Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Pandemi sürecinde yapılan sınavların etkileri

23.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yayın kurulu üyemiz ve yazarımız Prof. Dr. Hüsnü Erkan, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi sürecinde yapılan sınavları ve Türk eğitim sistemini değerlendirdi.

LGS yapıldı, YKS kapıda. Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi sürecinde yapılan sınavların etkileri nasıl olacak? Yayın kurulu üyemiz ve yazarımız Prof. Dr. Hüsnü Erkan yorumladı.

-Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de eğitim sistemi beklenmeyen bu pandemiyle mücadele ediyor. Türkiye’de Milli Eğitim Bakanlığı’nın aldığı kararlar doğru mu?

- Türkiye nasıl insan yetiştiriyor? Eğitim sistemimizde gördüğünüz eksiklikler nelerdir?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Avrupa’nın birinci, dünyanın yedinci büyük tarım ülkesi Türkiye, bir yandan tarımsal üretimini arttırmak için projeleri hayata geçirirken, diğer yandan ürettiği tarım ...

İçişleri Bakanlığı artış gösteren Koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle nişan, nikah, düğün ve sahiller için 81 ile bir genelge gönderdi. Bakanlık bulaş riskinin a...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açılmasıyla ilgili yeni açıklamalara imza attı. Bakan Selçuk, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisine ilişkin de uyarıda bulundu.

2003 yılında Doğan Holding bünyesinde kurulan Dream TV'nin kapatıldığı açıklandı.

İzmir Tabip Odası Başkanı Op. Dr. Lütfi Çamlı, taleplerine rağmen, salgına ait verilerin Tabip Odası ve kamuoyu ile paylaşılmadığını belirterek açıklamalarda bulundu.

Kurban Bayramı’nda ortaya çıkan yoğun kalabalık görüntüleri değerlendiren uzmanlar, vakalarda ciddi artışlar olabileceğini söyleyerek, okulların açılmasıyla ilgili kar...

Bedelli askerlik ücretilerine zam geldi. Temmuz/Aralık dönemine ilişkin bedelli askerlik tutarı belirlendi. Bedelli askerlik için ödenecek tutar ne kadar oldu?

Yazarlar
Website Security Test