Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Gözlem, 29 yıldır etik kurallardan ödün vermedi

29.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Rifat Hisarcıklıoğlu TOBB Yönetim Kurulu Başkanı: Türk basınının önemli seslerinden, etkili ve cesur nefeslerinden gazetenizin 29’uncu yaşını en içten duygularımla tebrik ediyorum.

Güzel İzmir’imizi merkez kılarak yurt çapında yayın yapan bir medya kuruluşunu 29 yıl etik kurallardan ödün vermeden ayakta tutabilmek hiç küçümsenmeyecek bir başarıdır.

Böyle başarı öyküleri büyük vizyonlar ve fedakâr emekçiler ile mümkün olmaktadır. O bakımdan bu ekip çalışmasını gönülden takdir ediyorum.

Gazetecilik bir ülkenin gelişiminde, aydınlık yarınlara ulaşmasında ve medeniyetin yılmaz takipçisi olmasında en önemli mesleklerden birisidir.

Basın olmadan içte ve dışta meydana gelen gelişmelerden haberdar olmak, değerli yazarların fikirleriyle aydınlanmak mümkün değildir. Bu denli kutsal bir mesleğin de büyük fedakârlıklar istediği, zorluklar içerdiği yadsınamaz bir gerçektir.

Türk iş dünyası adına, bu güzel yolculuğunuzda gazetenizin yeni yaşını kutlar, tüm çalışanlarınıza selam ve sevgilerimi iletirim.

Nice güzel yaşlara…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İstanbul'un Pendik ilçesinde çıkan orman yangınını çıkardığı iddia edilen kişinin görüntüleri sosyal medyanın gündeminde.

Van'da yaşanan olay sosyal medyanın gündeminde. ''Verimli bal duası'' yapan arıcılar ve protokol arıların saldırısına uğradı.

Müfid Yüksel kimdir? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız'' mı dedi? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız. Büyük şehirlerde Arap mahalleleri kuracağız'' diyen kim? Yeni Şafak Yazarı M...

İddiaya göre Ferrero'nun fındıklarını çocuk işçiler, düşük ücrete çalışan göçmenler ve tarım işçileri topluyor. Nutella'nın içindeki fındığı Türkiye'de çocuklar mı top...

THK (Türk Hava Kurumu) yangın söndürme uçakları Teknofest İstanbul'da tatbikat yaptı.

Kızılay, aylık 12 bin dolara İstanbul’da ''Türk Kızılayı İstanbul Genel Başkanlık Makamı'' adı altında köşk kiraladı iddiası sosyal medyada.

Ankara’dan yola çıkan Yüksel Hızlı Tren hattını kontrol amacıyla ilerleyen tekli kompartıman, Bilecik merkeze bağlı Ahmetpınar köyü sınırları içindeki tünelde raydan ç...

Yazarlar
Website Security Test