Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Yarbay olduğunu söyleyen kişi ile polis arasında tartışma

7.4.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

31 Mart tarihinde yaşandığı belirtilen olayda Yarbay olduğunu söyleyen bir kişi ile trafik polisi arasındaki tartışma sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medyada 31 Mart 2020 tarihinde yaşandığı belirtilen bir olay gündem oldu. Konya'da çekildiği söylenen görüntülerde Yarbay olduğunu söyleyen sürücü ile trafik polisi arasındaki tartışmada kullanılan ifadeler tepki çekti.

Durdurulduğu için polislerle tartışmaya başlayan şahıs, "Bağırma, sesini çıkartma benim yanımda. Yarbayım ben yarbay. Aramızda kaç gömlek var? Maaşın kaç para, ederin kaç para?" ifadelerini kullandı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Hasan. Basan

07.04.2020 - 19:26
Senin gibi Yarbaya silahlı kuvvetlerin ve emniyet güçlerinin hepsi Aralık. Vermeden ... suratına tükürsün karaktersiz
Diğer Haberler

Sosyal medyada gündem olan Aleyna Çakır ismi yeni bir kadın cinayeti şüphesini gündeme getirdi. Twitter'da Türkiye gündeminin ilk sırasına oturan ve birçok kullanıcı t...

Ankara'da trafikte tartıştığı bir kişiye ''Ben Kars Valisi Özel Kalem Müdürüyüm, seni bu akşam evden aldırmazsam...'' diyen kadın sosyal medyada gündem oldu.

İstanbul Maltepe'de yeni bir kadın cinayeti yaşandı. 36 yaşındaki Ayşegül Aktürk, reddettiği 22 yaşındaki Muharrem E. tarafından öldürüldü.

AK Parti Genel BAşkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladı. Sokağa çıkma yasağı iptal edildi. Erdoğan haberi Twitter'daki kişisel hesabından verdi.

İçişleri Bakanlığı tarafından polis ile bekçilerin yetkilerinin karşılaştırılması yapıldı. Polisin hangi yetkileri bekçilerde var? Poliste olup bekçide olmayan yetkile...

Aniden duyurulan sokağa çıkma yasağı hafta sonu için hazırlık yapan vatandaş ve esnafın tepkisini çekti. İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeyle 6-7 Haziran haft...

Sözcü yazarı Uğur Dündar, bugünkü (5 Haziran 2020 Cuma) köşe yazısında sosyal medyada gündem olan kavganın hikayesini anlattı.

Yazarlar
Website Security Test