Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ekşi Sözlük'te '18 Temmuz 2019 Bayındır Hastanesi rezaleti' başlığına erişim engeli

26.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ekşi Sözlük'te bir başlığa daha erişim engeli getirildi. 18 Temmuz 2019 Bayındır Hastanesi rezaleti başlığına Ankara 6. Sulh Ceza Hakimliği tarafından erişim engeli getirildi.

Ekşi Sözlük'te bir başlığa daha erişim engeli getirildi. Sözlükte "18 Temmuz 2019 Bayındır Hastanesi rezaleti" adlı başlığa Ankara 6. Sulh Ceza Hakimliği tarafından erişim engeli getirildi.

Sözlükte erişim engeli getirilen '18 temmuz 2019 bayındır hastanesi rezaleti' başlığında ilk entry (girdi) olarak şu ifade yer alıyor; "ankara 6. sulh ceza hakimliği’nin hüseyin borman’ın talebi üzerine verdiği 21.08.2019 tarih ve 2019/6005 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir." 

Ekşi Sözlük'te erişim engeli getirilen başlıklar çoğalmaya devam ediyor. Özellikle sosyal medyada büyük kamuoyu oluşturacak konular hakkında açılan başlıklara erişim engeli getirilmesi sonrasında çok daha büyük kitleler tarafından bu konular öğreniliyor. Bazı kullanıcılar "Birşeyin hemen ve birçok insan tarafından öğrenilmesini istiyorsanız o başlığa erişim engeli getirin" gibi yorumlar yapıyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB), 22 Eylül’e kadar devam edecek olan Ahilik Haftası etkinliklerine Cumhuriyet Meydanı’na çelenk koyarak başladı.

Yozgat Polis MYO'da çekildiği iddia edilen görüntülerde polis adaylarının 'tekbir'lli eğitimi sosyal medyanın gündeminde.

15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası tutuklanan Hava Harp Okulu öğrencisinin annesi Melek Çetinkaya'dan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a sert sözler.

HSK (Hakimler ve Savcılar Kurulu)'da 8 Yargıtay ve 3 Danıştay üyesi atandı.

Fotoğraftan kişilik ve meslek analizi yapan web site sosyal medyada kullanıcıların gündeminde. Kullanıcılar fotoğraflarını siteye yükleyip sitenin kendileri hakkındaki...

Anayasa Mahkemesi (AYM) eski bakanlar Mehmet Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki yolsuzluk ve rüşvet iddiaları için kurulan mec...

Ders kitabına Türkücü Mahmut Tuncer'in fotoğrafının ve sözünün basıldığı iddiası sosyal medyayı karıştırdı.

Yazarlar
Website Security Test