Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Demokrasiye, İzmir’e önemli katkılar sağladı

29.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Odası Başkanı: Demokrasinin çok seslilik kuralını işletebilmek, halkın doğru, tarafsız ve gerçek haber alabilmesini sağlayabilmek adına 29 yıldır yürüttüğünüz özverili ve başarılı çalışmalarınız nedeniyle sizi yürekten kutluyorum. Haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan gazetelerimiz, demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında gelmektedir.

Gözlem Gazetesi de tam 29 yıldır, demokrasimize, İzmir'imize bu anlamda çok önemli katkılar sağlamıştır. Basın meslek ilkelerinden bir adım bile sapmadan, yerel gazetelerin yaşadığı tüm zorluklara göğüs gererek bu mücadeleyi çok daha uzun yıllar sürdüreceğinize inancım tam.

Tüm Gözlem Gazetesi ekibini, kuruluş yıldönümünüz münasebetiyle kutlar, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim. Yeni yaşında Gözlem Gazetesi'ne güzel bir gelecek ve uzun ömürler dilerim.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB), 22 Eylül’e kadar devam edecek olan Ahilik Haftası etkinliklerine Cumhuriyet Meydanı’na çelenk koyarak başladı.

Yozgat Polis MYO'da çekildiği iddia edilen görüntülerde polis adaylarının 'tekbir'lli eğitimi sosyal medyanın gündeminde.

15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası tutuklanan Hava Harp Okulu öğrencisinin annesi Melek Çetinkaya'dan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a sert sözler.

HSK (Hakimler ve Savcılar Kurulu)'da 8 Yargıtay ve 3 Danıştay üyesi atandı.

Fotoğraftan kişilik ve meslek analizi yapan web site sosyal medyada kullanıcıların gündeminde. Kullanıcılar fotoğraflarını siteye yükleyip sitenin kendileri hakkındaki...

Anayasa Mahkemesi (AYM) eski bakanlar Mehmet Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki yolsuzluk ve rüşvet iddiaları için kurulan mec...

Ders kitabına Türkücü Mahmut Tuncer'in fotoğrafının ve sözünün basıldığı iddiası sosyal medyayı karıştırdı.

Yazarlar
Website Security Test