Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

''Allah virüsleri yarattı insanlar çoğalmasın'' dedi gündem oldu

26.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CNN Türk’te Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan’ın konuğu olan Korona Bilim kurulu üyesi Profesör Mehmet Ceyhan'ın sözleri sosyal medyada büyük etkileşim aldı.

Koronavirüs Bilim Kurulu Üyeleri, televizyon programlarına katılarak kamuoyunun merak ettiği soruları cevaplamaya devam ediyor.

Son olaran CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına katılan Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Ceylan, Koronavirüs ile ilgili çok konuşulan açıklamalara imza attı.

"İnsanlar belli bir yaşın üstünden daha uzun yaşayamazlar. Bu neyle sağlanır? Allah neden virüsleri yaratmış? Hiçbir işe yaramıyorlar canlı değiller. Yaratmış çünkü insanların belirli bir sayının üzerinde çoğalamaması gerekir. Yoksa kimse yaşayamaz." diyen Ceylan'ın sözleri sosyal medyada büyük etkileşim aldı.

Kaynak: Tele1

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 2 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Yuh

29.03.2020 - 17:56
Erocak kardeş, o dediğin başka biri. Klavye delikanlılığın duvara tosladı. Cahilliğin tavan yapmış. Yazık sana ve senin gibi kendini çok bilmiş sayan dinsiz cahillere.

Erocak

29.03.2020 - 03:41
bu dingil Konya Selçuk üniversitesinde makine mühendisliği okumuş , virüsten , mirüsten ne anlar , ahmakça kelam kesiyor , yorum yapılacak tarafı yok !!!
Diğer Haberler

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi hesabından yayınlanan Koronavirüs videosu sosyal medyada konuşulanlar arasına girdi.

Erzurum Pazaryolu’nda yaşlı evden çıkamayan çiftçinin tarlasını Jandarma sürdü. Jandarma Genel Komutanlığı videoyu sosyal medya hesabından da paylaştı: Tarlada İzi Olm...

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hemşire olarak görev yapan Tolgahan Karadaş'ın yaşadığı olay sosyal medyanın gündemine oturdu.

Habertürk Yazarı Fatih Altaylı da Müge Anlı'ya tepki gösterenler arasına katıldı. İzmir Tabip Odası da Müge Anlı'ya tepki gösteren meslek örgütlerinden oldu.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı'nın Instagram hesabından yaptığı canlı yayın gündemde. Annesi Zekiye Çomaklı'nın İzmirliler için söylediği s...

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu geçen yıl aralık ayında Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve ilerleyen haftalarda tüm dünyayı salgın şeklinde etkisi altına al...

Erzurum Girişimci Kadınlar Dernek Başkanı Zekiye Çomaklı, İzmirlilere söylediği sözlerin ardından gelen tepkiler üzerine özür diledi. Zekiye Çomaklı kimdir, İzmirliler...

Yazarlar
Website Security Test