Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

A101'de satılan mama sandalyesi tartışma konusu

7.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

A101'de satıldığı iddia edilen mama sandalyesi sosyal medyada tartışma konusu oldu.

A101'de 9 Ocak 2020 Perşembe tarihli bir kampanya ile satıldığı iddia edilen mama sandalyesinde yazan ifadeler sosyal medyada tartışma yarattı.

A101'in yaptığı iddia edilen kampanyada 54,99 TL'ye satılan mama sandalyesi için yazılan ifade, tartışma konusu olan bebeklerin telefon ve tablet gibi teknolojik aletlerle gereğinden fazla zaman geçirmesi konusuyla ilgili eleştirilere sebep oldu. Kampanya görseline yazılan mama sandalyesinin özellikleri arasında şu ifade yer aldı; "Tepsi üzerinde telefon/tablet tutucu"

Twitter'da Osman Altay isimli bir kişi A101'e ait olduğu iddia edilen kampanya görselini paylaşarak, "Gerçek mi bu ? Gerçekse bunu alıp kullananlara bir sözüm olacak: “Bakamıyorsanız çocuk yapmayın!”" notunu düştü.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 3 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Yaren

09.01.2020 - 22:51
Uygun fiyata güzel ürün illa telefon yada tablet koymak zorunda değilsin bende alıcaktım bugün kalsaydı ve telefon yada tablet kullanmayacaktım mesela ...

AHMET

08.01.2020 - 23:20
insanlar bir emek harcayıp ortaya bir ürün çıkarıyor beğenirsiniz beğenmezsiniz fakat bu şekilde yorum yapmak çok yersiz diye düşünüyorum acaba ürüne gidip baktı mı fiziksel olarak bu arkadaş bir kere bu özellik istenildiği zaman takılan ekstra bir aparat gittim kendim inceledim ben
Diğer Haberler

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun kurucuları arasında bulunduğu İstanbul'daki Bilim ve Sanat Vakfı'na kayyum atandığı bildirildi.

Her yıl yoğun katılım ile şehir liderleri ve profesyonellerini İzmir’de buluşturan, Türkiye’nin en prestijli ödülleri arasında yer alan, Şehir Ödülleri’nin, diğer şehi...

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanvekili Atilla Ataman'ın Tonya Erikbeli yaylasındaki oteli hakkında önemli iddialar ortaya atıldı.

Başrollerinde Halit Ergenç, Ozan Güven ve Aslı Enver gibi ünlü oyuncuların yer aldığı ''Babil'' dizisine yönelik FETÖ propagandası suçlamasıyla soruşturma başlatıldığı...

İGDAŞ, her kış düzenlediği doğalgaz fatura ödemelerinde, kredi kartı ile vade farksız taksit uygulamasını tekrar başlattığını duyurdu.

Hasan Mezarcı, olay yaratacak yeni paylaşımlarda bulundu. Mezarcı, tesettürle ilgili açıklamalarının ardından İslam'daki bir kuralı daha kaldırdığını açıkladı.

Hayvan haklarını korumaya ilişkin yasa teklifinin Ocak ayı içinde Meclis Başkanlığı'na sunulması bekleniyor.

Yazarlar
Website Security Test