Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Tekirdağ'da makam odasına 12 bin liralık özel tuvalet

5.2.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Tekirdağ Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ülkü Uslu'nun makam odasına 12 bin liralık özel tuvalet yaptırdığı iddia edildi.

HaberTrak'tan Ferhat Akgün'ün haberine göre, Tekirdağ Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ülkü Uslu, depreme dayanıksız olduğu için tahliye kararı verilen hizmet binasındaki makam odasına tam 12 bin TL harcayarak kendisine özel tuvalet yaptırdı.

Uslu’nun personelle birlikte ortak tuvaleti kullanmayı istemediği için makam odasını bölerek içine tuvalet yaptırdığı iddia edildi. (Kaynak: Yurt Gazetesi)

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 2 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Hilal

07.02.2020 - 09:39
Bir tuvalet maliyeti nedir ona bakmak lazım .. gayet normal bence odasında tuvalet olmasını istemesi çoğu makamlarda da vardır zaten. Anormal birşey göremedim ben

ali

06.02.2020 - 15:30
liyakat yok memlekette
Diğer Haberler

Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programına katılan Ekrem İmamoğlu, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi ve İstanbul'daki duruma ilişkin açıklamalarda bul...

Habertürk'te yayınlanan Teke Tek programına yılbaşında konuk olan Astrolog Dinçer Güner'in, 2020'de olacaklara yönelik isabetli tahminleri sosyal medyada gündem oldu.

İstanbul'da meraklı bir vatandaş, hasta taşıyan ambulansı durdurdu ve sonrasında yaşananlar görenleri şok etti.

Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan son verilere göre son 24 saatte Türkiye'de 1815 kişiye Kovid-19 tanısı kondu. 29 Mart 2020 itibariyle yapılan günlük yeni test sa...

Koronavirüs (Kovid-19) pandemisine önlem kapsamında eğlence mekanlarının kapatılmasının ardından sosyal medyada dolaşan video da şaşırtmadı.

TRT1'de yayınlanmaya başlayan Ya İstiklal Ya Ölüm isimli dizi bir süredir sosyal medyada gündemdi. İzleyenler tarafından beğenilen dizi hakkında Yavuz Bahadıroğlu'ndan...

Malik Baran Yılmaz, yayınladığı videonun ardından gözaltına alındı iddiası medyada. Yılmaz, ''Evde kal diyorsunuz, nasıl evde kalayım?'' diye sorarak bir video çekmişti.

Yazarlar
Website Security Test