Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ankara Güvenpark'ta bir vatandaş kendini yaktı

11.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İddiaya göre bir vatandaş ekonomik sıkıntılar sebebiyle Ankara Güvenpark'ta kendini yaktı.

İddiaya göre Ankara Güvenpark'ta bir vatandaş ekonomik sıkıntıları sebebiyle benzin döküp kendini yaktı. 

Ekşi Sözlük'te açılan "11 eylül 2019 kendini yakan adam" başlığında yer alan yazarın ifadeleri şöyle; "ekonomik sebeplere isyan eden bir vatandaşın ankara güvenparkta kendini yaktığı son dakika haberi olarak geldi. birazdan resimleri kontrol edip paylaşacağım. Ana akım medyada yer alır mı bilemiyorum. Birisi çıksa dese ki, bu haber eski fotoğraflar fake inanınırım. İnanmak istiyorum. Birisinin maddi sıkıntıdan kendini yakması doğru olacağına varsın benim açtığım başlık yalan olsun."

Yazarın sözlükte olaya ilişkin paylaştığı fotoğraflar şöyle;

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 4 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Enes

13.09.2019 - 03:19
Bu adam emekli kardeşim ve maaşına haciz koyulmuş doğru

Misafir

12.09.2019 - 14:56
Aslan bey, bu arkadaş emekli değil. 45 yaşında evine ekmek parası götürmek isteyen bir insan. Evet emeklinin maaşına haciz gelmez. Ama bugünki uygulamalarla bankalar bir şekilde alacaklarını alıyor. Olan borçlulara oluyor. İşsizsen de kısaca ölün diyor. Eşinin hesapları sıkıntılı mesela yardımcı olayım kredi çekeyim desen eş durumundan size kredi veremeyiz diyor. Borcu olan insanlar kendini toparlayamasın diye. Oysaki vereceği krediyle belki de elini rahatlatıp hiç kimseye borcun kalmayacak. Herkesi kilitleyince borçlar çoğalıyor. Ödemeye maaş yetmiyor. Bu hükümete pislik atmak değil ülkenin bir gerçeği. Ben de bir dönem AKP yandaşı bir esnafın Ecevit'e yazar kasa fırlatmasını unutmadım. Adama yıllar sonra ekonomik krizi sormuşlar herşey çok güzel diye anlatmış. Sorun hepimizin sorunu. Kriz hepimizi zorluyor. Kimimiz bitiyor. Kimimiz de zar zor ayakta kalıyoruz. Eğer ki görüpte içiniz sızlamıyorsa ne diyebiliriz ki. Ama yazık. İnsanlığımız bitmiş.
Diğer Haberler

İstanbul'un Pendik ilçesinde çıkan orman yangınını çıkardığı iddia edilen kişinin görüntüleri sosyal medyanın gündeminde.

Van'da yaşanan olay sosyal medyanın gündeminde. ''Verimli bal duası'' yapan arıcılar ve protokol arıların saldırısına uğradı.

Müfid Yüksel kimdir? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız'' mı dedi? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız. Büyük şehirlerde Arap mahalleleri kuracağız'' diyen kim? Yeni Şafak Yazarı M...

İddiaya göre Ferrero'nun fındıklarını çocuk işçiler, düşük ücrete çalışan göçmenler ve tarım işçileri topluyor. Nutella'nın içindeki fındığı Türkiye'de çocuklar mı top...

THK (Türk Hava Kurumu) yangın söndürme uçakları Teknofest İstanbul'da tatbikat yaptı.

Kızılay, aylık 12 bin dolara İstanbul’da ''Türk Kızılayı İstanbul Genel Başkanlık Makamı'' adı altında köşk kiraladı iddiası sosyal medyada.

Ankara’dan yola çıkan Yüksel Hızlı Tren hattını kontrol amacıyla ilerleyen tekli kompartıman, Bilecik merkeze bağlı Ahmetpınar köyü sınırları içindeki tünelde raydan ç...

Yazarlar
Website Security Test