Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Matematik öğretmeni İnan Avşar'ın videosu gündemde

19.2.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ankara'da Matematik öğretmeni İnan Avşar'ın, eğitim sistemini eleştirerek, bu sistem içinde olmamaya karar verip intihar ettiği iddia edildi.

Ankara Batıkent'te 15 yıldır Matematik öğretmeni İnan Avşar isimli kişinin, eğitim sistemini eleştirdiği bir videoyu YouTube'a yükledikten sonra intihar ettiği iddia edildi.

İnan Avşar, çektiği videoda "Çocuklarınızı okula göndermeyin. Çocuklarıızın beyni yıkanıyor. 15 yıllık eğitimciyim, bu işe severek giridm. babam da eğitimciydi. Çocukalrdan çok şey öğrendim. Ama şunu farkettim ki okul tamamen ticari bir hapishane. Çocukların şu an oralarda beyni yıkanıyor. Saçmasapan bir sisteme adapte etmeye çalışıyorlar çocuklarınızı. Artık çocukların yüzüne bakamıyorum. Yüzlerine bakamıyorum. Saçma sapan bir sisteme hazırlıyorum çocukları" ifadelerini kullanıyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 4 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Çiğdem

22.02.2020 - 09:12
İddia edilen nedir ya terbiyesizlik.is arkadaşım di şahit mi arıyorsun!

Nurhayat

19.02.2020 - 19:03
Sen de gazete olduğunu iddia ediyorsun
Diğer Haberler

Sosyal medyada gündem olan Aleyna Çakır ismi yeni bir kadın cinayeti şüphesini gündeme getirdi. Twitter'da Türkiye gündeminin ilk sırasına oturan ve birçok kullanıcı t...

Ankara'da trafikte tartıştığı bir kişiye ''Ben Kars Valisi Özel Kalem Müdürüyüm, seni bu akşam evden aldırmazsam...'' diyen kadın sosyal medyada gündem oldu.

İstanbul Maltepe'de yeni bir kadın cinayeti yaşandı. 36 yaşındaki Ayşegül Aktürk, reddettiği 22 yaşındaki Muharrem E. tarafından öldürüldü.

AK Parti Genel BAşkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladı. Sokağa çıkma yasağı iptal edildi. Erdoğan haberi Twitter'daki kişisel hesabından verdi.

İçişleri Bakanlığı tarafından polis ile bekçilerin yetkilerinin karşılaştırılması yapıldı. Polisin hangi yetkileri bekçilerde var? Poliste olup bekçide olmayan yetkile...

Aniden duyurulan sokağa çıkma yasağı hafta sonu için hazırlık yapan vatandaş ve esnafın tepkisini çekti. İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeyle 6-7 Haziran haft...

Sözcü yazarı Uğur Dündar, bugünkü (5 Haziran 2020 Cuma) köşe yazısında sosyal medyada gündem olan kavganın hikayesini anlattı.

Yazarlar
Website Security Test