Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Gözlem, 29 yıldır etik kurallardan ödün vermedi

29.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Rifat Hisarcıklıoğlu TOBB Yönetim Kurulu Başkanı: Türk basınının önemli seslerinden, etkili ve cesur nefeslerinden gazetenizin 29’uncu yaşını en içten duygularımla tebrik ediyorum.

Güzel İzmir’imizi merkez kılarak yurt çapında yayın yapan bir medya kuruluşunu 29 yıl etik kurallardan ödün vermeden ayakta tutabilmek hiç küçümsenmeyecek bir başarıdır.

Böyle başarı öyküleri büyük vizyonlar ve fedakâr emekçiler ile mümkün olmaktadır. O bakımdan bu ekip çalışmasını gönülden takdir ediyorum.

Gazetecilik bir ülkenin gelişiminde, aydınlık yarınlara ulaşmasında ve medeniyetin yılmaz takipçisi olmasında en önemli mesleklerden birisidir.

Basın olmadan içte ve dışta meydana gelen gelişmelerden haberdar olmak, değerli yazarların fikirleriyle aydınlanmak mümkün değildir. Bu denli kutsal bir mesleğin de büyük fedakârlıklar istediği, zorluklar içerdiği yadsınamaz bir gerçektir.

Türk iş dünyası adına, bu güzel yolculuğunuzda gazetenizin yeni yaşını kutlar, tüm çalışanlarınıza selam ve sevgilerimi iletirim.

Nice güzel yaşlara…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İdlib'den yine acı haber: Milli Savunma Bakanlığı Twitter'dan duyurdu. İdlib'de 2 asker şehit, 5 asker yaralı.

Sosyal paylaşım sitelerinde 'yemek' amacıyla toprak satışının yapılması dikkat çekti. Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Çocuk Hematoloji Uzmanı Dr. Çetin Timur,...

Ünlü popçu Aleyna Tilki'den 'Filozof Çocuk' olarak bir anda popüler olan Atakan Kayalar hakkında bir paylaşım yaptı.

Öğrencilerin bahçede beslediği, önlük giydirip okul sırasında yanlarında oturttuğu köpek Fındık'ın hastalandığı bilgisi paylaşıldı.

NATO, Türk ordusuna özel hazırladığı videoyu resmi sosyal medya hesabından paylaştı.

Bir intihar haberi de Burdur'dan geldi. İddiaya göre ağır tonaj aracı yıkamacılığı yapan Avni Ç., kendini ağaca asarak yaşamına son verdi. Avni Ç.'nin cesedini çoban İ...

Ankara'da Başkentgaz önünde bir araya gelen yurttaşlar, yüksek gelen faturalar nedeniyle itiraz dilekçeleri hazırlayıp yetkililere sundu.

Yazarlar
Website Security Test