Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesi ''Geleceğe İz Bırak'' dedi

19.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Mersin Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) koordinasyonunda Türkiye’nin en büyük zirvelerinden biri olan 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesi (İKZ9) 14-15 Kasım 2019 tarihlerinde Mersin Divan Otel’de düzenlendi.

“Geleceğe İz Bırak” mottosuyla, geleceği birlikte tasarlamak ve kurumsal geleceğe değer katmak amacıyla 14-15 Kasım 2019 tarihlerinde Mersin Divan Otel'de 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde gerçekleştirildi. Endüstri 4.0, yapay zeka, büyük veri, nesnelerin interneti gibi kavramların getirdiği yıkıcı teknolojilerin kökten değiştirdiği; iş dünyasının iş yapış şekillerini, liderlik, öğrenme ve yönetilme biçimlerinin masaya yatırıldığı zirve katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Dünya markalarını, profesyonel konuşmacılar ve iş dünyası ile buluşturan 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde; global trendler, yeni iş modelleri, dijital dönüşüm süreci ve getirdiği yenilikler, iş dünyasının başarılı uygulamaları konuşuldu. İş dünyasını dünya markaları ve geleceği tasarlayan profesyonel konuşmacılarla buluşturan 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesi, marka-marka, marka-katılımcı, katılımcı- katılımcı arasında sürdürülebilir bir network ağı ile yeni iş modelleri ve iş birlikleri hedefliyor.

Zirvede önemli kuruluş temsilcileri yer aldı
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Üniversitesi, Tarsus Üniversitesi, Toros Üniversitesi, Çağ Üniversitesi rektörlük temsilcileri ve öğretim üyeleri, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, Mersin Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Kariyer Merkezi Müdürü Serkan Özada başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluş temsilcileri zirveye katıldı.

Dünya markalarını, profesyonel yöneticileri ve 750’den fazla iş dünyası temsilcisini ağırlayan 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde “Geleceğe İz Bırak” mottosu çerçevesinde Softtech, Shell, Pegasus, Arçelik, Siemens, Philips, Migros, Pepsico gibi markaların CEO ve üst düzey yöneticileri, akademisyenler; insan yönetimi, dijital dönüşüm, kurumsallaşma ve markalaşma konularında görüşlerini paylaşıp, sunumlarını gerçekleştirdiler.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İçişleri Bakanlığı artış gösteren Koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle nişan, nikah, düğün ve sahiller için 81 ile bir genelge gönderdi. Bakanlık bulaş riskinin a...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açılmasıyla ilgili yeni açıklamalara imza attı. Bakan Selçuk, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisine ilişkin de uyarıda bulundu.

2003 yılında Doğan Holding bünyesinde kurulan Dream TV'nin kapatıldığı açıklandı.

İzmir Tabip Odası Başkanı Op. Dr. Lütfi Çamlı, taleplerine rağmen, salgına ait verilerin Tabip Odası ve kamuoyu ile paylaşılmadığını belirterek açıklamalarda bulundu.

Kurban Bayramı’nda ortaya çıkan yoğun kalabalık görüntüleri değerlendiren uzmanlar, vakalarda ciddi artışlar olabileceğini söyleyerek, okulların açılmasıyla ilgili kar...

Bedelli askerlik ücretilerine zam geldi. Temmuz/Aralık dönemine ilişkin bedelli askerlik tutarı belirlendi. Bedelli askerlik için ödenecek tutar ne kadar oldu?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, en yoğun Koronavirüs (Kovid-19) denetiminin yarın (6 Ağustos 2020 Perşembe) başlayacağını Twitter'daki kişisel hesabından duyurdu.

Yazarlar
Website Security Test