Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Çorlu'da intihar eden Emre sosyal medyanın gündeminde

13.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde tacize uğradığı ve sonrasında intihar ettiği iddia edilen Emre için sosyal medyadan çağrı var.

Tekirdağ'da bulunan Çorlu ilçesinde, iddiaya göre 8 yaşında bir akrabası tarafından tacize uğrayan Emre yıllar sonra intihar etti.

Konuyu kamuoyuna Ekşi Sözlük'te 'acta non verba' nickli bir yazar taşıdı. Yazar 'Emre için adalet' şeklinde bir başlık açarak olayı anlatıp sosyal medyada kamuoyu oluşturmak istiyor.

İşte yazarın aktardıkları;

“3 ay önce Çorlu’da yaşanan bir intihar vakasının detaylarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Yakın bir arkadaşımın kardeşi Emre 8 yaşından itibaren tam olarak kaç yaşına kadar sürdüğünü bilmediğim bir tarihe kadar sistematik şekilde bir akrabasının tecavüzüne uğruyor.

Bu olayı ailesi ile paylaşarak onlardan yardım isteyen Emre’ye ailesi destek çıkarak Emre’nin tecavüzcüsü hakkında suç duyurusunda bulunmasını ve hukuki süreci başlatmasını sağladı. Mahkemenin yıpratıcı sürecine dayanamayan Emre, 3 ay önce intihar ederek yaşamına son verdi.

Ailesi aldıkları tecavüz haberini daha sindirememişken çocuklarını kaybetmenin acısı ile darmadağın oldular. Tecavüzcü ise edirne cezaevinde tutuklu olarak yargılanırken, dün yapılan nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz olarak yargılanmasına karar verilerek salıverildi.

Adaletin sağlanması konusunda sosyal medyanın gücünü arkalarına almak istiyorlar. Bu pedofili sapığın başka çocuklara da zarar vermemesi için cezasını çekmesi gerekmektedir. #emreiçinadalet etiketi ile bu adalet mücadelesine destek olur musunuz?

Bu nedir ya ? Nasıl bir zihniyet var başımızda, pedofiliyi, tecavüzü meşrulaştırmaya mı çalışıyorlar? Allah belanızı versin!

emreiçinadalet"

Tecavüze uğradığı iddia edilen ve intihar eden Ahmet Emre Y.'nin ablasından kamuoyuna mesaj var;

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 6 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Aysel

31.10.2019 - 15:03
Aramızda böyle pislikler var ve cezalar caydırıcı hep berabaer birşeyler yapılmalı

Aylin ozbey

13.09.2019 - 19:04
Boyle yaratiklari meydanda asicann allah belani varsin senin mahlukat
Diğer Haberler

İslam Ülkeleri Standartları ve Metroloji Enstitüsü (SMIIC), İslam Ticareti Geliştirme Merkezi (ICDT) iş birliğinde ve Discover Events organizasyonunda, 28 Kasım-01 Ara...

Haftanın videosunda Bağımsız Bosna Hersek'in ilk Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç'in sözleri yer alıyor.

Eski Sağlık Bakanı Müşaviri olduğu iddia edilen Ahmet Emin Söylemez'in kızının mevlit töreni klibi sosyal medyada gündem oldu. Ahmet Emin Söylemez ile sosyal medya fen...

Görkemli tarihi mekanlardan biri olan Hasankeyf'in yıkımı büyük ölçüde tamamlandı. Hasankeyf'in son halini görenler sosyal medyada büyük üzüntü yaşadılar.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yıl sonu itibari ile Plan ve Bütçe Komisyonu çeşitli bakanlıkların 2020 yılında kullanacakları bütçeleri görüşmeye başladı. Her yıl bü...

KYK (Kredi ve Yurtlar Kurumu) 2019 burs sonuçları açıklandı.

Define için kazılan Gümüşhane merkeze bağlı Dumanlı Köyü sınırları içerisinde yer alan Taşköprü Yaylası'ndaki Dipsiz Göl’den define çıkmadı.

Yazarlar
Website Security Test