Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Polis okulundaki 'tekbir'li eğitim sosyal medyanın gündeminde

17.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yozgat Polis MYO'da çekildiği iddia edilen görüntülerde polis adaylarının 'tekbir'lli eğitimi sosyal medyanın gündeminde.

Sosyal medyada dolaşan ve Yozgat Polis Meslek Yüksek Okulu'nda çekildiği iddia edilen görüntülerde genç polis adaylarının tekbir getirtilerek eğitim yaptığı görüldü.

Sosyal medyanın gündemine oturan görüntülerde polis adayları, yürüyüş kararı olarak "Ya Allah, Bismillah, Allahu Ekber" ifadelerini kullanıyorlar.

Kaynak: Twitter

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ayla

21.09.2019 - 10:17
YÜCE ALLAH,I HER ZAMAN ANABILIRIZ PROPLEM YOK. AMA OKULLARA TEKBIR GETIRMEK NE DEMEK YA, BURASI TÜRKIYE CUMHURIYETI LAIK BIR DEVLETTIR. OKUL KURUMLARI ILMI, FENI ÖGRETMEK ZORUNDADIR. DIN ISE ALLAH ILE KENDI ARASINDADIR..SEN TEKBIR GETIR ILMI FENI TEKNIGI ÖGRENME, BUNLARIDA YURT DISINDAN ALALIM ÖYLE MI?..HAY SIZIN BEYNINIZE.
Diğer Haberler

Konya'da otobüs duraklarındaki bilboardlarda 'Maide 51' suresi sosyal medyanın gündemine girdi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'den Kıbrıs açıklaması. Tunç Soyer Kıbrıs için ne dedi?

Suriye'de yaşayan Kürtler, ABD'nin bölgeden çekilmesi sebebiyle ABD'li askeri araçları taşlayarak protesto ediyorlar.

Jeolojik yapısı bakımından zengin bir potansiyele sahip olan Türkiye, 15 Milyar metreküp mermer rezervinin yüzde 40’ına sahip. Dünyanın en zengin mermer yataklarının b...

Sosyal yardım konularıyla öne çıkan sosyal medya fenomeni Mehmet Berk Ergin, son kampanyasında yine yaptı yapacağını! Ergin, 1 gün içerisinde 100 bin lira toplayarak y...

Black Friday (Kara Cuma), Cyber Monday (Siber Pazartesi), 11.11 indirimleri ve yılbaşı fırsatları gibi, yüzlerce e-ticaret sitesi ve markanın Kasım ayından itibaren k...

Türkiye’nin en verimli topraklarına sahip olan muzun başkenti Anamur, Türkiye’nin en büyük ilçe fuarlarından biri olan Anamur Tarım ve Gıda Fuarı’na ev sahipliği yapıyor.

Yazarlar
Website Security Test