Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ekşi Sözlük'te '18 Temmuz 2019 Bayındır Hastanesi rezaleti' başlığına erişim engeli

26.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ekşi Sözlük'te bir başlığa daha erişim engeli getirildi. 18 Temmuz 2019 Bayındır Hastanesi rezaleti başlığına Ankara 6. Sulh Ceza Hakimliği tarafından erişim engeli getirildi.

Ekşi Sözlük'te bir başlığa daha erişim engeli getirildi. Sözlükte "18 Temmuz 2019 Bayındır Hastanesi rezaleti" adlı başlığa Ankara 6. Sulh Ceza Hakimliği tarafından erişim engeli getirildi.

Sözlükte erişim engeli getirilen '18 temmuz 2019 bayındır hastanesi rezaleti' başlığında ilk entry (girdi) olarak şu ifade yer alıyor; "ankara 6. sulh ceza hakimliği’nin hüseyin borman’ın talebi üzerine verdiği 21.08.2019 tarih ve 2019/6005 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir." 

Ekşi Sözlük'te erişim engeli getirilen başlıklar çoğalmaya devam ediyor. Özellikle sosyal medyada büyük kamuoyu oluşturacak konular hakkında açılan başlıklara erişim engeli getirilmesi sonrasında çok daha büyük kitleler tarafından bu konular öğreniliyor. Bazı kullanıcılar "Birşeyin hemen ve birçok insan tarafından öğrenilmesini istiyorsanız o başlığa erişim engeli getirin" gibi yorumlar yapıyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun kurucuları arasında bulunduğu İstanbul'daki Bilim ve Sanat Vakfı'na kayyum atandığı bildirildi.

Her yıl yoğun katılım ile şehir liderleri ve profesyonellerini İzmir’de buluşturan, Türkiye’nin en prestijli ödülleri arasında yer alan, Şehir Ödülleri’nin, diğer şehi...

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanvekili Atilla Ataman'ın Tonya Erikbeli yaylasındaki oteli hakkında önemli iddialar ortaya atıldı.

Başrollerinde Halit Ergenç, Ozan Güven ve Aslı Enver gibi ünlü oyuncuların yer aldığı ''Babil'' dizisine yönelik FETÖ propagandası suçlamasıyla soruşturma başlatıldığı...

İGDAŞ, her kış düzenlediği doğalgaz fatura ödemelerinde, kredi kartı ile vade farksız taksit uygulamasını tekrar başlattığını duyurdu.

Hasan Mezarcı, olay yaratacak yeni paylaşımlarda bulundu. Mezarcı, tesettürle ilgili açıklamalarının ardından İslam'daki bir kuralı daha kaldırdığını açıkladı.

Hayvan haklarını korumaya ilişkin yasa teklifinin Ocak ayı içinde Meclis Başkanlığı'na sunulması bekleniyor.

Yazarlar
Website Security Test