Facebook ta paylaştweet le

EGSD'de Hayati Ertuğrul güven tazeledi

26.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Buca Ege Giyim Organize Sanayi Bölgesi’nde (BEGOS) yapılan 13. Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Hayati Ertuğrul ile devam etme kararı aldı.

Genel Kurul’da bir konuşma yapan EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Ertuğrul, pandemi döneminden dolayı bir yıl tam anlamıyla faaliyet yapabildiklerini belirterek, “İkinci yılımız pandemiye denk geldi ve birçok yapmak istediğimiz projeyi bekletmek zorunda kaldık. Buna rağmen dijital platformlar üzerinden birçok etkinlik gerçekleştirdik. Genel Kurul’un takdiri ile yeni dönemde çok daha etkili olarak sektörün sorunlarına eğilen projelerle hizmet edeceğimize inancım tam” dedi.

Geçen iki yılda yürüttükleri faaliyetleri anlatan ve sürekliliğe inandığını belirten Ertuğrul, “Geçmiş dönem yönetim kurullarının projelerine sahip çıkmak ve her yönetimde yükselen çıtayı daha da yukarıya çekmek için çalıştık, çalışıyoruz. Önümüzdeki dönemde bu ilke ile hareket edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

 

 

Yeni Yönetim belli oldu

Genel kurulda EGSD’nin geçmiş dönem çalışmaları ve bütçesi onaylandı. Genel kurulda EGSD üyeleri sektörün sorunlarını dile getirirken, dernek çalışmaları konusunda da görüş ve önerilerini sıraladılar. Toplantıda söz alan geçmiş dönem başkanları 29. kuruluş yılı içinde olan Ege Giyim Sanayicileri Derneğinin daha nice yıllar, sektöre fayda sağlayacak başarılara imza atmasını temenni ettiler. Konuşmaların ardından yapılan oylamada tüm genel kurulun oyunu alan 13. dönem yönetimi şu isimlerden oluştu:

 

Hayati Ertuğrul, Zeynep San, Ahmet Özcan, Okay Şimşek, Tevfik Aksu , Büşra Genevlioğlu, Çağlar Bağcı, Fatih Güven, Aslı Deniz Kunt, Yasin Akçakaya, Erman Sümer, Melih Çakaloğlu, Meltem Doğan, Murat Çiçekdağ, Övge Yıldızhan, Ayhan Göllü, Ferhat Özdemir, Görkem Sevgi, Tala Oğuz, Ersin Ata Aytenler, Barış Çelenoğlu, Behzat Akman, İsmail Urhan, Şaban Öngören, Ayhan Seyfeli, Ayfer Karakoyunlu, İpek Emre, Mehmet Tahir Özdemir.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ncı kuruluş yıl dönümü vesilesiyle Konak İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Mersin'in Mut ilçesinde yaklaşık 9 ay önce askerlerin sevk edildiği otobüsün devrilmesi sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 8 Nisan’da hayatını kaybeden şe...

Anadolu’dan Balkanlar’a uzanan geniş bir coğrafyada dünya mirasına çok sayıda anıtsal eser kazandıran Mimar Sinan, İzmir’de anıldı. Mimarlar Odası İzmir Şubesi Yönetim...

Moda ve hazır giyim sektörünün, pandemi nedeniyle iptal edilen ya da ertelenen fuarlarına karşılık Moda ve Hazır Giyim Federasyonunun (MHGF) organizasyonu sanal ortama...

2020 yılında 1 milyar 361 milyon dolar dövizi Türkiye’ye kazandıran Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği, sektörün karbon emisyonunu düşürmek için bir...

Ajans Bizim'in kurucularından gazeteci Metin Türkyılmaz, bu sabah hayatını kaybetti.

İzmir'in Foça ilçesi Mersinaki mevkisinde askeri bir uçak denize düştü.

Yazarlar