Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İstanbul seçimlerinin olay adamı Yavuz: İspatlarsanız istifa edeceğim

9.2.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi ve 23 Haziran İstanbul seçimlerinde en çok konuşulan isimlerin başında gelen AKP'li Ali İhsan Yavuz, tekrar gündemde. Ali İhsan Yavuz, seçimlerdeki sözleriyle ilgili ''Biri ispatlasın, istifa edeceğim'' diyerek bir kez daha gündeme oturmayı başardı.

31 Mart 2019 tarihinde Türkiye yine çok olaylı bir yerel seçim geçirmişti. 31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı oy sayımında usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla seçim tekrarlanmış ve tekrarlanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri 23 Haziran 2019'da yapılmıştı.

Tüm bu süreçlerde ise bir isim çok konuşulmuştu. AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, yerel seçimlerde sık sık yaptığı açıklamalarla gündeme oturmuş sosyal medyada en çok konuşulan isimlerin başında gelmişti. Yavuz bugün tekrar gündemde yerini alacak bir konuşma yaptı.

Sözcü'nün haberine göre, AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu programa katılan Yavuz, "Ne oluyor bilmiyorum hani bana atfedilen meşhur bir söz var ya; hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu diye. Bunu da CHP'liler üretti, ben ses çıkartmıyorum diye bakmayın. Burada da söylüyorum eğer benim böyle bir sözüm varsa, gocunduğum için söylemiyorum çok da hoşuma gidiyor ve gıda da alıyorum açıkçası. Çünkü bunlarla uğraşsınlar yani sakız lazım, biz de işimizi yapalım. Ama bunu kendileri ürettiler, yok böyle bir söz. Bana birisi ispat etsin, ben istifa edeceğim. Ama eğer CHP ispat edemeyecek ise ve istifa edeceklerse onlardan bir tane ayakta kalmaz, hepsi düşmüş olur." dedi.

Peki AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ne demişti? İşte Yavuz'un "ispat etsinler" dediği sözleri;

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Avrupa’nın birinci, dünyanın yedinci büyük tarım ülkesi Türkiye, bir yandan tarımsal üretimini arttırmak için projeleri hayata geçirirken, diğer yandan ürettiği tarım ...

İçişleri Bakanlığı artış gösteren Koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle nişan, nikah, düğün ve sahiller için 81 ile bir genelge gönderdi. Bakanlık bulaş riskinin a...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açılmasıyla ilgili yeni açıklamalara imza attı. Bakan Selçuk, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisine ilişkin de uyarıda bulundu.

2003 yılında Doğan Holding bünyesinde kurulan Dream TV'nin kapatıldığı açıklandı.

İzmir Tabip Odası Başkanı Op. Dr. Lütfi Çamlı, taleplerine rağmen, salgına ait verilerin Tabip Odası ve kamuoyu ile paylaşılmadığını belirterek açıklamalarda bulundu.

Kurban Bayramı’nda ortaya çıkan yoğun kalabalık görüntüleri değerlendiren uzmanlar, vakalarda ciddi artışlar olabileceğini söyleyerek, okulların açılmasıyla ilgili kar...

Bedelli askerlik ücretilerine zam geldi. Temmuz/Aralık dönemine ilişkin bedelli askerlik tutarı belirlendi. Bedelli askerlik için ödenecek tutar ne kadar oldu?

Yazarlar
Website Security Test