar
Website Security Test