Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Artık çamaşır ve ütü de eve servis oldu

30.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İspanya’da kurulan ve şu anda 32 ülkede eve teslim kuru temizleme, ütü ve çamaşır yıkama hizmetleri sunan Mr Jeff, artık Türkiye pazarında da hizmet veriyor. Mobil uygulaması aracılığıyla istediğiniz her an ve her yerden ulaşabileceğiniz Mr Jeff, temizlenmesini ya da ütülenmesini istediğiniz çamaşırlarınızı ne zaman ve nereden isterseniz alıp teslim ediyor.

Çamaşır yıkamak, ütü yapmak özellikle evinde çok fazla zaman geçiremeyenler için ciddi bir vakit kaybı ve yorgunluk sebebi oluyor. 2015 yılında kurulan İspanyol startup şirketi Mr Jeff, mobil uygulaması aracılığıyla kolayca erişilebilen bir çamaşırhane hizmeti sunarak çamaşırlarınızın zamanında ve güvenilir bir şekilde yıkanmasını sağlıyor. Kuru temizleme, ütü ve çamaşır yıkama olarak üç ayrı hizmeti bir arada sunan Mr Jeff, aylık sabit bir ücret karşılığı kıyafetlerinizi istediğiniz adres ve saatte alıp, yıkayıp ütüleyip 48 saat içinde teslim ediyor.

Şu anda İstanbul'da hizmet veren Mr Jeff, kısa zamanda diğer şehirlere de yayılacak. Kasım ayı içinde İstanbul İzmir ve Ankara 3 ilde 7 aktif şubesi olması beklenen Mr Jeff, 50’nin üzerinde franchise anlaşmasını tamamladı. Mr Jeff’in hedefi ise yıl sonuna kadar bu rakamı 150’ye ulaştırmak.

Mr Jeff’in CEO ve kurucu ortağı olan Eloi Gómez, “İlk günden itibaren tutkumuz müşteriye değer katmak ve bunu yalnızca insanların çamaşırlarını yıkayarak ve ütüleyerek değil, aynı zamanda günlük ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetlerde onlara yardım ederek yapabileceğimize inanıyoruz” sözleriyle Mr Jeff’in kuru temizleme ve ütü dışında yeni hizmetler sunacağı bir SuperApp’in de gelişini müjdeledi.

Türkiye pazarına Mr Jeff adıyla giren şirket, 30 Ekim itibarıyla dünyada Beauty Jeff ve Fit Jeff adı altında güzellik ve fitness servisleri vermeye başlayacağı için Jeff adıyla yola devam edecek. Beauty Mr Jeff ve Fit Mr Jeff hizmetleri Türkiye’de ise yeni yıl itibarı ile hizmete girecek.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Haftanın videosu, Eğitim Sen Genel Başkanı Feray Aytekin Aydoğan'ın 'Haydi Çocuklar Camiye Projesi'yle ilgili tepkisi.

Kahramanmaraş'ta Nurhak ilçesinde Ağcaşar Mahallesi'nde koruma altındaki vaşak tüfekle katledildi.

Paşabahçe Vapuru'nun yeniden seferlere başlaması için vatandaşlar sosyal medyada yetkilileri göreve çağırıyor.

Kamuoyuna yoksullara yardımlarıyla bilinen 'Hızır' kod adlı kişi, Tuzla'da bir bakkalda veresiye defterini satın aldı.

E-Hacizde ikinci dalga başladı. 1.5 milyon kişiye trafik cezaları ve KYK borçları nedeniyle e-haciz uygulanmaya başlandı.

Cumhurbaşkanlığı, Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Eğiti...

Konya'da bir öğrenci ödevini soran İngilizce öğretmenine yumruklu saldırı yaptı iddiası.

Yazarlar
Website Security Test