Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Bursa'da İzmir Marşı'nı söyleyen öğrencilerin kilitlenmesi başlığına erişim engeli

19.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ekşi Sözlük'te ''İzmir Marşı'nı söyleyen öğrencilerin kilitlenmesi'' başlığına erişim engeli kararı verildi.

Ekşi Sözlük'te başlık silme olayları artarak devam ediyor. Son olarak "izmir marşı'nı söyleyen öğrencilerin kilitlenmesi" başlığı için Bursa 5. Sulh Ceza Hakimliği kararı ile erişim engeli getirildi.

Başlıkta ilk entry (girdi) olarak "bursa 5. sulh ceza hakimliği'nin zehra özbek’in talebi üzerine verdiği 07.02.2019 tarih ve 2019/916 d.iş sayılı kararı çercevesinde, erişim sağlayıcıları birliği’nin 31.05.2019 tarihli 2019/95 sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir." ifadelerine yer verildi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Avrupa’nın birinci, dünyanın yedinci büyük tarım ülkesi Türkiye, bir yandan tarımsal üretimini arttırmak için projeleri hayata geçirirken, diğer yandan ürettiği tarım ...

İçişleri Bakanlığı artış gösteren Koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle nişan, nikah, düğün ve sahiller için 81 ile bir genelge gönderdi. Bakanlık bulaş riskinin a...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açılmasıyla ilgili yeni açıklamalara imza attı. Bakan Selçuk, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisine ilişkin de uyarıda bulundu.

2003 yılında Doğan Holding bünyesinde kurulan Dream TV'nin kapatıldığı açıklandı.

İzmir Tabip Odası Başkanı Op. Dr. Lütfi Çamlı, taleplerine rağmen, salgına ait verilerin Tabip Odası ve kamuoyu ile paylaşılmadığını belirterek açıklamalarda bulundu.

Kurban Bayramı’nda ortaya çıkan yoğun kalabalık görüntüleri değerlendiren uzmanlar, vakalarda ciddi artışlar olabileceğini söyleyerek, okulların açılmasıyla ilgili kar...

Bedelli askerlik ücretilerine zam geldi. Temmuz/Aralık dönemine ilişkin bedelli askerlik tutarı belirlendi. Bedelli askerlik için ödenecek tutar ne kadar oldu?

Yazarlar
Website Security Test